Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

21

Utorak, 18. Maj 2004

Grilac kako si krenuo a samo tako marljvo dalje mislim da nece dugo jos potrajati da tvoj stepen poznanstva bude jednak stepenu uvazavanja. :D

Ipak na glasanju ja dadoh svoj glas za jednu koja se svojim dohovitim postovima izdvaja od svih. :O

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

22

Utorak, 18. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pa sta da kazem, nisam ocekivao da ce neko stvarno pokrenuti nesto ovako, ja sam to eto samo kao salu rekao, ali eto bi sta bi.

Kakav ce rezultat biti na kraju neznam, vjerovatno cu ja pobjediti. :):):)

Samo bih upitao Admina jedno pitanje, sta cemo sad???

Evo stize i statistika. :)

I za kraj cu samo reci, da se nadam da cu ubjedljivo pobjediti, da nece biti nijednog kandidata koji ce mi biti ama ni blizu. :D 8) :D

Ja i dalje naravno nastavljam da odrzavam i ozivljavam ovaj Forum i da ga cini zanimljivim i interesantnim. I dalje cu se truditi da ga izvlacim iz monotonije i ucmalosti i dosade. :):):)

A naravno sa onima sa kojima sam bio prijatelj ostajem i dalje prijatelj. :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

23

Utorak, 18. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Ja i dalje naravno nastavljam da odrzavam i ozivljavam ovaj Forum i da ga cini zanimljivim i interesantnim. I dalje cu se truditi da ga izvlacim iz monotonije i ucmalosti i dosade. :):):)

Vrlo mi je drago da si radikalno promenio misljenje i odnos prema forumu. Vidi se da su silne opomene i banovanja, kao i ponovne registracije pod drugim nick-ovima imale uticaja.

Evo malo pravednijeg nacina za ocenjivanje, buduci da svi ucestvuju:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…1564&boardid=60
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

24

Utorak, 18. Maj 2004

evo, ja sad sa glasanja :D

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

25

Utorak, 18. Maj 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad...
.
.
.
I za kraj cu samo reci, da se nadam da cu ubjedljivo pobjediti, da nece biti nijednog kandidata koji ce mi biti ama ni blizu. :D 8) :D
.
.
.
Allahimanet.

Kako ono beše: ...

ummet će se razići na 73 skupine. Sedamdeset i dvije skupine skrenut će s pravog puta, poput prethodnika koji su taj put iznevjerili. Razilaženja će biti ili samo u vjeri, ili u vjerskim i dunjalučkim pitanjima...

Citirano

orginalno od ...

...

Brmmm! Brmmm! Brmmmmmmmmmmm!

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

26

Utorak, 18. Maj 2004

Ja mislim da je i uvaženi doktor Juskos nepravedno izostavljen sa ove liste.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

27

Utorak, 18. Maj 2004

''Najopreznije'' je preozbiljna rec...sa najvecim zadovoljstvom citam hadaljeve (tzv.) teme jer me uvek slatko nasmije i oraspolozi (jutros sam se :D :)) kad sam citao temu zelja koju je on postavio i to rekavsi da forum treba da bude poput banje....i njegove skorasnje teme ''nesto onako bezveze''...svaka cast...)

Ali,posto on nije obuhvacen ovom anketom svoj glas dajem hanumi... :)
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

28

Srijeda, 19. Maj 2004

Da, da Admine, vjerovatno se radi o tome. :D :D :D

Nego mi se cini da je malo clanova glasalo, dajte ljudi glasajte, naravno za mene, jer mi se Pink primakla, podosta. Moram nesto preduzeti. :)

Björne, buras, javi se, halo da li se cujemo? :)
Okreni nulu, bolje cemo se cuti.
Hadalj je zaista i moj favorit. :) To ne mogu a da ne kazem. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

• Poruku poslati

29

Srijeda, 19. Maj 2004

Ako je ovo sve ovako demokratski,sto se nije dalo malo vakta za predizbornu kampanju,pa sutnja pa merak ....
pa opet zaokruzi 5icu ... :) :D 8) (o)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Mikov_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Mikov_sin« je muško

Datum registracije: 24.10.2002

• Poruku poslati

30

Srijeda, 19. Maj 2004

Citirano

Orginalno od rifche_golup
Ako je ovo sve ovako demokratski,sto se nije dalo malo vakta za predizbornu kampanju,pa sutnja pa merak ....
pa opet zaokruzi 5icu ... :) :D 8) (o)

Mislis li na Tadica ? 8)

Ja ne mogu na ovoj listi da glasam ni za jednog clana.
Zato sto na listi fale neki od potencijalnih...
Na primer:
Ja bih tu dodao jos tkzv. HADALJ-a, i posle bih glasao za minimum tri cetiri clana.
Ovo nije diktatorski forum vec demokratski. 8)

"NE SMIJEMO DA PRAVIMO GRIJESHKE" :D
[SIZE=3]
A HEAD
[/SIZE]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

31

Srijeda, 19. Maj 2004

Interesantna je ova analogija kojom je Mikov_sin dosao do diktature. :) Znaci da na onim listicima za glasanje treba omoguciti biracima da biraju vise od jednog kandidata, a ako se to ogranici na biranje samo jednog kandidata po glasacu prelazi u diktaturu.

