Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško
  • »ernad« je autor ove teme

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

1

Utorak, 25. Maj 2004

Da li ste zadovoljni???

Zelja mi je da pitam ucesnike foruma koliko su zadovoljni svojim zivotom....i da li su uopste zadovoljni zivotom i uspehom postignutom do sad...

Ja bas nesto posebno nisam zadovoljan zivotom.Ne osecam se dovoljno samostalno.U velikoj meri zavisim od roditelja.Iz tog razloga dosta zavidim pojedinim clanovima sto su otisli na stranu i vode sami svoj zivot kako zele...Tako da cu prvo ja izabrati ovaj odgovor pod dva...
A vi???

Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 25. Maj 2004

Ja sam zadovoljna, al` nesto mi cudno sa ovim ocenama, pita me Hadalj koja mi je ocena a ja rekoh 8.5 kad on mi veli "ada jes, zar ne haju zenskinju", ja posle pogledam i vidoh da ni jedna devojka nema iznad 8.8, cudno zar ne? :rolleyes:

No, nema veze. :D
Pazi koju igru igras.

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

3

Srijeda, 26. Maj 2004

Citirano

Orginalno od ernad
Ja bas nesto posebno nisam zadovoljan zivotom.Ne osecam se dovoljno samostalno.U velikoj meri zavisim od roditelja.Iz tog razloga dosta zavidim pojedinim clanovima sto su otisli na stranu i vode sami svoj zivot kako zele...Tako da cu prvo ja izabrati ovaj odgovor pod dva...
A vi???

Vise mi se svidja da zivim sa roditeljima i zavisim od njih, nego da zivim sam u inostranstvu.

Dopuna 1: Izabrao sam odgovor pod jedan.
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

4

Srijeda, 26. Maj 2004

meni se vise svidja da zivim samostalno pa ako treba i daleko od roditelja,sto dokazuje da smo svi razliciti zar ne..a sam se ne mora ziveti,nadjes nekog pa delis svoj zivot sa njim.ernade shvatam te kako razmisljas ;) narocito volim onaj osecaj kad dobijem pare na svoju bankovnu karticu i znam da sam ih ja zaradio a ne da trazim babu za izlazak..
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

5

Srijeda, 26. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Da, veoma sam zadovoljan. Fala na pitanju. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

6

Srijeda, 26. Maj 2004

Zadovoljan,ali ne 100%,fali mi jos 25%,a to je da sam blize svojim roditeljima i svom rodnom kraju ;( .
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

7

Srijeda, 26. Maj 2004

El hamdu lillah dobro je ....
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Altuna

Majstor

(10)

• »Altuna« je žensko

Datum registracije: 14.12.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 20. Juli 2004

Mislim da covjek moze biti samostalan a i da zivi sa svojim roditeljima. To je bar lahko, zaposlis se i uzivas a uz to imas i baba i majku pored sebe. :O

Ne mora znaciti da si samostalan samo ako si odvojen od roditeljskog nadzora. Ako radis sve kako treba, nikada taj nadzor neces ni osjetiti u negativnom smislu (kao smjetnju, ogranicenu slobodu i sl.) A to sto insan ponekad ima merak da bude "nedobar" i da prekrsi pravila pa mu u tome smetaju roditelji, znaci da je problem u njemu samom a ne u njegovom zivotu (okolini).

Sto se mene licno tice ja sam apsolutno zadovoljna svojim zivotom (ali ne i samom sobom). :klanja:
Sabur ti je da gutas kiselo, gorko i ljuto, a da ti se na licu nista, sem osmjeha, ne vidi.

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

9

Utorak, 20. Juli 2004

Uvek moze bolje...uvek.
Sto veca samostalnost to veca odgovornost,dakle uvek si u sranyu...

Dusmanko

Početnik

(10)

• »Dusmanko« je muško
  • »Dusmanko« je zabranjen

Datum registracije: 09.03.2004

• Poruku poslati

10

Utorak, 20. Juli 2004

Ijoris:D

Ma da je manje malo da se radi a da ima benzina ka vode pa da se vozim malo :D Tako bi bilo bolje i da je jedna ludaca samnom tako bi bilo najbolje:D o|

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

11

Utorak, 05. Oktobar 2004

Uvek kad uspem da dostignem cilj zadovoljna sam i nagradim sama sebe odmorom :D
Ovo mi je izdleda ostalo od detinstva Moja je nana uobicavala lepim poklonom da me nagradi kad god bi joj nesto po meraku uradila ili poslusala. :D sad se setih kao su bile ukusne njene tufakije :D

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

12

Srijeda, 06. Oktobar 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Da, veoma sam zadovoljan. Fala na pitanju.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Dragulj

Učenik

(10)

• »Dragulj« je žensko

Datum registracije: 29.09.2004

• Poruku poslati

13

Srijeda, 06. Oktobar 2004

elhamdulillah jesam :)

selam...
Vjecna i vrijedna ljubav se moze zadobiti samo ako se probudi spram necim sto je vjecno i trajno,a to su dusa i intelektualno moralni kvaliteti!

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

14

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Ellhamdulilah i ja sam zadovoljna.Mene male stvari cine sretnom.Svakodnevno se zahvalim dragom Allahu sto sam svaki dan sita,sto imam zdravlje,jako puno dobrih prijatelja...i sad da sve ne nabrajam sve reci ce neki od vas `A vidju ove galaksije jes puna sebe` X( heheh,salim se :]
Ima ona prica o Sokratu koji je svaki dan bos isao na pijacu,ali nikad nista nije kupio.Kad su ga pitali `Zasto onda dzaba dolazis na pijacu?` rekao im je `Volim da gledam bez cega sve mogu da zivim` :)
Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

meryma

Učenik

(10)

• »meryma« je žensko

Datum registracije: 24.01.2005

• Poruku poslati

15

Četvrtak, 10. Novembar 2005

Zanimljiva tema....Sto se tice zivota,uslova koje imam, pa i ljubavi,jako,jako sam zadovoljna.Jedino nesto nisam posebno zadovoljna svojim fakultetom,jer bih mogla mnogo bolje,tako da mi to trenutno,kvari sve ono gore oko cega sam zadovoljna.Cesto se nerviram zbog ispita,i nezadovoljna sam svojim uspehom,a jos vise me pogadja to sto je sve moja krivica. Ostalo je ,hvala Allahu,dobro i zadovoljavajuce.;)
Zivotna shansa je poput shibice-samo se jednom moze iskoristiti.Pa ti gledaj kako ces da zapalish....

inaa

Zlatna sredina

(10)

• »inaa« je žensko

Datum registracije: 30.07.2006

• Poruku poslati

16

Petak, 29. Septembar 2006

..jesam..u potpunosti sam zadovoljna svojim zivotom i sa svim onim sto imam.. hvala dragom Allahu na svemu!!

mada to ne znaci da sada treba da jednostavno prestanem da se za bilo sta trudim vec da vjerujem da ce uvijek tako biti.. treba se uvijek truditi da tako bude.. ne treba dozvoliti da dodje do trenutkaa kad covjek nije zadovoljan svojim zivotom.. ali ako dodje do toga..treba se pod hitno truditi da se to promijeni..

mada ipak sve zavisi sta svako od nas podrazumijeva pod "zadovoljstvom u zivotu".. za mene je to zdravlje moje familije i mene naravno :O .. harmonija/sloga.. umjereno finansisko stanje koje "pokriva" neki normalan tempo zivota... to je sasvim dovoljno da bih bila zadovoljna i srecna..

..mjeri svoj uspjeh po tome cega si se sve trebao odreci da bi to ostvario..

bux_ludvig_np

Zlatna sredina

(10)

• »bux_ludvig_np« je muško
  • »bux_ludvig_np« je zabranjen

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

17

Subota, 30. Septembar 2006

elhamdulillah zadovoljan sam .. covjek mora bit zadovoljan i ako ga nesto lose zadesi jer sve je to od Uzvisenog Gospodara ....nekad iskusenje nekad zasluga

Rekao je Allahov Poslanik Muhammed,a.s.,: " Iskoristi petero prije peteroga; mladost prije starosti, zdravlje prije bolesti, bogatstvo prije siromastva, slobodno vrijeme prije zauzetosti i zivot prije smrti. "

Pravnica

Zlatna sredina

(10)

• »Pravnica« je žensko
  • »Pravnica« je zabranjen

Datum registracije: 17.03.2005

• Poruku poslati

18

Ponedjeljak, 22. Januar 2007

Posto se kampanja Radikala zasnivanja na predizbornim obecanjima da ce se boriti protiv KRIMINALA I KORUPCIJE, da je srbija birala bas njih, ispunjuje me zadovoljstvom .
To pokazuje da u srbiji ipak imam casnih i postenih ljudi, kojima je dosta vise KRIMINALA I KORUPCIJE !

interesantno

Profesionalac

(10)

• »interesantno« je žensko

Datum registracije: 17.11.2006

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 04. Februar 2007

Da li sam zadovoljna svojim zivotom?

Hvala Allahu,jesam u veeelikom procentu.Ali,nisam zadovoljna svojom zahvalnoscu,na mnogo cemu,prema Njemu :(
"Dragulj ostaje na cijeni i ako padne u blato; prašina ostaje prašina makar se digla do neba."

Social bookmarks