Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

41

Utorak, 14. Mart 2006

Hehe, vjerovatno, kao Imam imaš iskustva sa džematom. U džematu imaš raznih sklopova ljudi, zar ne? Tako da mislim da ti je sad jasno zašto... :)

Hvala.
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

harunh

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 14.09.2005

• Poruku poslati

42

Utorak, 14. Mart 2006

Selam

Samo da znas kako je interesantno u Dijaspori biti Imam :D . Svaki dan je razlicit od prethodnog. A svakakvih svakako ima.
No to nije tema nego cimeri i to mozes mislit neko blizak nasoj dragoj galaksiji ;) dobro ti neko rece vadi ti njega prije nego bude kasno. X(
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

43

Utorak, 14. Mart 2006

Spriječi ti da se brod ne probuši, jer ako li se brod probuši onda sigurno tone, a rupa će bivati sve veća i veća.

Hvala.

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

44

Utorak, 14. Mart 2006

Auuuu u kom pravcu ode ova tema...
A sto se tice cimera ili cimerke,to je osoba koja vam ostane draga za ceo zivot.
Dok sam studirala u Beogradu,stanovala sam sa drugaricom iz svog grada.Toliko smo postale bliske da se nismo razdvajale.Medjusobno smo se zvale -cimeruuuuuuu. To su bili nezaboravni dani.I danas kada se posle dugo vremena ne vidimo,uvek imamo temu za razgovor i uvek se secamo studentskih dana. :D
misli globalno-deluj lokalno

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

45

Utorak, 14. Mart 2006

Citirano

Orginalno od galaksija
Ajmeeee pa to su poslovne kolege/a posao im je jako ozbiljan....

e bogomi ako im se duhe podudare ti tu nista nej moj
malo za promenu

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

46

Utorak, 14. Mart 2006

Imam cimerku i do sada nisam nikad dosla u neko iskusenje. Hmmm, ustvari jesam. Na pocetku je nisam znala bas tako dobro a sad mi je bas draga. :D Dijelimo kuhinju, kupatilo, hodnik, dnevnu, kupujemo zajedno hranu, koristimo zajednicki telefon, farbamo jedna drugu....Eh, da je ona musko, ja bi sigurno stanovala sama.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

47

Utorak, 14. Mart 2006

Selam

Svakako je normalno da cimeri ili cimerke istoga pola mogu godinama dijeliti sobe, stanove iliti sta ja znam. Ali nije normalno da osobe suprotnoga pola to isto rade. Svakako se to odnosi na ljude sa nasih prostora za koje smatram da jos nisu toliko nastrani da imaju veze sa osobama istog pola. Hanuma samo naprijed. Dace tebi Bog prvag cimera za cijeli zivot. :D
Hvala Allahu dz. s. Koji je dao da se nadjem na pravom mjestu kad je bilo najpotrebnije! :klanja:

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko
  • »galaksija« je autor ove teme

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

48

Utorak, 14. Mart 2006

Ajoj e jeste vi neki :D
Mene jos uvijek drzi da su na Zapadu cure trube :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

49

Utorak, 14. Mart 2006

Jos te drzi ta fatamorgana? :D

Hvala.

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

50

Utorak, 14. Mart 2006

Citirano

Orginalno od harunh

Hajde ko da u Vasoj carsiji nema cimera? :D ;)

Ima al kad jedaman nađem cimera to mi je zanavijek :))
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

51

Utorak, 14. Mart 2006

Citirano

Orginalno od sans

Citirano

Orginalno od galaksija

Salu na stranu....djevojka od tog momka je mLogo ljubomorna..... o|

Ako je tako,, onda nema šanse. On voli svoju djevojku i voli svoj posao. Tu je samo zbog toga što mora, jer na Zapadu se ne odbija kad ti šef nešto da, a upravo mu je šef dao i stan i odredio s kom će da ga deli. Šef je normalno ocenio da tu ništa ne može da se desi, jer i djevojka je potpuno predana svom poslu. Bez obzira što dijele stan, oni su ti praktično na druga dva kraja grada, a i ono što dijele ne dijele ga. Umorni dođu s posla, svako se istušira u svom kupatilu, jedu na ulici svakako - jer Zapad je to... A i djevojke na Zapadu... truba...

E pa sad, ovo mi nesta mnogo cudno, narocito kada shefovi daju stan, obicno dobijes posao, a za stan i sve ostalo se snalazi.

