Niste prijavljeni

CMS

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »UnknownPlayer« je muško
  • »UnknownPlayer« je autor ove teme

Datum registracije: 15.09.2007

• Poruku poslati

1

Srijeda, 31. Oktobar 2007

CMS

Koji CMS(Content management system) vam se svidja i koji koristite i koji Forum system vam se svidja i koji koristite?

Po meni je najbolji CMS e107 a forum system SMF(Simple Machines Forum) i vBulletin(ali nije free).
I dobar je TyniPortal(SMF Portal) ako koristite SMF...

srbija042

Početnik

(10)

Datum registracije: 09.09.2008

• Poruku poslati

2

Srijeda, 10. Septembar 2008

Za forum se slažem - SMF je po mom mišljenju najrazrađenije i ono rešenje na kojem se najviše radi. Odmah tu je i phpBB, ali u poslednje vreme previše bezbednosnih rupa.

Što se CMS-a opšteg tipa tiča, moj glas ide Joomla!-i. Mislim da je prilično jasno zašto, barem nekome ko je iole upućeniji. Na kraju na www.joomla.org videćete da je ovo najozbiljnije rešenje. Ipak, Joomla nije pogodna za jednostavnije sajtove tzv. prezentacije. Suviše je komplikovana za tu svrhu. Za to npr. Drupal, mada se ograđujem jer nisam baš naročito mnogo koristio.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 11. Septembar 2008

Forum Software:

WoltLab

CMS:

Drupal
TYPO3

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks