Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Dax

Učenik

(10)

• »Dax« je muško
  • »Dax« je autor ove teme

Datum registracije: 07.09.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 27. Septembar 2004

Device za 500 €

Da nije smijessno bilo bi zzalosno....

Opet "device" za 500 evra | 10:52 | Izvor: SRNA

Podgorica -- Crnogorke sve češće u ordinacijama vraćaju izgubljenu "nevinost", odnosno ugrađuju himen, pišu "Vijesti".

Zahvat u ginekološkim ordinacijama u Novom Pazaru košta oko 500 evra. "Krpljenje himena" je, kako piše list, bezopasna hirurška intervencija, koja pod lokalnom anestezijom traje 20 do 30 minuta. Diskrecija je zagarantovana.

Jedna dvadesetčetvorogodišnja Crnogorka kaže da se na pomenutu intervenciju odlučila iz radoznalosti. "Moj partner je bio ubeđen da sam 'nevina', ali nikada ne bih ponovila tu intervenciju", rekla je V.M. za "Vijesti".

www.b92.net
Wahnsinn bei Individuen ist selten, aber in Gruppen, Nationen und Epochen die Regel

chocolate

Početnik

(10)

• »chocolate« je žensko

Datum registracije: 15.01.2004

• Poruku poslati

2

Da su tako azurni i na svim ostalim poljima medicine bila bih najsrecnija... pa makar i kostalo ne znam ti kol'ko..
Bojim se da ce to ubrzo zaziveti, sto je jos zalosnije... i tako licemerju i laznom moralu nikad kraja... (o)

Kad cemo poceti zdravo da razmisljamo?? o|

P.S. zaboravih... DISKRECIJA iliti javna tajna u NP-u

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

3

O ovome je vec diskutovano, nadugacko i nasiroko. Vidi ovdje. Savjetujem da prvo to procitate pa ako budete imali volje da o tome i dalje diskutujete da se vidi sa adminom da otvori temu.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

4

Ja reko bogomi to ima da se kupi Devica za 500 eura, te brzo pohita da vidim dje to, kad ono hoces!!! ;(
malo za promenu

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

5

Esselamu alejkum!

Jadove jadne koliko ce se iznenadit kada ih Allaha s.w.t. bude ozivio na Sudenjm danu!
Nije im dosta sto su blud cinile nego hoce jos i da prevare muza!?
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

• Poruku poslati

6

Pa, mora da su i nečiji muževi učestvovali u tom bludničenju. Ne more bit da su same krive.

Nego, vrtimo se po staroj temi. Tamo smo ovo već sve prežvakali. Predlažem zatvaranje, seobu, otvaranje stare teme. To jest, ako je još neko zainteresovan...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

7

Citirano

Orginalno od DjordjeRd
Pa, mora da su i nečiji muževi učestvovali u tom bludničenju.

A more bit je sela na tirket
malo za promenu

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

8

,,Zahvat u ginekološkim ordinacijama u Novom Pazaru košta oko 500 evra.,,-originalno od Dax...

Ovo meni zvuci kao neproverena informacija, a nisam do sada cuo da neko od mojih kolega radi ovakve zahvate...

P.S.

Vec ima otovorenih tema o ovom problemu, pa prema tome molim uceasnike da se preorjentisu na vec postojece linkove...

Pozdrav

Arhitetkinja

Zlatna sredina

(10)

• »Arhitetkinja« je žensko
  • »Arhitetkinja« je zabranjen

Datum registracije: 22.09.2004

• Poruku poslati

9

Utorak, 28. Septembar 2004

Nikad nebih to uradila prigovor savesti i da nekog varam bi mi bili tezi od toga da priznam da sam jednom gresku napravila. ABSULUTNO SAM PROTIV TOGA!!!! Nemogu da zamislim devojeke koje tako nesto cine ako ih ima to je veliko pitanje cini mi se da kod nas u NP jos devojke drze staru tradiciju Nista bre braka ili nista bez da je siguran da ce se onda 100% udati za momka kojem se "poverila"

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

10

Citirano

cini mi se da kod nas u NP jos devojke drze staru tradiciju Nista bre braka

:))

Ti galjba nisi nikako isla da prosetas ka raski i gore ka djurdjevima ono kad pane mrak, nisi nisi, a trebala bi da malo upoznas istinu ;)

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

11

A ja se bas zapitah kakav li je to novi DIVAJS od 500 evra... kad ono...

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

12

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Jooo ljudi ja cijelo vrijeme izbjegavam da udjem na ovu temu jer kontam ovo mora da je neka tema iz ono nauk i tehnologija, nekaki uredjaji, kamere, itd.

I hajde rekoh da vidim mozda nesto interesantno bude, kad ono skroz nesta drugo izidje. Ja ludil rekoh ja.

Lijepo kaze ona poslovica: Poslije ...... nema kajanja.
Medjutim ne gubi se nevinost samo u ovom smislu. Ima kada se gubi nevinost u politici, u vjerskim stvarima, u ovome u onome, ihaaaaa.

Ovo je najmanji problem. Time Out od ovoga napravi najvecu strahobu koja ima. Ima jos gore Time Out-e, ima, ima. Zamisli vjerom kada neko ovako vara? ha?

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

13

Ma te curice mogu samo same sebe varati i nikog vise.Prema tome ova je tema stvarno sto rece neko sazvakana:) djesi geri odavno se nismo videli da nisi preso u ilegalu?
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

14

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Dje si björne. Ne kontam na kakvu ilegalu mislis? :):):)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

15

pa nije te bilo neko vrijeme pa reko da ti nije zabranjeno delovanje na forumu:)
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

16

Tema zatvorena

Tema je vec detaljno obradjena na sledecem linku:

http://forum.novipazar.org/thread.php?th…light=krpljenje
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks