Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 20. Novembar 2007

CISCO Networking Academy

Vise informacija na ovoj stranici. Ne znam kako je u drugim zemljama, ali ovi kursevi su u Srbiji jako cenjeni. Skoro u rangu fakultetske diplome.
Ovde je najaktuelniji CCNA (Cisco Certified Network Associate) Exploration v 4.0 kurs. Kurs CCNA Exploration se sastoji od 4 semestra: Network Fundamentals, Routing Protocols and Concepts, LAN Switching and Wireless i Accesing the WAN. Postoji i CCNA Discovery , ali on je namenjen onima koji nemaju nikakvo predznanje o temama koje kurs obradjuje, dok je Exploration napredniji.
Koliko je cenjena CISCO akademijama u zemljama u kojima vi zivite? Kolike su cene kurseva? Je li neko od vas zavrsio ili mozda planira da zavrsi neki od kurseva u okviru CISCO networking akademije?
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

A gde je to? Kolko traju kursevi, koji sve postoje.............? Ne znam o cemu se radi. Mozel uporedo sa srednjom skolom ili faksom.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Bosniaco

Zlatna sredina

(10)

• »Bosniaco« je muško

Datum registracije: 30.12.2003

• Poruku poslati

3

Cisco

@ef,

Posalji mi private message.

Ja radim upravo u tom polju vani.

Bosniaco

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško
  • »@ef« je autor ove teme

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

4

CISCO networking akademija ima regionalne edukativne centre u kojima se izvode kursevi. Centar za Srbiju je u Beogradu u sklopu Edukacionog centra Elektrotehnickog fakulteta u Beogradu. CCNA kurs traje 4 semestra, tj. godinu dana (2 semestra u ovoj akademiji su kao jedan skolski). Kurseve mogu da pohadjaju svi bez obzira na to da li su ucenici, studenti ili zaposleni. Cak sta vise, mnoge firme salju svoje ljude na strucno usavrsavanje na ove kurseve. Za ovu godinu su sva mesta jos odavno popunjena, tako da ako nesto planiras, planiraj za iducu godinu.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

Social bookmarks