Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško
  • »annonimus« je autor ove teme

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 18. Maj 2004

Cena tel.impulsa

Otvaram ovu temu jer mi trebaju cene telefonskih impulsa ostalih zemalja da napravim jednu komparaciju.Zbog cega?!Nas telekom je prodat Madzarima i od kad su oni dosli tel.impuls je skocio za 330% a sada od 01-06 treba da skoci za nekih 40% surovo ali realno!

Hvala vam
" Bilen alemlere rahmettir "

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 18. Maj 2004

pa evo na primer u Francuskoj a i u svim drugim zemljama EU, konkurencija u telekomu je otvorena, tako da vec sad mozes izabrati cije ces usluge koristiti, a samim tim imas i razlicite cene.
evo na primer, ja imam jednu stvar koja ide preko interneta i zove se Freebox, u nju ukljucim normalan telefon i zovem gde god hocu, linija je digitalna tako da nemam nikakvog problema (odlicna veza)
cena, pa sve sto je u lokalu i u celoj francuskoj na fix, je dzabe (aha 0 eura), inostranstvo zavisi od zone, prva zona cela evropska unija i jos neke zmelje (amerika itd) je samo 0,03 eura ili ti 3 centa, Juga je 0,19 cenata

inace imas lom tih stvari, ima jos jedna karta koju kupis i zoves sa tvog kucnog broja stim sto prvo otkucas broj karte, tu imam za 15 eura 170 minuta sa jugom, tako da je sigurno mnogo jeftinije nego dole
malo za promenu

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

3

Subota, 22. Maj 2004

Posto vidim da je stiglo mnogo odgovora jedva sam stigao sve da ih procitam pa cu odgovorit nekom ko "slucajno" procita.
Ovo su cene na lokanom nivou:
1min i 20sec kosta 0.02 centi
5min i 20 sec kosta 0.20 centi i sve sto je nad ovih 5 min i 20 sec kosta 2-eura eto koliko je jeftina ova nasa telefonija u Makedoniji a ovo je samo lokalno nivo.Od 01/06/04 gasimo internet :(

Surovo ali realno

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Subota, 22. Maj 2004

a ja ti ne reko da ja ovde za 30 eura imam telefon dzabe, televiziju sa preko 100 programa i internet od 2MB non stop
malo za promenu

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

5

Subota, 22. Maj 2004

ma i ja imam KTV pa se nadam da ce oni pustiti kablovski internet i to bi skupa kostlo mesecno oko 10-eura sa 40 kanala,a internetu neznam koji bi bio protok.Ma bice svega samo ZDRAVLJE

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 24. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ah! Taj telefonski impuls zivot mi zagorca!!! :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Social bookmarks