Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dax

Učenik

(10)

• »Dax« je muško
  • »Dax« je autor ove teme

Datum registracije: 07.09.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 24. Januar 2003

Bosnjaci umesani u SEX SKANDAL u MALEZIJI?!

Selam rajo!

Da nije onaj NAS iz Malezije zijanio? Vidi se fin momak:)

Hallali jarane :)

Bosanski studenti napravili seks-skandal u Maleziji
U krevetu sa ženom
bivšeg vicepremijera
SARAJEVO (Srna) - MIP BiH demantovao je juče navode da su tri studenata iz BiH učestvovala u seksualnom skandalu u Maleziji.

U saopštenju MIP-a navodi se da su tri studenta i supruga uglednog 71-godišnjeg maležanskog političara izvedeni pred Vrhovni šerijatski sud, jer su krajem septembra prošle godine u stanu gospođe Rahim zatečeni u bliskom druženju nevenčanih lica, što prema šerijatu predstavlja prestup ako je bar jedna strana maležanski građanin.

Sva tri studenta suspendovana su sa Međunarodnog islamskog univerziteta u Kuala Lumpuru i preti im deportacija iz zemlje pošto ih je bivši potpredsednik vlade Gafar Baba "uhvatio na delu u porodičnoj kući" sa svojom suprugom Herjati Abdul Rahim
Wahnsinn bei Individuen ist selten, aber in Gruppen, Nationen und Epochen die Regel

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

2

Petak, 24. Januar 2003

Ufff sto me presece. Ja rekoh provalili me !
Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

3

Petak, 24. Januar 2003

ene

Na kog li je pucino on mislio? Na tebe il na mene? Ako su trojica, fali nam jos treci.. :) (Menjaj vise to prebivaliste sto ti je upisano na forumu kad si ga promenio i u z... vidis stvarace ti probleme.. (da te n uhvate.. :)

Ene Bogati demantovo MIP BIH. Pa treba da demantuju. Sve treba da demantuju (pa i ako je bilo). Fakat da je istina, al se vesti sire po onoj nasoj staroj: "kad na hadzet nesto ucinis (da ne pisem), znas kako je dok to stigne do centra.. " . Ene svu trojicu uhvatili na delu. Da je tako Bog zna sta bi bilo sa njima. For your information (iz prve ruke) svu trojicu su zatekli u stanu sa spomenutom zenom (suprugom visokog funkcionera), a promasila policija da zatekne "pravog" u "pravo vreme" (na njegovu srecu). Zato su na sudjenju prosli bez ikakve kazne jer nisu imali zasta da ih optuze. Deportovani iz zemlje nisu, al je vrlo izvesno da im vizu produzit nece pa ce morat sami pre toga da se "deportuju". (I sve to zbog zene od ok 50 god). A sa univerzitetom su dakako zbog "primernog" ponasanja okoncali svoj studnetski vek.
E sad nista od toga ne bi stiglo do dole da momci sami sebi sad ne kopaju rupu: tuze novine i sud zbog klevete, prikazivanih slika po novinama (uslikanih pri pracenju) i "neosnovanog sudjenja" (a bilo je takvo za svu trojicu, a za onog jednog samo zbog srece i pogresnog trenutka.. (a ne znam kakvo bi bilo u protivnom). E sad posto cackaju mecku ne znam sta ce da bude. Receno je da je u pitanju visoki funkcioner... to po svim zemljama znaci isto: puno para, sin mafijas i ostalo. Samo ne znam od kog je gore- od njega il od sina. Mozda ih i "slava" medijska spasi pa samo zivi i zdravi stignu kuci (i ovi im to ponude dobre volje pre bio cega drugog). Bitno je samo da nasi dole sve demantuju ;)

Za otvoreni forum Novog Pazara, uzivo iz KL-a, Malezije.......... fingersbroken :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

grof

Početnik

(10)

• »grof« je zabranjen

Datum registracije: 02.12.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 24. Januar 2003

Ljudi bavi li se neko od vas novinarstvom, prljav posao zar ne? Pre svega sex scandal nije dokazan na sudu,momci su pravno-legalno cisti a novine pisu... Drugo: I treba da tuze novinare sudija ih je lepo upozorio da ne pisu o tome, znas kakvi su naslovi bili Jare, nisu napali samo njih vec sve Bosnjake pa cak i IIUM

5

Petak, 24. Januar 2003

par stvari

Novine nisam citao, niti su me zanimale. Neke stvari sam eto opet naucuo iako me nisu zanimale. ALI sto se zna zna se "dje vatre ima ima i dima". Nisu ih optuzili, jer kako rekoh nisu ni imali zasta da ih optuze po onome sto su ih teretili. Ene sva trojica. Al znas i sam da bi bilo drugacije da je bio jedan sam.

