Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

181

Nedjelja, 26. Oktobar 2008

Dino je sinoc je u prepunoj frankfurtskoj hali "Union", pred nekoliko hiljada posetilaca, odrzao izvanredan koncert u sklopu promotivne turneje za svoj novi album "Ispocetka".

Drago mi je da sam bio na koncertu i zaista slobodno mogu reci da je Dino najveca zvezda koja dolazi sa nasih prostora.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kalbi

Početnik

(10)

Datum registracije: 16.12.2009

• Poruku poslati

182

Srijeda, 20. Januar 2010

Kao po obicaju,postala sam ovisnik njegovog albuma,i mogu reci da me jooos drzi.Svaka je prica za sebe.Juce ceo dan slusam "Pticu bijelu",danas"Grudobolju",sutra verovatno"Da sutis",pa sve redom.Ali je interesantno da ne mogu nikako da mi dosade.Mislim da ce trajati do iduceg albuma :D .I"Med"sa Eminom Jahovic je dobra pesma

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

183

Petak, 22. Januar 2010

Svaka cast za koncert, ALI

Kad ce vishe zapjevati u ovom Sandzaku , AMAN!!! Nek` zna gdje mu je djedovina.... I necu ga slusati vise dok ne dodje, a zna se reklamirat po CITY RECORDS-u, ha ja !!!
My soul is painted like the wings of butterflies

Social bookmarks