Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

21

Petak, 27. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od annonimus
A ona ce bogme i peglat i kuvat i pitat imali jos.

Obicno oni sa ovako tvrdim stavovima zavrse sa keceljama :D
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

22

Petak, 27. Oktobar 2006

Citirano

Orginalno od @ef

Citirano

Orginalno od annonimus
A ona ce bogme i peglat i kuvat i pitat imali jos.

Obicno oni sa ovako tvrdim stavovima zavrse sa keceljama :D

Ovaj je Haris nece obuc ! A tamo neki Sabani sto se budu UDALI,oni hoce i pitace ima li jos .
" Bilen alemlere rahmettir "

23

Petak, 27. Oktobar 2006

He he ene odgovora. sahi ste duhoviti :)

Ovako: Umije da pegla al' vise haje kad mu ja ispeglam odecu. Da kuha je reko da zna, al' nisam dosad probala, a nisam ni sigurna da bih volela po svaku cenu da probam.

Odlicno se razumijemo i slusamo jedno drugo. Mislim da je to vaznije od kuhanja i peglanja. Skapat od gladi necemo.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

24

Petak, 27. Oktobar 2006

E nebih se ni ja udo za takvoga momka
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

25

Srijeda, 01. Novembar 2006

Da vam pojasnim zasto je moj stav takav kakav je.Jedan i jedini razlog je sto nisam napustao Kucu i nisam imao potrebe da radim te stvari,a necu ni u buduce.Pa sada dali je moj stav tvrd ili mekan znam ja kakav je i koji mi stav najbolje odgovara.

Karakterna

Zlatna sredina

(10)

• »Karakterna« je žensko

Datum registracije: 21.02.2006

• Poruku poslati

26

zuti cvijet je odgovorila nesto slicno o cemu sam ja razmisljala, naravno ona je to mnogo bolje rekla.

Samo bi jos htela da kazem, da sta se mene tice ne mora znati kuhati, ali da ne ocekuje ako cu ja citav dan imati posla, a njemu se desi da je kod kuce, da ceka mene da mu spremim da jede. Ili da ne ume da se snadje gde mu je garderoba ako hoce negde da ide, a mene nema. Neka ocekuje da ima suprugu, a ne sluskinju. Razumno.
Rodjena si sa krilima. Zasto zelis da puzis kroz zivot?

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

27

nek isprzhi jaja:D

[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

28

selam...

sto se ne bih udala za takvog muskarca,sve se da naucit,samo treba volje malo,jos kad zna da ce to bit samo njegov plus ,nista nauceno nije na odmet verujte mi :),a ujedno to je samo dijo medzusobne saradnje :) i dosta cesto moze da utice na poboljsanje kvaliteta zaednickog zivota!
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

siemprae

Zlatna sredina

(10)

• »siemprae« je žensko

Datum registracije: 24.08.2006

• Poruku poslati

29

Citirano

Orginalno od Dragulj
...sto se ne bih udala za takvog muskarca,sve se da naucit...

U pravu si...ako i ne zna, naucice...ima vremena :D :)) :D
...ne mozesh izgovoriti toliko mudrosti u zivotu koliko mozesh precutati gluposti...

• »dzerakin« je muško

Datum registracije: 27.08.2005

• Poruku poslati

30

Svaka cast za ovaj post ZUTOM CVIJETU. Mislim da su neki od vas (s******) imali prilike da se uvere kako muskarci fenomenalno i kuvaju i peglaju i peru ves, svi koji kazu da to ne znaju da rade lazu (bar su studenti tom "tehnikom" odlicno ovladali) :O ali ako to budem morao da radim kad se ozenim onda bih bukvalno stao na "LUDI KAMEN". :D Ako stvari tako stoje postavlja se pitanje, ko se tu udaje muskarci ili devojke.
BUTUM DUNJA FUKARA SCUCURLUK
PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

31

Citirano

Orginalno od dzerakin
svi koji kazu da to ne znaju da rade lazu

:)) :)) :)) :)) :))

Evo ja to neznam,pa po tvome da ispada da ja lazem t.j da sam lazov...........hvala

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

32

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od dzerakin
svi koji kazu da to ne znaju da rade lazu

:)) :)) :)) :)) :))

Evo ja to neznam,pa po tvome da ispada da ja lazem t.j da sam lazov...........hvala

To sto nesto ne radis, ne znaci da ne znas. Kad bi se nekim slucajem napravila situacija da negde budes duze sam, sam bi se sebi cudio sta sve znas da radis.