A i nije zapad tako nastran, da mora takvo sta da se desi. Mada....shejtan ima vizu i za zapad. :]
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

52

Utorak, 14. Mart 2006

Galaksijo, nemas razloga za glavobolju.
Tesko da tu moze da se desi ljubav ako se nije desila na pocetku.
Znaci sasvim je normalno, tu na zapadu, da musko i zensko dele stan.
Nije verovatno da tu moze da se desi ljubav.
Medjutim sport je nesto drugo. Do zajednickog bavljenja sportskim aktivnostima ce doci 99% ukoliko dovoljno dugo budu delili stan i ukoliko postoji kriticna doza privlacnosti medju njima.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

53

Utorak, 14. Mart 2006

Mene ova Galaksijina muka na srce zabole :O Galaksijo, a šta misliš o tome da se napravi neka pregrada po sred stana 8)
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

harunh

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

54

Utorak, 14. Mart 2006

Citirano

Orginalno od Administrator
Galaksijo, nemas razloga za glavobolju.
Tesko da tu moze da se desi ljubav ako se nije desila na pocetku.
Znaci sasvim je normalno, tu na zapadu, da musko i zensko dele stan.
Nije verovatno da tu moze da se desi ljubav.
Medjutim sport je nesto drugo. Do zajednickog bavljenja sportskim aktivnostima ce doci 99% ukoliko dovoljno dugo budu delili stan i ukoliko postoji kriticna doza privlacnosti medju njima.

Dobar ti ovaj sport Admine. Al je ti utjesi. Ako nije ljubav jest "sport" ;) .

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

55

Utorak, 14. Mart 2006

Eh ....
Imal jos neko jedan post slican sansovom?Onaj utjesni? :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

56

Utorak, 14. Mart 2006

Galaksija-ja te podrzavam.Cure sa zapada su trube,i sto bi decko imao ista sa nekom sa zapada,ako ga ceka divna devojka kada se vrati-sa tog istog zapada :D .
Ma da si ti ziva i zdravo,ne treba se opteredjivati sa tim,sta bude bice,protiv Bozije se ne moze.
misli globalno-deluj lokalno

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

57

Utorak, 14. Mart 2006

:)
Hvala global-post ti je divan.......

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

58

Utorak, 14. Mart 2006

Citirano

orginalno od jeger

Citirano

Orginalno od sans
Citat:

Citirano

Orginalno od galaksija

Salu na stranu....djevojka od tog momka je mLogo ljubomorna..... o|

Ako je tako,, onda nema šanse. On voli svoju djevojku i voli svoj posao. Tu je samo zbog toga što mora, jer na Zapadu se ne odbija kad ti šef nešto da, a upravo mu je šef dao i stan i odredio s kom će da ga deli. Šef je normalno ocenio da tu ništa ne može da se desi, jer i djevojka je potpuno predana svom poslu. Bez obzira što dijele stan, oni su ti praktično na druga dva kraja grada, a i ono što dijele ne dijele ga. Umorni dođu s posla, svako se istušira u svom kupatilu, jedu na ulici svakako - jer Zapad je to... A i djevojke na Zapadu... truba...

E pa sad, ovo mi nesta mnogo cudno, narocito kada shefovi daju stan, obicno dobijes posao, a za stan i sve ostalo se snalazi.

A i nije zapad tako nastran, da mora takvo sta da se desi. Mada....shejtan ima vizu i za zapad. :]

Tu moze ,nesto da se desi, samo u snu,... :P
i onda kad se probude, .. svi se prave, da ne znaju sta se desilo,... 8o X(
i ako neko nesto nazucne,...onda svi kazu da su se samo cudni snovi sanjali, ;(
a u snu , svasta dodje insanu ?( ?(

[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

59

Utorak, 14. Mart 2006

E, a ja ne upita jel neko od vas imao zensku za cimerku?Vidim znate puno o ovome :D

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

60

Srijeda, 15. Mart 2006

Galaksijo, ti prvo postavljas pitanje, a onda kad ti mi odgovorimo realno onda prvo ne prihvatas odgovor, a onda kad vise ne mozes da izdrzis sa neprihvatanjem realnog odgovora onda kreces u napad na one koji se trude da ti pomognu. Sad dovodis u pitanje sve nas koji smo ti odgovor dali.

Ako nisi spremna na odgovor onda nemoj pitanje ni postavljat, a kad vec postavis pitanje onda se dobro drzi kad dobijes odgovor. :)

Hajmo ljudi da napisemo sto ljepsi i smirujuci post za Galaksiju. Bas da vidimo ko ce bolje da je ogajreti. :D

Hvala.

Social bookmarks