Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

21

Utorak, 01. Novembar 2005

Nisam.............a trebao bih !

Evo zadnjih dva meseca sam kupio 2-kompleta od po deset knjiga i + 1 knjigu sto znaci 22-knjige.Ali nemogu nesto da ih ukradem,neznam kako to ide.
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

22

Citirano

Orginalno od annonimus

Evo zadnjih dva meseca sam kupio 2-kompleta od po deset knjiga i + 1 knjigu sto znaci 22-knjige.Ali nemogu nesto da ih ukradem,neznam kako to ide.

Pa da si bio u situaciji kao ja ukrao bi i ti vjeruj mi.Zamisli situaciju...svi kradu,a ti stojis po strani ono kao tebe to ne zanima jer ne volis da citas,a izbora...boli glava.Dovoljno je bilo samo da spustis ruku i zagrabis....
.....I zagrabila sam radi reda :]
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Mehdi

Učenik

(16)

• »Mehdi« je muško

Datum registracije: 18.03.2004

• Poruku poslati

23

Moji lopovluci;

1. Kao vojnik /u kriznom trenutku dekintiran/, u jednoj knjizari u Ljubljani, blizu tromostovja:
"Jasmina Puljo - BISERI MUDROSTI"
(da su me barem uhvatili pa da doprinesem losem utisku o JNA, sad mi nebi bilo krivo)

2. "HRONIKA SPON RIVERA - Edgar Li Masters" zanimljiva zbirka poezije,
nikad vracena gradskoj biblioteci u Pazaru.

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

24

Četvrtak, 03. Novembar 2005

Citirano

Orginalno od galaksija

Citirano

Orginalno od annonimus

Pa da si bio u situaciji kao ja ukrao bi i ti vjeruj mi.Zamisli situaciju...svi kradu,a ti stojis po strani ono kao tebe to ne zanima jer ne volis da citas,a izbora...boli glava.Dovoljno je bilo samo da spustis ruku i zagrabis....
.....I zagrabila sam radi reda :]

Ali mislim da si napisla,da je tada situacija bila mnogo drugacija od danas.A mislim i tvrdim da danas to ne bi uradila.Ispravi me ako gresim :)
" Bilen alemlere rahmettir "

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

25

Nikad ne reci NIKAD ...heheheh,pa naravno da ne bih...pa...valjda ne bih...mislim nadam se da ne bih...ne,ne,ne, ne bih :D 8)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

26

Jeste da ukradem iz one nashe biblioteke pa da me azdaje od bibliotekara pojedu...Jednom sam iznela knjizicu "Latinski citati" koja usput nije nista vredna posebno, u slobodnoj prodaji je ima koliko hocete a kosta 120 din(kasnije sam je kupila),kad Zoran(bibliotekar) hteo da dodje sa policijom kod mene kuci,da uzme knjigu,da me istera iz biblioteke,zatvori u zatvor...ko zna sta je jos njegov um planirao...
A + ja visim po citaoni,znachi zna me,zna koja sam,zna da cu opet doc...tztztztztz.
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

press

Učenik

(10)

Datum registracije: 13.08.2003

• Poruku poslati

27

Utorak, 06. Juni 2006

Slobodno ukradite knjigu

Samo da znate da nije grijeh ukrasti knjigu :P

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

28

Utorak, 06. Juni 2006

E znaš šta pressE, kaži ti to Zoranu iz biblioteke pa ćeš vidjet šta će te snaj :P
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

29

Utorak, 06. Juni 2006

Ja knjige porucujem preko amazon.com :( kad bi moglo ja bi drpio, al u ovom slucaju ne ide :rolleyes:

• »$anj@qu€« je muško

Datum registracije: 10.06.2006

• Poruku poslati

30

Nedjelja, 11. Juni 2006

Ja sam prije jedno desetak godina djanuo: Erich von Daniken - According to the Evidence. Mladost-ludost (moj razlog).
Mada, cini mi se nebih mogo isto uradit nekoj nasoj kitabhani.

Podrazumijeva li se i koriscenje, od vlasnika nautoriziranih, Word, Adobe i sl. dokumenata pod kradjom? Ovim mislim prije sto su se puno, sad vec komercijalnih, stranica ohavijznile malo?
Razmjena?

Ja kontam, ako je neko u stanju istipkat 100 i 100 listova da bi neciju knjigu poelektronizirao, treba mu zahvaliti bar jednim downoadovanjem istog. Da ne ispadne sav taj trud za badihava :D
“Bolje jedanput čestito umirati, nego cijeli život umirati od straha."

Social bookmarks