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

33

Citirano

Orginalno od @ef
To sto nesto ne radis, ne znaci da ne znas. Kad bi se nekim slucajem napravila situacija da negde budes duze sam, sam bi se sebi cudio sta sve znas da radis.

Celo leto sam bio sam i nisam imao nikakvog problema.Pokupim tih farmerica,kosulja,carapa i vesa i fino lepo odnesem "bivsoj" :D ona mi to lepo opere i ispegla i donese kuci.A sto se tice jela,kad bih moglo da se nejede odlicno bi bilo.Niti sam neki gurman niti jedem obilno,sta vise dan mi prodje sa dve kriske hleba.

p.s

Sto nije potrajo Ramazan jos koji dan.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

34

Citirano

Orginalno od annonimus

Citirano

Orginalno od @ef

Celo leto sam bio sam i nisam imao nikakvog problema.Pokupim tih farmerica,kosulja,carapa i vesa i fino lepo odnesem "bivsoj" :D ona mi to lepo opere i ispegla i donese kuci.A sto se tice jela,kad bih moglo da se nejede odlicno bi bilo.Niti sam neki gurman niti jedem obilno,sta vise dan mi prodje sa dve kriske hleba.

p.s

Sto nije potrajo Ramazan jos koji dan.

Kada sam kazao "sam" mislio sam bukvalno sam, lisen bilo cije pomoci ;)

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

35

Ne dao Allah da ostanem sam bez icije pomoci !!!!

@ef bezi bre vise kaznice nas ARA..............chat :D ;)

• »dzerakin« je muško

Datum registracije: 27.08.2005

• Poruku poslati

36

Izvinjavam se za ove grube reci. Potpuno se slazem EF ali su neki tvrdili da ne znaju i da nikad nece naucit, a smem da se kladim da znaju ali da nece da priznaju jer onda kao nisu frajeri a samim tim gube pravo da budu "za*ebani" i da se resetaju za Bajram.A sto se tice udaje mozda bi bilo pametnije da devojke gledaju nekog ko ce znati kako da vaspitava decu a ne da li zna da kuva. Bilo bi manje naoruzanih k***** i "zestokih momaka" (citaj: sitnih krimosa sa utokom). Ne bi bilo lose ni da je u stanju da zaradi neku halal paru a ne da ceo zivot otvara trafike i propale apoteke (pajserom) :D
BUTUM DUNJA FUKARA SCUCURLUK
PROLETERI SVIH ZEMALJA UJEDINITE SE

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

37

Četvrtak, 02. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od dzerakin
A sto se tice udaje mozda bi bilo pametnije da devojke gledaju nekog ko ce znati kako da vaspitava decu a ne da li zna da kuva.

Izvinjenje prihvaceno ;)

Pozlatile ti se (o) (o) (o) ovo sto sam te citirao.To je najbitnije,da budemo bracnom drugu odani i verni.Decu da vaspitamo,na najbolji moguci nacin jer ce ona biti NASA OGLEDALA.I jos nesto bez peglanja i kuvanja.....molim :D

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

38

Petak, 03. Novembar 2006

Upravo sam doziveo da je jedna devojka (odrasla) trazila od mene da je ja poducavam kuhanju ?( :D Momci, tako da znate kakvo vrijeme nailazi ne samo da ce biti pozeljno da znate da kuvate, vec sva je prilika i neophodno ako mislite da prezivite ?( :D
Kuku bruke :O :D

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

39

Petak, 03. Novembar 2006

Citirano

Orginalno od @ef
Upravo sam doziveo da je jedna devojka (odrasla) trazila od mene da je ja poducavam kuhanju ?( :D Momci, tako da znate kakvo vrijeme nailazi ne samo da ce biti pozeljno da znate da kuvate, vec sva je prilika i neophodno ako mislite da prezivite ?( :D
Kuku bruke :O :D

hahahhhaah..eh svastaa.. sramota stvarno tako nestoo .. katastrofaa :O ... ta onda nije nikako spremna za udajuu... treba jos dooooosta da ucii...

eh stvarno svasta ima na ovome SVETU :D :O :O

ps. sva sreca sto ja nisam takvaa 8) :O
..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

40

Petak, 03. Novembar 2006

Sting Lady ti nikako da nam das svoje misljenje na ovu temu :)
Cini mi se da ipak ni jedna devojka ovde ne bi pravila probleme ako njen momak ne bi znao da kuva i pegla :D

@inaa, moram i da pohvalim tu devojku za izuzetno interesovanje da nauci, tako da ce bit nesto od nje :)

Social bookmarks