Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 17. Maj 2004

Cije teme na ovom forumu najopreznije pratite?

Bas me zanima cije teme se na ovom forumu od aktivnih korisnika najvise i najopreznije prate...ideju sam drpio od gerilca jer on tamo nedje na neku temu napomenu nesto ovako...

Za izbor cu postavit evo recimo 9 aktivnih clanova foruma ..bilo bi fino da svako sto glasa ubaci jos po koju recenicu zbog cega je glaso za X osobu...a zbog cega nije glasao za Y osobu...

Administrator
ed
fingersbroken
Gerilac
hadzied
HaNuMa_78
hobbes
pink
sans

Evo posto sam ja pokrenuo temu dajem prvi glas Gerilcu...nekako mi je mlogo simpatican kad pocne o necemu da pise...ima mlogo zanimljiv stil pisanja i vecinom se iscijepam od smijeha njegovim postovima...pa cak i kad diskutira u rubrici Religija:D

Posto sam jedan od prvih clanova ovog Foruma pratio sam i u pocetku upise od fingersbrokera...ali je u medjuvremenu tako posto dosadan jer nekako imam osecaj da u svaku temu jedno te isto pise (nemo ljutis prsteni:) ), pa evo mogao bi da ga uporedim sa sansom.(nemo ljutis sanse:) )

Za ove druge navedene nemam sta drugo da kazem osim da ima puno zanimljivih temi koje su otvorili i finih po nedje pametnih a po nedje manje pametnih odgovora...:P jel tako pinki :P

2

Citirano

Orginalno od PaZaRaC

Za ove druge navedene nemam sta drugo da kazem osim da ima puno zanimljivih temi koje su otvorili i finih po nedje pametnih a po nedje manje pametnih odgovora...:P jel tako pinki :P

Sta jel tako? ?( Hoces da kazes da ... ????

Nisam glasala jer u anketi nemas hadalja , a ja njegove teme najradije citam.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

3

Citirano

Sta jel tako? Hoces da kazes da ... ????

Ne pinki, time sam hteo da kazem da .... :P:D

Oprosti sto sam hadalja zaboravio, nazalost ne mogu il ne umijem sad da editujem Anketu, ako adminu ili nekom Moderatoru nije mucno samo jos da firikne hadalja u ovoj listi. Hvala unapred...

4

Osim hadaljevih rado citam teme koje pokrenu sans, Djordje RD, Babbha i Giovanni.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

5

najopreznije? ili si pogresio rijec ili ja ne kontam.valjda najradje ili sta?
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

6

Ja najviše volim Giovannijeve teme.
Opuštajuće su i odmaraju. Dosta mi je brate dnevne politike i pretencioznih stvari.
Samo opušteno :)

7

Kad se vec stavlja akcenat na najopreznije onda svakako ed-ove teme. Njih citam ozbiljno sa punim postovanjem.

P.S. Samo primecujem da jos niko ne glasa :O

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

8

ada sta vam bre znaci to najopreznije?sa oprezom ili sta?
p.s Djerilac ti hi rasturi burko pa sta god ovo "najopreznije" znacilo :))
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

9

Pa valjda da sa puno paznje citas odredjene postove ne propustas ni jedno slovo ...

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

10

pa valjda se onda kaze najpazljivije a ne najopreznije.najopreznije valjda znaci nesto sa oprezom ?( pazarac bate uzmi malo rjecnik u ruke pa ga prelistaj :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

11

Mada se trudim da oprezno čitam sve , ipak moram da priznam da doza opreznosti koja je prisutna pri čitanju Gerilčevih postova mora biti bar par stepeni gore ( bar meni kao moderatoru :D ) Dakle, još jedan glas za Gerilca!

E sad što se tiče, "PaZaRaC-anina" i njegovog komentara da fingersbrokenovi postovi iz dana u dan postaju sve dosadniji, pa čak prete da se približe po tome čak i mojim postovima... verujem mu na reč - verovatno njemu to tako i izgleda dok čita, onako s motora...

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

12

slicna tema je vec postojala sam bez ankete

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…miljeni%20pisci

inace ja bi dodo u ovu tvoju listu jos i Giovanija i ja hajeme njegove postove (nadunuti su), a da glasam pa stvarno mi tesko da odaberem jednog, ja da mogu sve bih ih stavio, svako ima nesto svoje, Geri je zakon, i ona cuvene recenica o Svinjama i Ljubomori ce definitivno uci u anale foruma, eto jos bi i Pinki izdvoio, ona je sigurno obelezila ovaj forum, ako nicim drugim a ono sa Trnutno i Veliko okupljanje.

