Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ale

Učenik

(10)

• »ale« je muško

Datum registracije: 11.01.2004

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 07. Novembar 2005

Pitu ne volim a koshulje uvek sam peglam tako da nema veze samo da je ostalo o.k. :))
LIFE IS TOO SHORT, ENJOY ;)

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

42

Utorak, 08. Novembar 2005

Znam da peglam, mada ne volim. :D
Znam da kuvam ali ne volim. :D
Ne znam da mesim a i ne volim. :D

A opet jedem i ispeglano nosim. :D
Pazi koju igru igras.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

43

Utorak, 08. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od kiki
Znam da peglam, mada ne volim. :D
Znam da kuvam ali ne volim. :D
Ne znam da mesim a i ne volim. :D

A opet jedem i ispeglano nosim. :D

Bitno je da znas to da radis,a volja ce doc sama po sebi... :D :]
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

44

Srijeda, 09. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od PaZaRaC
vala kad bi izgledala ko ova zenska na sliku onda bi mi bilo sve jedno dal zna da kuha/pegla/riba il jok ...

http://sheendigital.com/alba/

Ovo me podsjeti na jednu reklamu pored auto-puteva ,koja je bila aktuelna prije jedno 3 g.Na reklami dobra zenska a na dnu pise: NE ZNAM DA KUVAM,PA STA. :D
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Crnkica_NP

Početnik

(10)

• »Crnkica_NP« je žensko

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

45

:)) :)) :))

Bio neki momak i sve dokle se nije ozenio bacao je hranu za vrata koju je majka pravila a nije dobro ispalo.
Kad se ozenio prvi dan zena napravila hlebove,seo je da jede i video da su hlebovi pola crni.Uzeo je hleb u ruke i razdro se "Ko je pravio ove hlebove?" a zena ce na to "Vala JA" kad on "E ovakve ja hajem" :)) :))

Znam ja mnoge sto su govorili da takve zene nikad ozenili nebi pa eno ih danas uveliko peglaju,kuhaju i rintaju xx(

Bolje vam je samo recite "NE NASLO ME" xx(

Ja znam da mijesim i peglam kad god treba nesto mojem bratu on jedino sto zna je da me zove da mu opeglam kosulju kad ce da izadje,da mu stavim da jede,nista sam nece da uradi. X(
Jedva cekam da se ozeni pa ce to sve raditi kad mu zena naredi ako Bog da :)) :))

[Hate It Or Love It I´m Still Nr.1]

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

46

Pa zar je to za tebe ljubav prema bratu?
Kad nekog volis ne pamtis sta si za njega ucinio, zar ne? :)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

47

E crnka jesi dobro gadjala :)
Ja nisam imao na umu ove kriterije kad sam birao, a kad hoces da ti zena radi, onda je potrebno da i covjek zna da opegla sigurno, a da umijesi pitu?.. pa eto.. bez nje se moze kad se mora. Nego, ja bogomi cesto peglu koristim, tako prije par dana doshla mi tashta(punica) u posjet, a ja ujutru latio peglu i koshulju spremam se, tashta tuda prolazi a ja svoj posao(tj peglam), i vidim cio dan me hanuma mrko nesto gleda; Sta je reko, kad ona mi se zamjerila sto sam peglao pred njenom mamom :D.

o|
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

48

Eneee ti njeee, pa to je prevrsilo svaku mjeru!!!
Hoce da ti u kuci peglas, a da to niko ne zna i da se prica kako je sve kod vas ispeglano i da se to pripise njoj. Nemoj to dozvoliti brate dragi, nek zna cijeli svijet da ti peglas!!!

Ako treba mozes svoje pitanje i internacinalizovati, vjerovatno bi masa ljudi bila na tvojoj strani.
Samo nemoj da ides preko Ministarstva za ljudska i manjinska prava SCG, jer se bojim da ces izvuci deblji kraj. :D

Ne daj se brate, trpi, dolaze bolja vremena, samo polako. :)

Hvala.

