Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

81

Ponedjeljak, 13. Februar 2006

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
ma kakvi ste bre vi muskarci kad kod ovakve lepote ne obozavate cecu ... :D

ali moramo svi priznat da smo je pre rata svi slusali i obozavali , ko kaze da nije taj laze :)

Pripazi malo sa terminologijom.............
" Bilen alemlere rahmettir "

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

82

Ponedjeljak, 13. Februar 2006

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
ma kakvi ste bre vi muskarci kad kod ovakve lepote ne obozavate cecu ... :D

ali moramo svi priznat da smo je pre rata svi slusali i obozavali , ko kaze da nije taj laze :)

Pripazi malo sa terminologijom.............

a sto lepi ? sta ti tu smeta ?

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

83

Srijeda, 09. August 2006

Pazarac greska u tvom izrazavanju sto se tice naglasavanja ove reci OBOZAVATI o|

Zar ne znas ili si pak zaboravio da se samo ALLAH moze OBOZAVATI i niko drugi. :klanja: :klanja:

Mogao si upotrebiti mnogo drugih reci umesto te o| o|
Moguce da smo je slusali i da je slusamo ali ne znaci da je OBOZAVAMO(boze sacuvaj) samo Allaha dz.s obozavam :klanja: :klanja: :klanja: :klanja: :klanja:

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

84

Srijeda, 09. August 2006

Neznam zashto se o ovoj KRIMOGENOJ "dami" niskog morala uopshte otvara tema!!??
Chak shta vishe,mnogo je ruzhna,nema struk,ima silikone,nema 2.rebra,ima ruzhan nos i jagodice a CHAK NE UME NI DA PJEVA!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

E-B

Zlatna sredina

(10)

• »E-B« je zabranjen

Datum registracije: 17.10.2004

• Poruku poslati

85

Četvrtak, 10. August 2006

Citirano

Orginalno od Sandokan
Neznam zashto se o ovoj KRIMOGENOJ "dami" niskog morala uopshte otvara tema!!??
Chak shta vishe,mnogo je ruzhna,nema struk,ima silikone,nema 2.rebra,ima ruzhan nos i jagodice a CHAK NE UME NI DA PJEVA!!

Daj ne zezaj, ti je kao nebi okrenuo ka kibli (shvati ovo i kao pomogao joj da bude muslimanka :) )

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

86

Ja valha JOK!!
To mi je najodvratnije stvorenje posle shumara.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

87

Sandokan brate odakle tolika mrznja izbija iz tebe prema ljudima o| o|
Nemoj tako treba voleti sve i biti dobronameran a ima neko mnogo mocniji ko sudi o ljudima i njihovim osobinama :klanja: :klanja: :klanja:

Meni se svidela Cecina pesma "Rekom bez vode" sa njenog poslednjeg albuma lepo zvuci (o)

Bilo je vatri nijedna da ogreje,
Belih snegova nijedan da zaveje,
Suvom rekom bez vode zivot mi ode
Na mostu ne platis, platis na cupriji jer
senka sudbine uvek te prati i da ti nekog istog ko ti...

Ko mi te je poslao nece nazad da te primi
nekome si suvisan sto bas meni jedini
Tesko mi je voleti te, tesko ti je biti zena
al od svega je najteze za tebe biti rodjena.

Bilo je tajni ni jedna da ispliva iz slatkog raja
drugi da uziva, na vetru staklenih krila ptica sam bila.
Na mostu ne platis, platis na cupriji jer
senka sudbine uvek te prati i da ti nekog istog ko ti...

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

88

Vala ajla i ja se slazem sa Sandokanom, a ti to nemoj da shvatas kao mrznju vec kao misljenje. Jedino eto mogu reci da nije bas toliko ruzna ali obzirom da ima tolike pare i nije joj tesko da se "dotera" :) Narocito, stojim pri stavu da pojma sa pevanjem nema. Sa umetnicke strane pesme joj uopste nisu zahtevne i spadaju u prosek. To naravno, tebe ne ogranicava da pises o njoj ako ti se svidja njena muzika. Poz
Sit Hungry Doesn't Believe

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

89

Petak, 11. August 2006

Citirano

Orginalno od ajla
Sandokan brate odakle tolika mrznja izbija iz tebe prema ljudima o| o|
Nemoj tako treba voleti sve i biti dobronameran a ima neko mnogo mocniji ko sudi o ljudima i njihovim osobinama :klanja: :klanja: :klanja:

Mene bi baš zanimalo šta to znači voljeti sve? i biti dobronamjeran?
I lijepo bi bilo pronači odgovor na pitanje, dokle i šta čovjek može i dato mu je da sudi, a odakle i šta mu nije dato i o čemu čovjek to ne može suditi?

Ako ovo definišemo precizno onda ćemo isključiti mogućnost da svako koristi ovu, već "frazu" kad god hoće i kako god hoće.
Naravno, ne kažem Ajla da si ti to uradila, ali bi se to jasno vidjelo, a i sama bi zaključila iz odgovora koje bismo dobili iz ovih pitanja, pa bi ti bilo jasno, jel ti koristiš ovu frazu "nije naše da sudimo, zna se ko sudi" samo onda kada ti odgovara i kad ti nedostaje argumenata ili baš tako misliš i vjeruješ.

Da li bi mi ti sudila ako bih ja, recimo, ubio nekog nedužnog? ili bi rekla neka ga nemojte mu sudit, jer nije ljudski da se sudi, zna se ko sudi?
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

EG

Učenik

(10)

Datum registracije: 10.05.2006

• Poruku poslati

90

Petak, 11. August 2006

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Vala ajla i ja se slazem sa Sandokanom, a ti to nemoj da shvatas kao mrznju vec kao misljenje. Jedino eto mogu reci da nije bas toliko ruzna ali obzirom da ima tolike pare i nije joj tesko da se "dotera" :) Narocito, stojim pri stavu da pojma sa pevanjem nema. Sa umetnicke strane pesme joj uopste nisu zahtevne i spadaju u prosek. To naravno, tebe ne ogranicava da pises o njoj ako ti se svidja njena muzika. Poz

@ And_U_Price ti nisi normalan :)), kako to moze biti neko lep a da istovremeno mora ici kod hirurga, ne bi li korigovala prirodne nedostatke :rolleyes:
Govoris li to o nestackoj lepoti ?

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

91

Petak, 11. August 2006

Citirano

Orginalno od EG

@ And_U_Price ti nisi normalan :))

Moja ti je poruka,EG, vrlo jednostavna: Ne pokusavaj nemoguce (!) tj. ne procenjuj ljude iz daleka. Da zaista poznes momka, ovako ga brzo osudjivala, verovatno, ne bih !
A i veoma je upitno, posto si bez nadezno neupucena ili bez nadezno ne dobro namerna, koliko su onda "potrefli" tvoje izjave, koje neuverljivo iznosis. ;)

.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

92

Subota, 12. August 2006

neznam uopshte shta chekaju ovi admini i moderi i ne zatvaraju ovo smeche od proseljachke teme!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

93

Subota, 12. August 2006

@EG: Ja sam cini mi se bio jasan i rekao da je ona nije ruzna bas zbog toga sto se intezivno druzila sa plasticarima, a za ovu tvoju opasku cu ti halalit ;) Sto se mene tice o Ceci vise ni slova...
Sit Hungry Doesn't Believe

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

94

Nedjelja, 13. August 2006

Tema zatvorena

Ne znam zasto bi trosili vreme i reci na temu sa ovakvim naslovom i sadrzajem.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks