Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »NEBOJŠA BBRS« je muško
  • »NEBOJŠA BBRS« je autor ove teme

Datum registracije: 07.07.2006

• Poruku poslati

1

Petak, 07. Juli 2006

DELIJE -SEVER !!!

[IMG]http://img255.imageshack.us/my.php?image=119derbi0ei.jpg[/IMG]

http://geocities.com/kobabg/baner.jpg

cujavu te tvoji sinovi !!!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

Datum registracije: 17.12.2003

• Poruku poslati

2

Petak, 07. Juli 2006

i shta si mislio s` ovom temom i ovim slikama?!
Johhny je dodao/la ovu sliku:
  • PARTIZAN.JPG
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• Poruku poslati

3

Petak, 07. Juli 2006

Mislio sam da prikazem neke od najbolje odradjenih koreografija u Evropi !!! znao da partizan ima podrsku u NP ali ovo me je prijatno iznenadilo !!!

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

4

Petak, 07. Juli 2006

shta te je iznenadilo?!

ne razumem!
[SIZE=1]Ako ikad dospijem tamo gdje prestaje strah, bit` chu spreman da zaboravim...[/SIZE]

• Poruku poslati

5

Petak, 07. Juli 2006

ovolika podrska muslimana partizanu !!!! prava stvar 8)

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

6

Petak, 07. Juli 2006

Citirano

Orginalno od NEBOJŠA BBRS
Mislio sam da prikazem neke od najbolje odradjenih koreografija u Evropi !!! znao da partizan ima podrsku u NP ali ovo me je prijatno iznenadilo !!!

Partizan u Pazaru ima podrsku koliko i Omladinac iz Zablace. Jedini klub koji u Pazru ima podrsku je FK Novi Pazar ;)
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

ajla

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 05.03.2006

• Poruku poslati

7

Petak, 07. Juli 2006

Jok, nemam sta da kazem za ove crvene samo mogu reci da navijam za najbolji klub na svetu a to je naravno FK NOVI PAZAR (o) (o) (o)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

8

Subota, 08. Juli 2006

Gdje je onaj moderator TASHKE shto dozvoljava ovo shit ovdje!!
SAMO PAZAR,SAMO SANDZAK I SAMO TORCIDA!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

9

Subota, 08. Juli 2006

....

KAO TRECHE - Johnny NAVIJA ZA PARTIZAN u ovom sluchaju,bash zbog tog shto je nebojsha prezentovao Crvenu Zvezdu,a svi vrlo dobro znamo rivalistvo medju te dvije ekipe!

KAO CHETVRTO - koji je to FK Novi Pazar pa da ja navijam za njih!!!?

ha?

ja sam to batalio da pratim josh prije 5-6 godina...zbog koga...!?zbog ljudi koji ga vode!!!

hvala!!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

10

Subota, 08. Juli 2006

Neznam koji to "Pazarac" moze da se pita koji je to FK Novi Pazar. Neznam sta trazis na ovom forumu, bolje idi na otvoreni forum Beograda ili tako neceg, jer ti ovde ocigledno nije mesto ;)

• »be_unique« je žensko

Datum registracije: 10.02.2006

• Poruku poslati

11

Subota, 08. Juli 2006

ma....
samo jedan klub, samo jedan grad,
samo PARTIZAN.... :]

Ranije sam mnogo volela da idem na tekme, do pre jedno 2-3 nedelje :) kada sam otisla na kosarkaski derbi i kada je izbila tuca. Od tada.... Mislim da cu ih jedno vreme zaobilaziti. E da, cemu toliko rivalstvo? Ako navijam za Partizan, ne znaci da po difoltu mrzim ostale (mislim na Zvezdu). Samo opusteno, sport je to

Sto svi napadate decka? Covek ima pravo na izbor i moze da navija za koga hoce.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

12

Subota, 08. Juli 2006

ef...brate...

ja ne pitam koji je to klub Fk Novi Pazar,zato shto ja ne znam ili nisam chuo za taj klub...
trebo si malo dalje da prochitash shta sam napiso...

nejse...
sve u svemu...svako svoje...vi navijajte za ``vash`` pazar,ja chu za Hajduk iz Splita..ili za Novu Goricu iz Slovenije...

hvala!!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

13

Subota, 08. Juli 2006

Johhny, video sam da si napisao da ne navijas za FK Novi Pazar zbog ljudi koji sede u upravi, ali mi je to bilo izuzetno cudno zbog toga sto navijas za klub u cijoj upravi sede ljudi poput Bjekovica, Zecevica itd. Osim toga niko ne navija za upravu, nego za klub. Ni meni se ne svidjaju ljudi koji sede u upravi, ali FK Novi Pazar nije uprava, on je mnogo vise. Mislim da su ljudi koji su rodjeni u jednom gradu, a navijaju za klub koji je u drugom gradu nista drugo do izdajice. I ne mislim samo na Novi Pazar, vec isto mislim da oni koji su rodjeni u Kragujevcu, Nisu, Novom Sadu itd trebaju da navijaju za te klubove. Sto ti navijas za Partizan? Za to sto ti je ispran mozak reklamama i slicnim glupostima. Ako kazes da je to zbog titula, tradicije i slicno, zasto onda ne navijas za Real, Barselonu, Juventus i to bas kada igraju sa Partizanom jer su to mnogo veci klubovi od Partizana?
Osim toga ako ti obraz i cast dozvoljavaju da sedis pored onih koji su do juce palili dzamije, koji pevaju cetnicke pesme, psuju "tursku" majku, onda se ni ti nista ne razlukujes od njih.

Johhny

Profesionalac

(10)

• »Johhny« je muško

• Poruku poslati

14

Subota, 08. Juli 2006

Demokratija;)

opet vi mijeshate VERU,POLITIKU i SPORT!!!

divno,zaista...

• Poruku poslati

15

Subota, 08. Juli 2006

PA JA SAM TO I REKAO DA PARTIZAN IMA PODRSKU MUSLIMANA IZ NP !!! TO JE TO !!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

16

Subota, 08. Juli 2006

Ne mozes na osnovu jednog slucaja da tvrdis kako Partizan ima podrsku u NP. A i da ima neznam sto bi se to tebe ticalo?

• Poruku poslati

17

Subota, 08. Juli 2006

EVO CHITAJ MALO !!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

18

Subota, 08. Juli 2006

Nebojsa, koliko je meni poznato navijaci Partizana i Zvezde koji dolaze iz gradova van Beograda obicno imaju zastave na kojima pise iz kog grada dolaze. Zasto to nije slucaj sa Novim Pazarom? Ne znam apsolutno ni jednu grupu iz Pazara koja organizovano prati utakmice Patizana. Ako ima to su pojedinacni slucajevi. Osim toga FK Novi Pazar je klub koju ima jednu od najvecih podrska navijaca i cesto se desi da je utakmice Novog Pazara gledalo vise gledalaca nego utakmice Zvezde i Partizana. Pa jos da vam nije tog "derbija" kojeg forsiraju svi mediji i cela drzava prosecna gledanost tokom sezone i jednim i drugim bi bila po 2 000 - 3 000, a cesto se desi i da na ovu cifru spadnete.
Osim toga i ovi sto "navijaju" za Partizan (ustvari su to samo simpatizeri) kada bi doslo do susreta izmedju FK NP i Pastizana navijali za FK Novi Pazar.

• Poruku poslati

19

Subota, 08. Juli 2006

E ovako oni su dragacije organizovani nego mi !!! oni imju grupu GROBARI ZAPADNA SRBIJA koja obuhvata izmedju ostalog i celu rashku oblast Priboj,Novu Varosh,Prijepolje pa i NP kada kazem NP oni kazu da najvise imaju clanova iz Rashke i Tutuina a sad ja ne zmam koliki je to broj !!! Sto se tice nas mi imamo veliku grupu u Priboju koja obuhvata ceo taj region !!!

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

• Poruku poslati

20

Subota, 08. Juli 2006

Citirano

Orginalno od NEBOJŠA BBRS
E ovako oni su dragacije organizovani nego mi !!! oni imju grupu GROBARI ZAPADNA SRBIJA koja obuhvata izmedju ostalog i celu rashku oblast Priboj,Novu Varosh,Prijepolje pa i NP kada kazem NP oni kazu da najvise imaju clanova iz Rashke i Tutuina a sad ja ne zmam koliki je to broj !!! Sto se tice nas mi imamo veliku grupu u Priboju koja obuhvata ceo taj region !!!

Nije tacno. I navijaci Partizana nose zastave sa imenima gradova iz kojih pojedina grupa potice. Da sad ne postavljam slike, sigurno ovo znas bolje od mene.
Slazem se sa tobom da neznas koliki je to broj (mislim na boldovanu recenicu iz tvog posta). Ja sam rodjen u Pazaru, zivim u Pazaru i sigurno da bolje poznajem situaciju u svom gradu od tebe ;)

Social bookmarks