Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

smeker

Profesionalac

(10)

• »smeker« je muško
  • »smeker« je autor ove teme

Datum registracije: 13.09.2004

• Poruku poslati

1

Petak, 29. Oktobar 2004

Cime se bavite i cime bi zeleli da se bavite?

(za one koji rade nesto) cime se bavite (koji posao, gde, sta radite konkretno...) a moglo bi i to cime ste hteli da se bavite ili, kao u sastavima u osnovnoj skoli, sta ste zeleli da budete kad odrastete? :)

Za one koji ne rade (kao ja) pitanje je cime bi hteli da se bave (sta bi zeleli da budu). :)

Ja trenutno radim kamo menager Zepter osiguranja a zelja mi je da zavrsim fax i da postanem profesor na fakultetu Fizicke kulture

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 12. April 2005

Trenutno studiram na univerzitetu u Novom Pazaru knjizevnost bosanskog i srpskog jezika. Zeljela bih da nekada u buducnosti (po mogucstvu skorijoj) budem profesor datog predmeta i da budem da'ija (pozivac u vjeru islam). :]
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

iMan-a

Profesionalac

(10)

• »iMan-a« je žensko

Datum registracije: 11.11.2004

• Poruku poslati

3

Utorak, 12. April 2005

Trenutno se zanimam srednjoškolskim knjigama, a voljela bih da budem prof. srpskog jezika, takođe:
Altuna:

Citirano

Trenutno studiram na univerzitetu u Novom Pazaru knjizevnost bosanskog i srpskog jezika. Zeljela bih da nekada u buducnosti (po mogucstvu skorijoj) budem profesor datog predmeta i da budem da'ija (pozivac u vjeru islam).

Izgleda da nam je to u krvi... :] :D
"Primjer onoga koji se sjeća svoga Gospodara spominjući Ga i onog koji Ga se ne sjeća je kao primjer živog čovjeka i mrtvaca."

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 12. April 2005

Tamo dje radim zvanje mi je Business Analyst, jos uvek ka nesto studiram, imam 29 godina i pojam nemam cime cu se bavit kad porastem
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

5

Srijeda, 13. April 2005

Bavim se cokoladama i mnogo dobro mi ide.A zeleo bih se malo bavit "spavanjem" jer mnogo malo spavam 5-6h ;(
" Bilen alemlere rahmettir "

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

6

Četvrtak, 14. April 2005

Bavim se studiranjem informatike. U slobodno vrijeme se bavim izradom web stranica, a kad porastem :), zeleo bih da se bavim... Informatikom. Cudno zar ne? :). Nazalost postalo je cudno, jer vrlo cesto ljudi rade posao na koji ih je muka naterala i da bi obezbedili egzistenciju sebi i svojoj porodici, a redak je slucaj da se bave onim za sta su se godinama kvalifikovali! Al'... Rekose "Bice bolje". Nadajmo se!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

7

Petak, 28. Oktobar 2005

Bavim se veoma dosadnim poslom.
Zavrsila sam onu skolu sto vise prilici muskarcima,ali jos se ne bavim tim poslom.Na putu sam za to ostvarenje.
Hvala Allahu sto sam ostvarila neke svoje snove i sto mi je dao snage,srece i volje da to sve postignem SAMA uz NJEGOVU pomoc.
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks