Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen
  • »Sandokan« je autor ove teme

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

1

Subota, 13. Decembar 2003

Da li je Mateus oteran?

Evo Mateus kazu podneo ostavku!? Ja bi prije rekao da je oteran!!Covek na konferenciji za stampu posle tekme u Zelezniku daje izjavu o tekmi i planovima za pripreme a posle sat vrijemena novu konferenciju na kojoj saopstava da daje ostavku!? Sumnjivo zar ne!
Ipak ostatce zapamcena njegova djela u Partizanu i nashem fudbalu. DANKE LOTHAR!!!!
Sandokan je dodao/la ovu sliku:
  • Ilic-2.jpg
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 14. Decembar 2003

oterali ili sam otis'o ???

Bozoki: "Mateus je selektor reprezentacije Madjarske"

Dojučerašnji trener Partizana Lotar Mateus, imenovan je u nedelju za selektora reprezentacije Madjarske, saopštio je predsednik Fudbalske federacije te zemlje, Imre Bozoki. Prema njegovim rečima, Mateus će ekipu preuzeti 1. januara, a predvidjeno je da je vodi do 31. decembra 2005. godine, s tim što će mu ugovor automatski biti produžen ukoliko nacionalna selekcija Madjarske izbori učešće na prvenstvu sveta u Nemačkoj 2006. godine.

"Mateusova igračka prošlost i njegovi ljudski kvaliteti kvalifikovali su ga za ovaj posao i uveren sam da smo napravili pravi izbor. Ugovor mu garantuje da ekipu vodi dve godine, ali će on, naravno, ostati selektor i nakon toga ako uspešno prodjemo kvalifikacije za svetsko prvenstvo", rekao je Bozoki nakon sednice Upravnog odbora Fudbalske federacije Madjarske u nedelju ujutro.

Na mesto selektora repreznetacije Madjarske Mateus je došao nakon što je Imre Gelei 1. decembra dao ostavku zbog neuspeha u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope. Rekorder Nemačke po broju nastupa za nacionalnu selekciju juče je bez najave dao neopoziv otkaz Partizanu pozivajući se na "lične razloge". Njegova odluka, ipak, nije bila potpuno neočekivana, jer je u Budimpešti još pre sedam dana najavljeno da bi on mogao da prihvati ponudu Fudbalske federacije Madjarske, pre svega zbog želje da bude sa svojom novom suprugom Marijanom, koja već duže vreme živi i radi u Budimpešti.

U izjavi nemačkim medijima, Lotar Mateus je u subotu demantovao informacije da je postao selektor Madjarske reprezentacije, ali je danas, ipak, potvrdio tu vest:

"Izuzetno sam zadovoljan ponudom za preuzimanje funkcije selektora reprezentacije Madjarske. Obećavam da ću dati sve od sebe kako bi se Madjarska kvalifikovala na Svetsko prvenstvo u Nemačkoj", dodao je Mateus.

U FK Partizanu nemaju nove komentare na ovu vest, i dodaju da će sve biti jasnije posle konferencije za novinare u ponedeljak u 13 časova, na kojoj će se pored predstavnika uprave kluba pojaviti i Lotar Mateus. FK Partizan je za nedelju uveče zakazao sednicu Upravnog odbora.
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

3

Ponedjeljak, 15. Decembar 2003

von: Lothar Matthäus

[SIZE=4]Trennung von Partizan Belgrad[/SIZE]

Prvo:

Citirano

Liebe Besucher und Partizan Fans, nach dem Sieg gegen Zeleznik habe ich den Vorstand von Partizan Belgrad um die sofortige Auflösung meines Arbeitsvertrages gebeten. Dies ist eine rein persönliche Entscheidung meinerseits gewesen. Die Verantwortlichen des Vereins haben meinem Wunsch vereinbarungsgemäß entsprochen. Meine zwölf Monate in Belgrad werden für mich immer unvergessen bleiben. Die Meisterschaft und das Erreichen der Champions-League sind nur die sportlichen Höhepunkte gewesen. Ich habe sehr viele nette Menschen kennen gelernt und neue Freunde gewonnen. Deshalb werde ich meine Wohnung in Belgrad auch behalten, da ich mich in dieser Metropole wirklich heimisch fühle. Natürlich wünsche ich der Mannschaft und dem Verein weiterhin alles Gute und Erfolg und bin überzeugt, dass Partizan auch in dieser Saison wieder Meister wird. Mein Dank gilt all denjenigen, die die Spieler und mich immer unterstützt haben. Ich wünsche Euch allen ein Frohes Weihnachtsfest und erfolgreiches 2004.