Ako nisi na to mislio onda evo i ovo: Ako je za tebe diktatura vladavina jednog lidera kojeg je vecina odabrala, pazi odabrala (glasala), pa jos ako se to iz izbora u izbore ponavlja, onda treba da provjeris svoju analogiju malo.

A diktator je onaj koji uz pomoc vojnih, policijskih, sudskih, itd institucija odrzava svoju vlast, a ne na glasovim biraca. To je po meni diktatura.

A opet moze bit da nisam u pravu, samo eto kazem.

Zato nebojte se ljudi, samo vi glasajte za mene, jer i sami vidite kakav kvalitet ja nudim u svojim postovima. :):):) A zamisli, vlasti nikakve na Forumu nemam. :) :):)

Allahimanet.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

• Poruku poslati

32

Srijeda, 19. Maj 2004

Bolje groP nego roP .... Uostalom ovi vashi postovi gore stvarno nikak'e vYeze neimayu sa moyim poimanjem DEMOKRACIJE ... (kradem potpis i obnradjujem) ili to kod mene mozda funkcionise na neko drugo dugme :)
Halal'te :) we alejkumu sellam :] (o)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

33

Srijeda, 19. Maj 2004

Najopreznije? Morao se je PaZaRac malo jasnije i preciznije izrazit.. A zaista ne verujem da je hteo reci NAJOPREZNIJE vec je verovatno mislio najradije il tako nesto.. Oprez znaci znate vec sta.. kad pazite, uz dozu neku opreznosti jer nesto iz toga vreba, kad nesto citate.. No nejse.. kod mene to ovako nekako:

Gerilcu postove vecinom ne citam (moram prvo o vodecem da se izjasnim :) )... Najvise zbog toga sto unapred znam sta pise.. Jedino hajem njegov humor.. A nekad mi je i smijesan kad postane ko balkanski spijun.. al prestao je toga da se igra (il da bude ozbiljan nikad nisam shvatio) pa je sad manje 'zanimljiv' po tom pitanju.. A ona duga objasnjenja mu vec sva znam napamet i on zna sta cu ja da mu odgovorim pa nema smisla vise ni da odgovaramo jedan drugom mnogo... A uostalom vec smo, smatram, dostigli neki maximalni nivo razumevanja pa ne bih da to kvarim...

Svoje postove nikad ne citam... pisem ih u zurbi.. nisu zanimljivi.. cesto su neuredni.. i iz nekakvog hira (pozitivnog il negativnog nebitno) napisani.. Neko me povuce za jezik i tako to.. A misljenja su se odavno o svemu izrekla pa se vise za to nema potrebe..

Sansove i adminove postove uvijek citam ali oni vecinom imaju uredjivacku prirodu o sebi (pokusavaju uvijek po duznosti vratiti ucesnike teme na pravi tok).. Adminove postove nije tesko citat jer su uvijek kratki :). Moram da naglasim da je sans jedan od uzrocnika mojeg pisanja na forumu... Njegovi postovi u kojima iznosi svoje misljenje (koje se ne obazire na druge clanove vec je samo njegovo misljenje) su mi uvijek bili dobri..

Edove postove citam sa zadovoljstvom i punim oprezom da bih sto vise naucio i u anketi glasam za njega

Bekse mi nema a on je moj definitivni favorit.. DA ne objasnjavam zasto mislim da je vec svima jasno..

Giovanni i Hobbes su u istoj kategoriji koju nazivam zdravi inteligentni humor i umerenost u odgovaranju ;).. Tu je negde i tulumba samo sto kod njega ima doze arogancije u strucnim temama :D..

I dame nase ostavljam za kraj.. I izdvajam posebnu pohvalu za njih ali i za forum u celini jer mozemo da se pohvalimo nasom zenskinjom (cija su okosnica hanuma i pinki od samog pocetka).. Tu samo ne ubrajam one 'letece' koje bi se pojavile i videle da ne spadaju ovdje a one koje su nam stalno tu su (o) Zasad mi se cini da i utopljena je nasla svoje mesto ovdje ;)

A ne mogadoh ja da i ovaj post ne bude dug o|

P.S. Brmmmm brmmm nam u brzini i nickove pokrivi..
mogu ja da se potpisem i bolje...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

34

Srijeda, 19. Maj 2004

Svaki clan ima svoje mesto i moje postovanje.

Ne znam da l` je pristrasno, ali i ja bih glasala za tzv. Hadalja da ga ima na spisku. :]

Neki clanovi imaju smisao za humor, a takvi su ljudi oduvek bili miljenici drustva, ali ja mislim da je to prolazna slava, to je nesto kao ono u skoli, uvek smo najvise voleli profesore kod kojih mozemo da se zezamo i nista ne ucimo, a kad sve to prodje, shvatimo da se zapravo najdraze secamo onih koji su nas necemu naucili. ;)

Ne citam sve teme, ali one koje pratim, pratim ih podjednako oprezno.