Hajem jos i Hobesa i sansa standardno
vala i Mesko me sahi razgali, Od Sandzaka po nesto naucim i eto, tesko izabrat jednog, da nije svih ovih ljudi, ni forum ne bi bio ono sto jes a i ja ne bi sigurno dolazio, e zisto i one upadice tipa Teolog hajem sa vremena na vreme, bas nas malo osveze i protresu
malo za promenu

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

13

Haj sto je ovo björna peceno :), svi ukapirali sem njega :) od kako si preso na tu ijekavicu nista ne shvacas :D :P

Najopreznije mozes da citas iz dva razloga, jednom sto hajes da citas kad neko pise pa citas oprezno da nebi nista propustio, a po drugom citas oprezno jer poneki clanovi pisu medju redove..pa treba oprezno da citas da nebi pogresno shvatio sta ON uopste hoce da izjasni...zbog toga sam izabro Gerilca jer oba slucaja ispunjava...

Admine ubaci hadalja jos u Anketu ako ti nije mucno, jer vidim da je kod vecine clanova na listi.

Citirano

verovatno njemu to tako i izgleda dok čita, onako s motora...

Hvala za ovaj dodatak, sad si jos malkice ucvrsteo moje misljenje :)

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

14

Opet bi neki zlobnici rekli Bosanac je li, ali ipak najopreznije citam one teme (ili izjave) koje bas i ne skontam "na prvu". Nekad se desi i po tri puta da procitam ponavljajuc' svaku rjeccu po slogovima prije negoli se upali lampica u glavi. ;)

Kao neko ko voli segu, salu a Boga mi i posalicu reci cu da najradje (najopreznije 8) ) citam post-ove takve sadrzine i od takvih autora. Ovaj forum je pun nadahnutih ljudi i tesko mi je izdvojiti jednog jer u datom trenutku to moze biti bilo tko. A i dosta zavisi od toga na koju sam nogu ustao...

Kao jedan kuriozitet (misteriju) foruma cu spomenuti clana (da ne budem vulgaran clankinju :] ) Teu koja je sve svoje post-ove napisala u Lepi Ljubavni Stihovi ili slicno, ali bas sve, iako jos ne skuzih sto nije uzela ucesca u drugim temama pa ono ako procita neka mi razrijesi misteriju...

Da, glasao sam za Gerilca ne iz razloga sto ga najopreznije citam vec zbog otrcane fraze da narod uvijek glasa za pobjednike (one koji su trenutno na tronu).

Zivili
Giovanni

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

• Poruku poslati

15

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
Admine ubaci hadalja jos u Anketu ako ti nije mucno, jer vidim da je kod vecine clanova na listi.

Bilo bi nepravedno ubaciti Hadalja ili bilo koga drugoga na "izbornu" listu u trenutku kad je deo clanova vec dao svoj glas nekom od "kandidata" :)

Ja licno najopreznije procitam svaki svoj prilog pre postovanja na forum, iz razloga da isti ne bi mogao biti dvosmisleno protumacen.

Da je pitanje u anketi bilo tipa 'ciji prilozi na forumu su najkvalitetniji?', odgovor bi mi mnogo lakse pao.

Takodje odgovor na pitanje 'ciji prilozi na forumu u najvecem delu nemaju smisla?' takodje bih imao spreman odgovor. :D

Medjutim posto je pitanje upravo onako kako jeste, moram odgovoriti da skoro svaki prilog citam oprezno, nebitno od koga isti potice.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

16

mene si zaboravio da turis na listu shabane :D

Za sans-a nebi nikad glaso jer mi se prvi put obratio los i eto to je razlog. |)

Dao sam glas fingersbrokenu posto uvijek puno pise, i cudim se kako mu nije mucno :)

P.S.: da se moze ponovo glasat dao bih pinki :)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

17

Hadalj je verovatno tajni favorit sviju nas, te se podrazumevalo da ce biti odabran i nije morao biti unesen u listu.

Tesko mi pada da se odlucim kome bi dala svoj glas, jer sve zavisi od raspolozenja, cijim temama posvecujem moje "slobodno" vreme. U zadnje vreme rado citam teme postovanog Giovanni-ja.

Citirano

originalno od Giovanni
Zivili
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

18

Valjda bi pozornije ili pazljivije bila odgovarajucha rijech?
Za sada ne pratim (hajd recimo) sve sa istom paznjom, josh uvijek mjesham nickove, josh uvijek upoznajem teren.
Da, navela bih svoje postove, jer ih chitam pazljivo radi uochavanja eventualne grijeshke
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

19

Utorak, 18. Maj 2004

Nije mi uopste bitan pokretac teme!!!
Bitnija mi je tema i sta znam ja odgovorit na toj temi.Jer kao sto vidim dosta se koristi "goggle" ili pa knjige.Nije u tome stos.Svako treba odgovarat na zadatu temu koliko je to njemu poznato a sta mu nije nek pita.Ja verujem da ima dosta korisnika ovog foruma koji ce mu pomoci da mu razjasne temu.To ja radim i nije me sram. Pozdrav i hvala na razumevanju nikad zlo ne mislim" nikom"!!!
" Bilen alemlere rahmettir "

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

20

Utorak, 18. Maj 2004

Djerilac Djerilac seti se sad kad se odmaras na lovorikama da smo nekad bili jarani :D
p.s i pusti ove zavidne ko sto je ova pazarac ene mu ga ti ijekavica :D razgalji mi dusu ko ljimunadom :]

Social bookmarks