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

49

Nisam reko namjerno :) , ona i dalje neke kaprice, ada zainjat reko sljedeci put ima zeljanicu da umijesim kad dodje tashta, te se ona malo smiri poslije :))
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

50

Cim izbije tasta na vrata ti odmah kecelju za vrat i one velke rukavice i juuuuriiiss u brasno. :D

Crnkica_NP

Početnik

(10)

• »Crnkica_NP« je žensko

Datum registracije: 09.11.2005

• Poruku poslati

51

Citirano

Orginalno od Spain
Pa zar je to za tebe ljubav prema bratu?
Kad nekog volis ne pamtis sta si za njega ucinio, zar ne? :)

:rolleyes: :rolleyes:

A nisam ciljala na to sto ja to sve moram da radim za njega,vec na to sto on sad nece prstom da pomeri a sutra kad se ozeni,zeni ce morati ako Bog da,kao sto mnogi to posle zenidbe rade :D (o)
[Hate It Or Love It I´m Still Nr.1]

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

52

Citirano

Orginalno od Spain
Cim izbije tasta na vrata ti odmah kecelju za vrat i one velke rukavice i juuuuriiiss u brasno. :D

Vidi muhadzere sto te ismijava,ccccc,mene ovako neko da ismijava ziv ne bi ostao,a sem toga,da ne skrecem sa teme ja cu svakako ozeniti muskarca koji zna da mjesi ,kuha i pegla,jer meni je toga dosta :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

53

Auuu, Galaksija, ti sad poce niskim udarcima da se koristis. Nije ti to lijepo. :)
Naravno da nisam nikoga ismijavo, vec sam se na jedan saljiv nacin osvrnuo na situaciju u kojoj se nasao nas muhadzer.

Crnkica_NP,

salim se naravno. Trebala si odavno da prestanes da to radis za njega, jer tako si ga razmazila i on se je ulijenio i mnogo ce mu teze pasti novo okruzenje u kojem ce vecinu poslova morati on da radi. :D

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

54

Citirano

Orginalno od Crnkica_NP
:)) :)) :))

Bio neki momak i sve dokle se nije ozenio bacao je hranu za vrata koju je majka pravila a nije dobro ispalo.
Kad se ozenio prvi dan zena napravila hlebove,seo je da jede i video da su hlebovi pola crni.Uzeo je hleb u ruke i razdro se "Ko je pravio ove hlebove?" a zena ce na to "Vala JA" kad on "E ovakve ja hajem" :)) :))

Znam ja mnoge sto su govorili da takve zene nikad ozenili nebi pa eno ih danas uveliko peglaju,kuhaju i rintaju xx(

Bolje vam je samo recite "NE NASLO ME" xx(

Ja znam da mijesim i peglam kad god treba nesto mojem bratu on jedino sto zna je da me zove da mu opeglam kosulju kad ce da izadje,da mu stavim da jede,nista sam nece da uradi. X(
Jedva cekam da se ozeni pa ce to sve raditi kad mu zena naredi ako Bog da :)) :))

heheh bas sam se fino ismijala tvom postu :D . Allah dz.s. te nagradio :)

i moj brat (doduse on je mladji) je takav... i kad treba da mu neko napravi da jede.. ne pada mu napamet dakaze 'molim te' ili 'ako mozes' (mada sad ga navikavam... :D)... nego kaze ja sam mali kad nesto hoce da mu uradimo.. a kad ja nap. kazem pa ja u tvojim godinama sam to odavno radila.. on kaze ti si zensko i ti si se jos tad ucila jer ces kasnije terbati to da radis...

i onda mu ja kazem fino pa ako sam ja vec tad mogla da ucim za kasnije.. nek on ide sad da uci kako radiiti i zaraditi novac :D... iii naravno da meni ponesto da .. jer posto on od mog "ucenja" ima hajra.. da vidim i ja od njegovog :D :D :D tu uglavnom menja temu :D

heheh inace to mi pomalo smeta kad sinovi nece sebi sendvic da naprave.. to im kao ponizenje jer je zenski posao(?)... nije da je meni tesko.. wallahi nimalo.. ali to nije dobro za njega.. da ima tako ograniceno shvatanje:) a i nemam pojma odkud mu to njegovo ponasanje ponekad.. jer babo(Allah dz.s. mi ga sacuvao :) ) mi nije uopste takav.. naprotiv :)

selam alejkum

ps. brat mi je inace prava dusica moja.. skroz dobar samo sto seka za njega hoce da je jos bolji;)...

Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

55

Naravno da su muski kod nas u Pazaru razmazeni. I cini mi se kao nigdje drugdje. Sve se njima daje, njima se povladjuje, itd. Pa onda kad dodje vrijeme da treba da se osamostali najcesce je nestabilna licnost, neodgovorna, i neodgojena.

Kod nas je to bas problem. Treba podjednako rasporediti zadatke po kuci i muskoj i zenskoj djeci. Ono sto mogu zenska djeca neka rade zenska, a ono sto mogu raditi muski nek rade muski. Veoma je vazno kod djece stvarati od malena tu radnu naviku, a prije svega osjecaj odgovornosti.

Neodgovorne licnosti su destruktivne licnosti. Ne umiju nista da naprave, pa se onda okrecu rusenju.