Malo se promenio ovaj forum za poslednjih par dana koliko sam bila odsutna, mnogo je primio izgled chata. :(
Pazi koju igru igras.

Sarah

Učenik

(10)

• »Sarah« je žensko

Datum registracije: 18.10.2003

• Poruku poslati

35

Srijeda, 19. Maj 2004

Citirano

Orginalno od kiki
Svaki clan ima svoje mesto i moje postovanje.

Slazem se kiki.
"Ovaj svijet - basca raznovsna, za svakog ponesto".
Tako i ovaj nas forum ne bi bio ovo sto jeste da svi pisemo istim stilom. Monotono bi bilo da nisu tu pojedinci :D Moze se dosta nauciti, a usput i nasmijati. Nije vazno ko je napisao, vec sta je napisao, i koja je tema u pitanju. Volim postove, uglavnom te postove i pazljivo citam, koji su kratki, sazeti, a sadrzajni.
Gospodaru moj, ne dozvoli da me zavara uspjeh, niti me poraz baci u ocaj i stalno me podsjecaj da je neuspjeh iskusenje koje prethodi uspjehu.

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

36

Srijeda, 19. Maj 2004

"Neki clanovi imaju smisao za humor, a takvi su ljudi oduvek bili miljenici drustva, ali ja mislim da je to prolazna slava, to je nesto kao ono u skoli, uvek smo najvise voleli profesore kod kojih mozemo da se zezamo i nista ne ucimo, a kad sve to prodje, shvatimo da se zapravo najdraze secamo onih koji su nas necemu naucili."

Složio bih se sa Kiki, a naročito bih podvukao ono u vezi sa čatom...

P.S.

Ja dadoh svoj glas Pinketi (o) (o) (o) , nekako mi ona izgleda najbenignije na forumu...

Pozdrav

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 20. Maj 2004

Ja moram da priznam da su mi zamalo suze krenule i brada mi je cak malo zadrhtala dok citah postove od Fingersovog pa na dole. ;( Kako je lijepo i kakva idila. :)

Svaki onaj koji nije dao glas meni trebao bi se debelo razmisliti i svoje razloge preispitati koji su bili uzrokom davanja glasa nekom drugom a ne meni. :)

Sto se tice Fingersbrokena (nesto se mora reci o onome koji je nesto rekao o vodecem) njegove postove vise i ne citam jer na pamet znam sta ce da mi kaze i kako ce da mi odgovori, a smisla za humor i nema bas nesto narocito, a rado bih rekao da volim njegov humor. :)
Naravno moji postovi su daleko bolji od njegovih, ali on to jos ne kapira. :) Imam osjecaj kao da je zatvoren u nekoj cahuri i iz te cahure gleda na sve. :) A to prerasta u monotoniju, mada se on trudi da bude svestran, ali je problem sto on svestranost opet kapira ovosvjetski, dakle biti svestran u dunjaluckom smislu. :) Eto tako. :)

Sto se tice Sansovih postova nemogu a da ne kazem da on neke stvari i dalje rjesava sa sobom i bori se sa njima unutar sebe, o tim njegovim untarnjim stvarima znamo ja i on, mada bolje znam ja od njega njegovu unutarnjost, ali on je njemu tesko da to prihvati. :):):)
Voli da je svoj. Pa se sve to i odrazava u njegovim postovima.

Pink je veoma fina i draga osoba, trudi se maximalno da uci, sto se iz njenih postova i vidi. Druzeljubiva je bez nekih zadnjih namjera. To je dobro.

Administrator ko administrator, za njega se samo moze reci da je Administrator. :)
Samo je njegov najveci problem sto voli da je uvijek u trendu, a ponekad mu ne lici. :)

I naravno nas doktor Hadzied je dao jedan veliki doprinos ovom Forumu sa medicinske strane, sa njegovim strucnim komentarima, mada ga ponekad ovi neki iznerviraju.

A ostali su takodjer fini.

Naravno, u svemu ovome glavni favoriti i pokretaci i donosioci zivosti na ovom Forumu smo [SIZE=4]JA[/SIZE] i Hadalj. :)

Allahimanet.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

38

Četvrtak, 20. Maj 2004

Poznavalac

1-1

i ... bode mi oči

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

39

Četvrtak, 20. Maj 2004

Citirano

Orginalno od sans
1-1

Moje teme pratite najopreznije ? :)

Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

40

Četvrtak, 20. Maj 2004

Malo kasno sam setila da pohvalim moju vilu, PINK, za njene originalne teme. Moj favorit je trenutno naziv teme "Pourquoi je pile überquert street ?" (o)

Halali vilo za zakasnjenje :O
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

Social bookmarks