Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Adzo Omer

Početnik

(10)

• »Adzo Omer« je muško
  • »Adzo Omer« je autor ove teme

Datum registracije: 22.06.2010

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 24. Juni 2010

Digitalizacija knjiga

To vec postoji,samo ne kod nas.Naravno,zasto da ne.Cak je to veoma pozeljno jer mi bosnjaci prakticno ne citamo klasicne knjige, pa bi mozda,pojedinci prihvatili novinu i ovdje unas u Sandzaku i citali "sto bi se reklo dok svijeca gori",tako je bilo nekad u rijetkih pojedinaca,halal im vjera. Ja licno namjeravam da otvorim svoj sajt samo zarad toga da na njemu fiknem dvije moje knjige poezije koje ne mogu da objavim. A,evo,prijedlazem i Otvorenom forumu,ako hoce neka ih strucnjaci pregledaju pa neka ih pusti na svoj sajet.Adzo Omer,selam svima!

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Subota, 26. Juni 2010

Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Social bookmarks