Hvala mu na svemu sto je ucinio za Partizan. :D

Drugo:

Citirano

"Liebe Fußball-Fans in Ungarn, mit großer Freude nehme ich die Wahl des Ungarischen Fußball Verbandes an, mich zum Nationaltrainer zu bestimmen. Ich verspreche, dass ich mit all meiner Kraft und meinem Fachwissen daran arbeiten werde, dass Ungarn bei der WM 2006 in meinem Heimatland Deutschland an der Endrunde teilnehmen wird".

Srecno i njemu !!! :)

Ups! Ja zaboravih da naglasim izvor citata gore : Lothar
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

4

Pinki daj prevod jok link :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

5

Citirano

Orginalno od fingersbroken:

Pinki daj prevod jok link :).

Sorry mody :O
Evo slobodnog prevoda :

[SIZE=4]Rastanak od beogradskog Partizana[/SIZE]

Prvo:

Citirano

" Dragi posetioci i Partizanovi navijaci , nakon pobede protiv Zeleznika zamolio sam rukovodstvo Partizana za hitno ponistenje(prekid) mog poslovnog ugovora. To je bila potpuno i samo moja licna odluka. Odgovorni iz kluba su moju zelju( zahtev) shodno dogovoru prihvatili. Mojih 12 meseci u Beogradu za mene ce ostati zauvek nezaboravni .Prvenstvo i osvajanje Champions-League su bili samo sportski vrhunci.Upoznao sam puno ljubaznih ljudi i stekao puno novih prijatelja.Zato cu zadrzati svoj stan u Beogradu, jer se u ovoj metropoli basita osecam kao kod kuce. Naravno da timu i klubu u buducnosti zelim sve najbolje i uspeh, ubedjen sam da ce Partizan i u ovoj sezoni biti prvak. Moje hvala svima onima koji su igrace i mene uvek podrzavali. Zelim vam svima srecan Bozic i uspesnu 2004-tu godinu.

Drugo:

Citirano

Dragi prijatelji fudbala u Madjarskoj, sa velikim zadovoljstvom prihvatam izbor Fudbalskog Saveza Madjarske da postanem nacionalni trener.Obecavam, da cu svom svojom snagom i umecem raditi na tome, da Madjarska ucestvuje u zavrsnoj rundi na WM 2006 u mojoj domovini Nemackoj.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

6

Utorak, 16. Decembar 2003

Totalno su neosnovane price da je Mateus oteran i neumesno je oko toga voditi raspravu. Lotar Mateus je svojim radom u Partizanu ostavio neizbrisiv trag, iako je u klubu bio samo godinu dana, sto njegov uspeh cini vecim. Sa Matesum na celu, Partizan je uspeo da iz tamnog vilajeta izvede nas fudbal i udje u toliko godina sanjanu Ligu sampiona...i to ne samo udje u nju, vec otkine bod jednom Realu, nadigra protivnika u 4 od 6 utakmica...

Dakle, Mateus je postao selektor Madjarske, a Partizan je kako kaze napustio iz licnih razloga. Sto se mene tice ja mu zelim uspeha u daljem radu jer mi je kao navijacu Partizana ostao u veoma lijepom secanju!

Jos jednom kazem bespotrebno je u vezi ovoga raspravljati jer je na to stavljena tacka, izmedju ostalog i konferencijom za stampu koju je Partizan, kao jedini profesionalni klub na ovim prostorima, odrzao juce a za tu priliku Mateus je specijalno doputovao iz Madjarske.

Sportski pozdrav

P.S. @pink: cestitam na prevodu!!! :)
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

7

oteran...hahahaa...ajde molim vas prekinimo s glupostima...

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen
  • »Sandokan« je autor ove teme

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

8

Mozda ste ocekivali da to javno kaze?!!
Nije prvi!
Nije ostao u Evropi!
Nije nijednom pobjedio rome!
Pa zashto da ga ostave?
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 18. Decembar 2003

Pzi, cilj je bio ulazak u Ligu sampiona - ostvaren! Sezona je tek na pola a Partizan zaostaje samo tri boda, osim toga Partizan je ozbiljan klub koji ne menja trenera tek tako, a narocito ne Lotara Mateusa cijim je dolaskom Partizan veoma popravio svoj imidz ali i uspeh u Evropi. E to sto nije pobedio cigane jeste fakat, ali Partizanu nije to jedini cilj. Titula je mnogo bitnija a Mateus ju je osvojio prosle godine takodje sa izgubljenim derbijem. Partizan je veliki klub, isto ako i Novi PAzar :)

U redu je ako tako mislis, ali ja ne mislim, a razmena misljenja je najveci stepen dostojanstvene komunikacije :)

selam
Sit Hungry Doesn't Believe

Social bookmarks