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

56

Razmazena djeca koja se od malena ne navikavaju na neke poslove,postaju emocionalno ne zrela,ovisna o drugim osobama koje su je i navikle na to.Takvoj djeci kasnije kad dodju nevolje u zivotu bice jako tesko.
Kad si mali zivot gledas kroz ruzicaste naocare,kad porastes....sve je drugacije...Ovo nisam rekla ja (tako da me odredjeni ne napadaju) ovo kaze psihologija.

°thats_me°

Zlatna sredina

(10)

• »°thats_me°« je žensko

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

57

Citirano

Orginalno od Spain
Naravno da su muski kod nas u Pazaru razmazeni. I cini mi se kao nigdje drugdje. Sve se njima daje, njima se povladjuje, itd. Pa onda kad dodje vrijeme da treba da se osamostali najcesce je nestabilna licnost, neodgovorna, i neodgojena.

Kod nas je to bas problem. Treba podjednako rasporediti zadatke po kuci i muskoj i zenskoj djeci. Ono sto mogu zenska djeca neka rade zenska, a ono sto mogu raditi muski nek rade muski. Veoma je vazno kod djece stvarati od malena tu radnu naviku, a prije svega osjecaj odgovornosti.

Neodgovorne licnosti su destruktivne licnosti. Ne umiju nista da naprave, pa se onda okrecu rusenju.

wow, je li to onaj nas brat koji je hanumice reducirao na kuhanje i peglanje :) ??..
bravo brate, pozitivno sam iznenadjena :) ovde ti je svaka na mestu :) inace je obicaj kod svih muslimana da se musko razmazi do u nedogled. cast izuzetcima :)

selam alejkum wr wb
:)
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne mozes probiti ni brda u visinu dostici, sve je to ruzno, Gospodaru tvome mrsko. (Al-Isra)

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

58

Ko kaze da psihologiju ne treba napadati. :) Mislim ko kaze da je psihologija relevantna 100%. Ima necega sto su pogodili, a ima i dosta toga sto su promasili. :) Jer psihologija je skup ljudskih istrazivanja, zapazanja, itd. A to nije nepogresivo, zar ne?

Sto se ovog tice, tu se slazem sa psihologijom, tj. psihologija se slaze samnom. Razmazena djeca su emotivno nezrela i nestabilna i mnogo se teze nose sa realnim svijetom. Takva djeca najcesce odabiru neke sporedne, "krace" puteve za postizanje svojih ciljeva. Uvijek idu linijom manjeg otpora.

Zbog svoje te nestabilnosti najcesce vuku sa sobom neke komplekse koje pokusavaju na neki nacin lijeciti, naravno na pogresan nacin.
Takve osobe ti trebale da traze nekog ko je strucan za takve dusevne bolesti i da se lijece.

Zelim jos dodati i to da je mali broj nas koji ne bolujemo barem nesto od ovoga.

Hvala.

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

• Poruku poslati

59

Citirano

Orginalno od Spain
Ko kaze da psihologiju ne treba napadati. :) Mislim ko kaze da je psihologija relevantna 100%. Ima necega sto su pogodili, a ima i dosta toga sto su promasili. :) Jer psihologija je skup ljudskih istrazivanja, zapazanja, itd. A to nije nepogresivo, zar ne?

Sto se ovog tice, tu se slazem sa psihologijom, tj. psihologija se slaze samnom . Razmazena djeca su emotivno nezrela i nestabilna i mnogo se teze nose sa realnim svijetom. Takva djeca najcesce odabiru neke sporedne, "krace" puteve za postizanje svojih ciljeva. Uvijek idu linijom manjeg otpora.

Zbog svoje te nestabilnosti najcesce vuku sa sobom neke komplekse koje pokusavaju na neki nacin lijeciti, naravno na pogresan nacin.
Takve osobe ti trebale da traze nekog ko je strucan za takve dusevne bolesti i da se lijece.

Zelim jos dodati i to da je mali broj nas koji ne bolujemo barem nesto od ovoga.

Hvala.

:)) :)) Hahahaha,psihologija se slaze samnom :))
Ja se ne slazem sa fizikom,jer smatram da I=U/R nije Omov zakon! :)) odnosono fizika se ne slaze samnom :))

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

• Poruku poslati

60

Primjer na kojem si zasnovala svoje ismijavanje nije ti adekvatan, u jednom se slucaju radi o egzaktnoj nauci, a u drugom ne. :D

Sto bih se ja morao sloziti sa recimo Freudom? I sto bi to Freud trebap biti pametniji od mene? Ja mu ne priznajem. :D

Social bookmarks