Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »suljo drugi« je muško
  • »suljo drugi« je autor ove teme

Datum registracije: 21.01.2003

• Poruku poslati

1

Utorak, 10. April 2007

Bosnjaci Turske

evo ovde mozete da vidite nase ljude u Tursku kako se organizuju ne zaboravljajuci svoje obicaje i tradiciju
Video 1
Video 2

Jastreb

Profesionalac

(10)

• »Jastreb« je muško

Datum registracije: 12.03.2007

• Poruku poslati

2

Utorak, 10. April 2007

Svaka cast nekim nasim iseljenicima u Tursku, ali, nazalost, vecina njih su postali veci Turci od Ataturka! Ja imam puno rodjaka u Turskoj i zalosno je sto vec prva generacija koja je u Turskoj rodjena nema nikakve veze sa Sandzakom, ne poznaje jezik, ne poznaje obicaje, a o drugim stvarima da i ne govorimo. Vecina njih je otisla "radi dina", a postali su gori sekularisti i od samih ataturkovaca.
"Velikim Bogom se kunemo, robovi biti necemo!"

bihoracyug

Početnik

(10)

• »bihoracyug« je muško

Datum registracije: 16.05.2007

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 21. Maj 2007

Merhaba ja sam iz turske.Moj rodjen ovde u istanbul.Ali ja znam jezik i svesto.I jos puno ljudi ima tako.Imamo website www.bosnasancak.net hajde bujrum.

Social bookmarks