Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sadat84

Početnik

(10)

• »sadat84« je muško
  • »sadat84« je autor ove teme

Datum registracije: 09.09.2008

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 01. Februar 2010

Dan Internacionalnog Univerziteta

Kad je dan Intenacionalnog Univerziteta ove godine
I kad je dodela diplomee
KO NEKO ZNA NEK JAVII
HVALA
:klanja:

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

Datum registracije: 18.12.2009

• Poruku poslati

2

Utorak, 02. Februar 2010

Trazis diplome i pohvalnice na forumu...zanimljivo o| Ako si vec njihov student, pitaj tamo nekog, a ovde pusti ljude da razgovaraju o krizi ekologije i americkim novcanicama... (o)

sadat84

Početnik

(10)

• »sadat84« je muško
  • »sadat84« je autor ove teme

Datum registracije: 09.09.2008

• Poruku poslati

3

Utorak, 02. Februar 2010

1 evro

EVO TI 1 evroo i idi
popravi frIzuru

A ERITROCITI SU TI SIGURNO POVECANII
B VITAMIN
xx(

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

4

Utorak, 02. Februar 2010

Eritrocit je čovek sa misijom da svaku temu obori! :D

Probaj ako smiješ oborit temu o jedinicama :)) :D
我还记得

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

5

Utorak, 02. Februar 2010

:D :D :D

Matrix me okarakterisao. Znaci, da razmislja o meni. Znaci da sam bitan (o) (o) (o) ... Bitan, ali ne i glup :P ... tvoje jedinice ti niko nece dirati xx(

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

6

Utorak, 02. Februar 2010

:D To nije moja tema, hehe! Nego sam hteo da te gurnem u temu o jedinicama, pa da mi posle ispričaš šta ima tamo i kako si se proveo, jer ja ne smijem da kvarim svoj prosek :))

Za sve informacije, kontaktiraj člana po imenu "nevidljivi".
Tu je on negde, samo se ne vidi :D
我还记得

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

7

Utorak, 02. Februar 2010

necemo gurati jedan drugog ni u kakve jedinice. Mislio sam da cemo uspostaviti ok odnos? 8o a nevidljivi...neka pocrveni... :O tako ce resiti svoj problem, ako je uopste problem

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

8

Srijeda, 03. Februar 2010

Pozdrav za sve prijatelje foruma.
Bogami Matrix u mojim temama, obaranja nema, a i bezpredmetnih diskusija, ne brini.
Ovo je samo opomena, da svi clanovi vide, da mi i ako ne kuckamo puno, pratimo sta se desava.
A sto bi svojevremeno reako uvazeni SANS " BODE MI OCI ", tako sam i ja primetio clana Eritrocit, koji pomalo " bode oci ", u svima temama u kojima se pojavljuje...
Tako da od sutra, uz izvinjenje clanu koji je otvorio ovu temu, a koja nije adekvatno zazivela, ova tema je istorija...
A u drugim oblastima neka slobodno diskutuje, ako mu ko dozvoli, tja slobodna je zemlja...
Veliki pozdrav, Hadzied

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

9

Da... ovo bese "otvoreni forum" (o) (o) (o)

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

10

Pozdrav svim clanovima foruma

Pa Eritrocit, za tebe bi mogao da bude i zatvoren, bez obzira na aplauze, veruj mi to me ne dotice...

Veliki pozdrav, Hadzied

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 04. Februar 2010

Citirano

Orginalno od hadzied

Pozdrav svim clanovima foruma

Pa Eritrocit, za tebe bi mogao da bude i zatvoren, bez obzira na aplauze, veruj mi to me ne dotice...

