Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Minhenac

Početnik

(10)

• »Minhenac« je muško
  • »Minhenac« je autor ove teme

Datum registracije: 12.10.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 12. Oktobar 2005

Dali je neko od vas imo partnera druge vjere

Zanima me dali je neko od vas bio u vezi ili je jos u vezi sa partnerom druge vjere?

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

2

A sta je to partner? Daj nam definiciju partnera pa da znamo o cemu pricamo :D .

Pa bilo je nesto na dnevnom redu, nekada davno. Onako platonski. Da me dragi Bog nije spasio moglo je biti fatalno. Cesto se sjetim toga pa onda korim sebe kako sam malo zahvalan Onome ko me je izbavio iz toga.

Inace, poznajem mjesovite brakove koji su ipak (iz mog ugla gledanja) zavrili sretno.

A sto pitas Bayern, sta te muci :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

3

Da, da, sinak, šta podrazumijevaš pod ovim "Partner"? Poslovni, bračni, itd.?

P.S. Da, da, šta te muči? :]
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

kasCHa

Početnik

(10)

• »kasCHa« je žensko

Datum registracije: 06.10.2005

• Poruku poslati

4

mora da je zagustilo o|

"zivot je lep"

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

5

... ne da ih je bilo druge vere, vec i druge nacije pa cak i druge boje koze.

Treba ti neki savet ili pomoc?

Odgovor je jednostavan i najbolji moguci u preko 98% slucajeva: "Prevedi ga/je u svoju veru ili batali rabotu".
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

6

Bilo ih je.Ali sve u svoje vreme.Ali kad dodze vreme da covek stvara porodicu uvek tezi da se ozeni svojom verom i nacijom.
" Bilen alemlere rahmettir "

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

7

bilo je.. bude i dalje :) al' eto sve prolazno, nista ozbiljno

annonimus: tezi da nadje zenu svoje vere, al je posle vara s' zenom druge vere. tako je na zapad, dole malo teze ;)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od mafijA_Becka
bilo je.. bude i dalje :) al' eto sve prolazno, nista ozbiljno

annonimus: tezi da nadje zenu svoje vere, al je posle vara s' zenom druge vere. tako je na zapad, dole malo teze ;)

Gore lako a ovde kao bozem tesko.Kad je prevaris nisi prevario svjou zenu vec si prevario samog sebe.A sta biva ako te zena prevari?

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

9

ma moze se sad o tome dosta diskutirat, nego covek lijepo pita dal je ko imao partnera druge vjere, da ne skrecemo sa teme - dok se moderatori ukljucili nijesu 8)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od Minhenac
Zanima me dali je neko od vas bio u vezi ili je jos u vezi sa partnerom druge vjere?

Minhenac nix brige vec teraj to dok mozes.A kad stane boze moj nacice se nesto drugo ;)

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

11

hehehehe....he..he

[SIZE=2]Polako te ljudi,... to mu je prvi post
pa ne daj Boze,...da ne bude i poslednji 8o

Svi ga napali, redom,... moze se covjek povuc u samocu :D

''Care'' ,salim se ,.... samo naprijed:] svega i svacega je bivalo po ovom dunjaluku ;(
[/SIZE]

[SIZE=1]meSSko [/SIZE]
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

12

Mi nista nismo rekli protiv njega.Vec smo mu rekli kako stvari stoje :)

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

13

Četvrtak, 13. Oktobar 2005

Ne nikada :)
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

14

Naravno

ljubav nema nacionalnost.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

15

Mislim da je u naslovu teme trebalo da stoji "partnera/partnerku",da neko ne pomisli... :D :D :D
Licno,nisam za to,ne zbog vere(i zbog toga naravno)ali vise iz nekih drugih,licnih razloga.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od prcenzajn
ljubav nema nacionalnost.

Ljubav nema ali partneri imaju :D .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

17

Prijatelj da, ljubav - tesko... Takve situacije su same po sebi specificni narocito u drustvu u okolnostima u kojima zivimo. Da se razumijemo, veza i nekako ali brak - TO NIKAKO!!!
Sit Hungry Doesn't Believe

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 20. Oktobar 2005

Neznam ni kako je pravo. ?( Veoma teska dilema kad je neko suocen sa njom.Nacelno sam protiv jedne takve veze ali ako pragmaticno razmotrim stvar onda nevidim razloga zato da ne. Mislim, i drugi su ljudi bas kao i mi zbog toga je naravno da moze postojati veza izmedju "nas" koji smo islamske veroisposvesti i "njih" drugih, inih verskih pravaca. Ja sam u uzoj familiji imam jedan takav slucaj. Naime moj amidza se ozenio sa jednom beogradjankom. Istina, nije ona prava srpkinja ili kako bismo mi pazarci voleli reci ono bas dibidus :) jer joj je otac musliman a majka srpkinja ali ipak posto je ona rodjena u beogradu ponasa se shodno beogradjankama tako da joj vali onog samo nasim has pazarkama svojstvenog mentaliteta a primecuje se da falu u razgovuru obicajne has muslimanske reci koje smatram kao najvisim nedostatkom ili ti kompromisom jedne takve veze. Ali unatoc tome nije to bas ne savladljiv problem, moze se lako prebroditi ako se nadje u tim razlikama i char zanimljivosti. Meni na primer je ona daleko interesantinja strina-amidzinica nego li zajedno one dve iz Novog Pazara jer je ona drugacija, nekako je vise opustenija, sali se na drugci ja bi rekao bolji i zanimljivi nacin ili mi se samo to cini sto je malo neobican nacin pa mozda samim tim to samo po sebi bude interesantno. U svakom slucaju kao promena je izvrstna. Zbog toga smatram da ako su parteri jedno drugome interesantni, sto je najvaznije da onda moze i njohova veze se odrziti, unatoc razlicitoj veri, sto neki parovi vec dokazuju.
Ipak na kraju moram priznati da mi je svatljiva i prihvatljiva jedan medju religiska veza u varijanti da je on musliman a ona "druge vere" dok obrunuto odbijam da prihavatim, bas kao sto stoji u kuranu, jer mislim da ona je u takvom slucaju verski nesvesna muslimanka i nesavesna prema svojoj porodici.
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

limited

Početnik

(10)

Datum registracije: 28.10.2005

• Poruku poslati

19

Subota, 29. Oktobar 2005

Ja licno volim osobu koja nije moje vere, i mislim da kad je prav ljubav u pitanju, prihvatanje druge vere i prelazak u istu je u redu

Muki

Zlatna sredina

(10)

• »Muki« je muško

Datum registracije: 22.10.2003

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 03. Novembar 2005

Im'o sam ih vise. Znao sam da to nikad ne moze bit' ozbiljna veza, pa se zato sve svodilo na provod. Sad mi se i provod ogadio. Bar sa njima...
_________
________
_______
______
_____
____
___
__
_
What a signature!

Social bookmarks