Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 25. Novembar 2002

Command & Conquer: YURI'S REVENGE !

Bruka :)

Ima, dakle, 8 x 2 misije bashka, Rusijaneri i Americani protiv oholog (ljut lik) Yuri-ja :) pocijepashe se....

Russian Levels sam spitchio za nekih 3 sata u cugu... nako, valja mozgati i prolazi ali kod American levela sam se slomio.... vech na prvom nivou postoje problemi do zavrat :)

Usput instaliranjem ovog packa sama igra dobije i nove jedinice po svim zemljama bashka...

Sve Pohvalice :)

Preporuceno Mesto: PC&Mobil 318 220 (Suka)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

2

Ponedjeljak, 25. Novembar 2002

koja graficka treba minimum za to i jos hajmi nadji da prodam nekom n vidia tnt 2 pro 32 ??? reci mi kolko more da ode *ada ja hajem take igre*
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

3

Petak, 29. Novembar 2002

Dadoolje,

tvoja karta trenutno takva kao polovna (jer se vishe ne proizvode) koshta oko 15 eur

Nove karte iste firme sa 128 DDRa koshtaju oko 60 eur tako da mislim da je bolje da tu kartu nekom poklonish (hedija?) a sebi kupish neku baju prethodno gledajuci shta ce biti standard do sledece jeseni.

I Hajde o ovome u HARDWARE na Forumu :)
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

• »emir-casaba« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 03. Decembar 2002

mogu rec daje ta igra bolja od dorucka i rucka zajedno.

ja mislim da njedna igra nema sansu se poredit sa tom.ako iko zeli dobru zabavu id a zaboravi na probleme,posao,ovo,ono neak je igra ali jos nesto ruska misija je mnogo bolja i teza amerikanci su snobovi i lako je prec.. pozdravljam mog brata babbhu.. ccc ccccccccccccccc

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 03. Decembar 2002

e ovaj video sam igru svidja mi se inache svidjaju mi se sve real time strategije al ova je sahi nesto posebno
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Social bookmarks