Veliki pozdrav, Hadzied

Smesno mi kako na diskretan nacin ostavljas utisak finog momka, sa tim uvodom i zakljuckom :klanja:

Hoces da mi zabranis da ucestvujem u diskusiji, iako sam ja korektan, nasalim se ponekad i mislim da ne vredjam nikoga. Znam da si procitao sve moje postove i da si me procenio kao nekog izazivaca Admina ili moderatora, ali nisam. Proslo ti je kroz glavu to sto sam Srbin, pa si namerno ubacio da te to nesto ne dotice (bez obzira sto si aplauze iskoristio za to i rekao da te to ne dotice). Mislio sam da treba da vam je ponos sto i nemuslimani posecuju ovaj forum i diskutuju otvoreno, ali vidim da cu posle ovog posta biti zatvoren...i ja i, nazalost, naziv ovog foruma, sto je obeshrabrujuce i zalosno. Mislim da Hadzied, ti i ja, mozemo i licno da porazgovaramo. Poprilicno sam upucen gde i sta radis...pa. eto, ako te nerviram, a ti me zatvori licno!
(o) 8)

I kako to da DjordjeRD ne komentarise moje postove i ne preti, nego si ti bas ti HADZied dosao ... X(

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

12

Citirano

Orginalno od sadat84
Kad je dan Intenacionalnog Univerziteta ove godine
I kad je dodela diplomee
KO NEKO ZNA NEK JAVII
HVALA
:klanja:

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Ajde ispocetka...
Seti se sta si na ovo odgovorio???

Veliki pozdrav

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

13

Citirano

Orginalno od Eritrocit
Trazis diplome i pohvalnice na forumu...zanimljivo o| Ako si vec njihov student, pitaj tamo nekog, a ovde pusti ljude da razgovaraju o krizi ekologije i americkim novcanicama... (o)

Pozdrav za sve prijeatelje foruma...

I ovo ti je konstruktivan odgovor???

Budi iskren pa reci, po meni nije...

E zbog toga sam ti ja uputio reci kritike, jer i u drugim temama, imas slican nastup, ali mene to ne zanima.
U temama o nauci i obrazovanju ce se o tome govoriti, i necu tolerisati bilo kakve insinuacije ili direktni govor, tipa :

"Proslo ti je kroz glavu to sto sam Srbin, pa si namerno ubacio da te to nesto ne dotice (bez obzira sto si aplauze iskoristio za to i rekao da te to ne dotice). Mislio sam da treba da vam je ponos sto i nemuslimani posecuju ovaj forum i diskutuju otvoreno, ali vidim da cu posle ovog posta biti zatvoren...i ja i, nazalost, naziv ovog foruma, sto je obeshrabrujuce i zalosno. "

Ima mesta na forumu gde o tome mozes raspravljati po ceo dan, ali sa nekim drugim.
Trebao bi to da postujes. Ova opaska se ne odnosi samo na tebe, vec i na sve drue, a ako si imao vremena da citas i ranije postove u par navrata sam i neke druge lanove upozorio na slicne stvari.

A sto se tice teksta koji si napisao ispod:
"Mislim da Hadzied, ti i ja, mozemo i licno da porazgovaramo. Poprilicno sam upucen gde i sta radis...pa. eto, ako te nerviram, a ti me zatvori licno!

I kako to da DjordjeRD ne komentarise moje postove i ne preti, nego si ti bas ti HADZied dosao ..."

ako si raspolozen za kafu razgovora, uvek si dobrodosao, ali ponovo podvlacinm, politika me ne interesuje, tvoja pripadnost drugom narodu me isto tako ne interesuje, teme su zdravlje, nauka i obrazovanje, pa ako imas sta da razgovaras o tome, samo izvoli. A ako ne, samo gubimo vreme. Ionako ce ova tema veceras biti istorija.

Veruj mi imas potpuno pogresno misljenje.

Veliki pozdrav, Hadzied

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

14

:D

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

15

Pozdrav za sve prijatelje foruma...

Simpaticno... vaka cast!!!

A clanu Sadat84, jedino ostaje da pozove 988 pa dobije telefon IU, te da proveri te datume.

A ova tema ide u istoriju.

Veliki pozdrav za tebe Eritrocit, Hadzied

Eritrocit

Početnik

(10)

• »Eritrocit« je muško

• Poruku poslati

16

Veliki otpozdrav!

Social bookmarks