Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško
  • »Administrator« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Nedjelja, 01. Juni 2003

CHAT na forumu

-01.06.2003

Na forumu je ugradjen CHAT koji nudi mogucnost clanovima foruma da vode privatne razgovore uzivo.

Na chat se ulazi preko dugmicha koji mozete naci na vrhu ovog prozora. Prillikom klika na dugmic pojavit ce se novi prozor na koji je neophodno da kliknete opciju YES.

Ukoliko umate pitanja ili problema sa koriscenjem Chat-a mozete mi se obratiti u ovoj temi.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

2

Nedjelja, 01. Juni 2003

Sve mi je jasno, nemam nikakvih pitanja samo htedoh da te pohvalim admine sto si se setio ovoga :)
Bas sam radoznala kako ce sve to funkcionisati :-)) "Voditi diskusije" na taj nacin :D

pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

3

Ponedjeljak, 02. Juni 2003

Ovo smo jednom davno anketirali. I dalje mislim da je opcija suvišna. Postoji opoasnost od rasplinjavanja tema, neke izrečene stvari će otići u nepovrat.

Sad, šta je tu je...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Srijeda, 04. Juni 2003

Takodje, mislim da je CHAT nepotreban na forumu iz vise razloga! Prvo: mislim da je vrijeme chata(i mirca) proslo i da nikome nece biti zanimljivo! Drugo: Mnogo je lepse razmeniti misljenja i stavova na prncipu forumske diskusije, nekako je uzbudljivije i na kraju, vrlo rijetko je na forumu istovremeno vise od par ljudi pa i CHAT u tom slucaju nema smisla!

pozdrav za sve a posebno za Administratora koji se trudi da boravak na ovom forumu bude sto prijatniji a mi mu to ovako vracamo! :)) :D ;) Shala!
Sit Hungry Doesn't Believe

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

5

Srijeda, 04. Juni 2003

E NECE BIT DA NIJE

pardon, al mislim da je chat potreban iz vise razloga, prvo meni licno koristi da u trenutku kad vidim da administratov mali chiko svetli crveno odem na chat i reknem mu "tu lji li si", a posle ga pitam za zdrvlje i tako to, a i za ostale bi voleo da ih pitam za zdravlje ili bar sta ima po pazaru. slazem se da chat nije bas za diskutovanje jer onda ovaj forum ne bi postojao, ali nikako nije suvisan, jos bi ga pokusao napravit da bude automatski, tj da chim udjemo na forum idemo i na chat, pa tako ja vidim da je djordje tu i samo mu reknem, dje si djordje, postovanje, eto.
malo za promenu

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

6

Srijeda, 04. Juni 2003

Poštovanje hadaljE!

Neka bude chat...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

7

Nedjelja, 08. Juni 2003

chat, pa zgoda i razgovori te diskusije ....sve je to lepo, samo sto ja imam utisak da kod mene nesto ne funkcionise kako treba :D

Elem, dobijam neke zanimljive "stihove" samo steta sto uvek isto zvuce , ja bih rado naucila i citavu pesmu ;)

salim se malo :D:D:D
nego stvarno admine :
what's this :

Citirano

*** Nemogu da pokrenem ident server : access denied (java.net.SocketPermission localhost:113 listen,resolve)

Sta se necka ovo moje PC-ja?

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 08. Juni 2003

Pa sudeci prema poruci koju dobijas, rekao bih da imas Firewall instaliran na racunaru i da u firewall-u port 113 nije otvoren, a trebao bi da bude.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

9

Petak, 01. Decembar 2006

Da li koristite ovu funkciju foruma ili smatrate da je u medjuvremenu postala suvisna?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

10

Subota, 02. Decembar 2006

Ja mislim da je suvisna.
" Bilen alemlere rahmettir "

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

11

Meni Chat ionako ne funkcionishe, verovatno treba neshto da ukljuchim/iskljuchim, download-ujem ili shta vec...
Samo mi se pojavljuje bela praznina sa "X" u gornjem levom uglu, kao da fali neka slika.

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• Poruku poslati

12

Potrebna ti je Java.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

13

Opcija je ubacena sa pravom namenom, ali je fora sto je mi ne koristimo onako kako bi trebali, a ponekada mislim da je preko neophodna, kada pocnu rasprave, veoma bi bilo efikasno to odraditi na chatu, nego pisati gomile postova i nadmudrivati se...

Sta znam, kako odluci vecina, meni je sve jedno, obzirom da je ni ja ne koristim, ali ako bi zazivela rado, sto da se ne nadjemo na chatu...

Pozdrav

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

14

Citirano

Orginalno od annonimus
Ja mislim da je suvisna.

Mislis, dovoljno se chatuje u temama? :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

15

Da budem iskren i previse.Imao sam jednu ideju o nekim restrikcijama ali otom potom :D ;)

chilo

Početnik

(10)

• »chilo« je muško

Datum registracije: 11.12.2006

• Poruku poslati

16

Ponedjeljak, 11. Decembar 2006

kako se ode ide na chat

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

17

Ponedjeljak, 11. Decembar 2006

Kliknes na ikonu CHAT i sacekas dok se ne konektujes.Kada se konektujes onda mozes chatati :D

Potrebno je da imas JAVA :D ;)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

18

Srijeda, 28. Februar 2007

Ljudi ja kljiknuh na ovaj sanalni muhabet.

Alj da cudo bude josh vece tamo ne bi nikoga za muhabet.

Pa sta ce nam onda ta opcija.

Cim nemamo sa kim da muhabetimo.
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 01. Mart 2007

Citirano

Orginalno od juskos

Alj da cudo bude josh vece tamo ne bi nikoga za muhabet.

juskos-abi bilo bi vece cudo da je bio neko tamo :D ;)

nevidljivi

Zlatna sredina

(10)

• »nevidljivi« je muško

Datum registracije: 10.01.2006

• Poruku poslati

20

Petak, 02. Mart 2007

mali predlog za ove sto bi da chataju
moze da se odredi subota vece npr. u 11 ili nedelja u 3 ili 4 ili tako nesto i da se zna da svake sedmice u isto vreme pochinje chat.ja kucam 3,27 - 3,29 slova u minuti,pa mi taj chat nije bas najaca strana u zivotu(a tek sto umijem da zapevam na licu mesta-pihaaa)hmm..da.

admir pecanin - novi pazar sai baba
shirdi sai baba - sathya sai baba - novi pazar sai baba

Social bookmarks