E sad, za to sto tuze novine za ta pisanja i ja se slazem da imaju pravo, al ono sto rekoh tu ima malo vecu ulogu: covek je visoki funkcioner, mnogo uticajniji od njih, oni stranci a za pravo ovde nesto niko mnogo ne pita. Samo da oni dobro prodju ko sto su dosad i super im je. Ko zna mozda nesto i naknade izvuku, to im i nije lose kad su vec izgubili ostalo zbog cega su ovde. Al opet ne valja sto cackaju mecku kad im se dosad nije okrenulo naopako.. pa i ako imaju pravo (po pravu).
Haj samo da smo zdravo, i da nas ne mesaju sve zajedno u isti kos i u nekave, i svakakve, skandale :D
mogu ja da se potpisem i bolje...

grof

Početnik

(10)

• »grof« je zabranjen

Datum registracije: 02.12.2002

• Poruku poslati

6

Petak, 24. Januar 2003

Selam svima a mahsus mom dragom Fingersbrokenu.
Pre svega dugujum izvinjenje nasem Pauku koji ima nameru da se bavi novinarstvom. Novinarstvo ne mora uvek biti prljav posao...
Definicija onog sto ovi ovde zovu "khalwat" je, ako se jedan covek nadje u prisustvu jedne zene u osami. To sto je njih bilo trojica je samo olaksavajuca okolnost pred tim karikaturalnim sudom koji oni nazivaju serijatskim. Mozda bi ti neke stvari bile jasnije da si citao novine. Dragi Jare, ovaj slucaj je bio tri puta na naslovnoj strani najtiraznijeg dnevnog lista na engleskom jeziku u Maleziji. Nisu imali precih stvari da pisu? Zamalo ne zaratise sa Singapurom oko onog ostrva velicine teniskog igralista, zatvaraju islamske skole i institute svetskog glasa, gine po nekoliko ljudi svaki dan. Niko ne pise gospodine o ISTAC-u i o tome kako se ophodi ovaj diktator sa jednim od najuglednijih alima u muslimana danas, niko ne pise o tome kako se ovaj univerzitet gasi zaslugom njihovog PM-a i njegovih kerova, odoh ja od teme...

Ovi momci imaju pravo da stite svoje dostojanstvo bio onaj Ghafar mocan ili ne. Zar nije paradoksalno to sto ih serijatski sud nije kaznio dok ih ovaj univerzitet kaznjava suspenzijom, pa zar nisu oba organa islamske institucije i zar ne treba da deluju uniformno.

Sto ti rece, haj da smo zdravo, a ovo sto se desilo ima najmanje veze sa njihovom krivicom...

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 27. Januar 2003

Vidim da mi se po novinarstvu ovde udara krvnicki.
Moram da se umesam. Shalim se. :)
Prihvatam izvinjenje Dzemale, i apsolutno se slazem sa tobom oko zloupotrebe medija. Bacio bih samo jedan tracak svetlosti vezan za njih.

Sadrzaj jednih novina u mnogo cemu zavisi od ideologije vlasnika, interesa populacije i jednim malim delom pozrtvovanoscu i zelje za istinom samog novinara. Ovaj najmanje zastupljen razlog je jedino sto me veze sa novinarstvom. Pomisao da cu ja bit ta zverka koji ce udarit onamo "gde niko ne sme", je ono sto me pokrece...nije da se hvalim :)

Kad zavrsim ovaj text na temu, "Uticaj medija na javno mnjenje", izbacicu ga na forumu. Da ne duzim bezveze sad...

Specijalan pozdrav za grofa, i fingersbrokena malog :)

ZAMBAK

Učenik

(10)

• »ZAMBAK« je muško

Datum registracije: 24.08.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 04. Mart 2003

ANTI-DEMANTI

GOSPODO NE VUCITE ME ZA "PERO"

P R E S S-MEN
[SIZE=4][SIZE=3]"Interes (ma kakav on bio) je jedini motiv ljudskih postupaka"[/SIZE] [/SIZE]

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

9

Ponedjeljak, 10. Mart 2003

I da te povucemo za pero ono ti nebi mnogo pomoglo ovde.

Pali brate, TASTATURA je zakon !

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

10

Utorak, 11. Mart 2003

ja da napisem koji prilog vise pa doplahah na ovu zabacenu temu i tu videh mda se ti pauk hvalis da ces smet da udaris gde niko nije
pa evo ti prilike pa udari gde niko nije, mislim napisi nesto interesantno ,izazovi ovaj narod na raspravu 8)
a za novinarstvo samo napred, pa mozda dobijes i pulicerovu ko zna? ;)
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

11

Utorak, 11. Mart 2003

Samo se ti smej... Jer ko se smeje hmmm.. :)

A sto se Pulucerove nagrade tice, mislim da ce pas za jedno nedelju - dve. Javicu ti ja :)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

12

Utorak, 11. Mart 2003

digresija

Koliko sam ja pismen tema nije Pulicerova nagrada! :] o| :] o| :] o|
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks