Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

41

Petak, 02. April 2004

Reci 3X da je Dino Sarajlija pa cu ti reci :D

love
I am a woman above everything else

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

42

Petak, 02. April 2004

Evo linka, a to da li je Sarajlija ili nije, uopste nije vazno ;) .

http://www.podrum.net/modules/mydownload…hp?cid=3&lid=58
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

angel undercover

Zlatna sredina

(10)

• »angel undercover« je žensko

Datum registracije: 30.08.2003

• Poruku poslati

43

Petak, 02. April 2004

:P ti mali ....! :)

Pjesmicu sam dobila preko msn, nisma imala link, ali sto si djaba kompjuteras :)

love
I am a woman above everything else

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

44

Četvrtak, 08. April 2004

Nesto bas nisam odusevljen ovim duetom...
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

45

Utorak, 20. April 2004

Upravo skidoh jos dvije stvari sa novog albuma. Onako iskreno ,Merlin je odradio izgleda album koji je spoj svega i svachega,ali da opet ima onog njegovog shmeka,sakrivenih rijeci u muzici,njega u 1000 oblika ...
Takodje,ovo sto sam dosad presluso su samo dueti,pa se i pitam imal sta gde je Dino sam ... no' o tom kasnije ... Nove dvije stvari su ...
1.Merlin feat.Adi Lukovac - Tako Prazan
2.Merlin feat.Nina Badric - Ti si mene

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

@ngi3

Zlatna sredina

(10)

• »@ngi3« je žensko

Datum registracije: 29.07.2003

• Poruku poslati

46

Utorak, 20. April 2004

Volim Sve pesme Dina Merlina. Jedna od najdrazih mi je "Mostarska" (mada ja uvek kazem "...moj Pazar")i "Smjehom strah pokrijev uvjek" imaju jako dobre reci.
Cujem da je nas Dino snimio pesmu u duetu sa njemackim umjetnikom Edom Zankijem, i da je pesma veoma dobro prihvacena (o)
Bas bih volela da je cujem.
Naucila sam...
Najlaksi nacin da kao osoba rastem jest da se
okruzim ljudima koji su pametniji od mene

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

47

Utorak, 20. April 2004

Citirano

Orginalno od @ngi3
Bas bih volela da je cujem.

Ako se vratis samo malo unazad u ovoj temi, videt ces i kako da ostvaris svoju zelju.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

48

Subota, 08. Maj 2004

"Burek" -Naziv novog albuma Dina Merlina

Naslovnu pesmu albuma Dino izvodi sa decakom Jehanom Dzihanom, apojasnjavajuci naziv albuma, Dino kaze kako je ovaj autenticni bosanski fenomen istodobno i antiglobalisticki.
<<Ovaj mi je naziv otpocetka bio neodoljiv kao i sam burek.Imajuci u vidu sumornu atmosferu u kojoj zivimo, nakon sto svako jutro procitam novine, jedino sto mi uvijek popravi raspolozenje je vruc burek>>, kaze Dino i dodaje kako je burek nesto sto podjednako zelite bez obzira da li se nalazite u Sarajevu ili New Yorku.
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

49

Nedjelja, 06. Juni 2004

Dobila maloprije cijeli album, burek, na prvo slushanje je ok, osim naslovne pjesme, ali mozda i nju svarim nakon nekog vremena.
Inache sve je super odradjeno, mix svega do sada shto je dino imao.

Ako neko zeli koju pjesmu nek se javi.
Utopljena u Casi je dodao/la ovu sliku:
  • article_3.jpg
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 06. Juni 2004

Album od Dine Merlina se moze poslusat na www.bihsite.com. Ali bolje kupite album, zbog cover, sounda-a i tako to :D
EŠ-HEDU EN L&#256; IL&#256;HE ILLELL&#256;H, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUH&#362; VE RES&#362;LUH&#362;

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 06. Juni 2004

Ja sam cuodo sad' dvije pesme (Verletzt i Ti si mene) i dopadaju mi se. Ocekujem da su i ostae pesme dobre a posebno jedva cekam da cujem duet sa Zeljkom Joksimovicem (valjda je na ovom novom albumu).
Sit Hungry Doesn't Believe

Utopljena u Casi

Zlatna sredina

(10)

• »Utopljena u Casi« je žensko

Datum registracije: 01.05.2004

• Poruku poslati

52

Ponedjeljak, 07. Juni 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ocekujem da su i ostae pesme dobre a posebno jedva cekam da cujem duet sa Zeljkom Joksimovicem (valjda je na ovom novom albumu).

I jesu dobre. Supermen - Dino feat. Zeljko je jedna od boljih na albumu. Ja od kako sam dobila cd juce ujutro (hvala ti Boze na DHL-u) ne prestajem ga slusati. Pored 'Supermena' izdvojila bih jos 'zid' i 'na vi'. Po njeznosti je to 'svila' koju je posvetio svojoj rahmetli majci.
Tu sam…tu sam gdje jesam. Takva kakva jesam. Moje meso. Moja krv. Moj glas. I, tudja presuda – na život. .

53

Ponedjeljak, 07. Juni 2004

@ HaNuMa_78: Hvala vilo za site :). Pesme su lepe, mada ja D.Merlina mogu da slusam i da recituje :)

Duet sa Ninom Badric isto zanimljivo zvuci...a onaj Edo Zanki ( "Verletzt") me nesto ( ne znam sto li ) podseca na Xavier Naidoo-a .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

54

Utorak, 08. Juni 2004

Citirano

Orginalno od pink
a onaj Edo Zanki ( "Verletzt") me nesto ( ne znam sto li ) podseca na Xavier Naidoo-a .

A mene podseca na pesmu Sam sa Dinovog prethodnog albuma :) Ali dobra je, u svakom slucaju. Cuo sam i Supermena i Svilu! Prvi utisci su odlicni. Ma Dino je fenomen!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

55

Subota, 31. Juli 2004

Danas na Kosevu veliki spektakl. Koncert Dine Merlina. Specijalni gosti, Nina Badric, Zeljko Joksimovic...i misteriozni momci sa donje fotografije ;)
And_U_Price je dodao/la ovu sliku:
  • DIno1.JPG

56

Subota, 31. Juli 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Specijalni gosti, Nina Badric, Zeljko Joksimovic...i misteriozni momci sa donje fotografije ;)

I nisu nesto bas misteriozni ovi momci :D.

Svima koji imaju nameru ici na koncert zelim srecan put i dobar provod uz dobru muziku.
Nadam se da cete poneti i fotoaparate sa sobom ;).
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

57

Nedjelja, 01. August 2004

Ja sam bio malko po moru,sinoch se vratih i zvah GOLUPA ,kad ono ON nedostupan na BOSANSKOM.!!??
Dakle chekamo njega sa utiscima i FOTKAMA,
naravno....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

58

SPEKTAKULARNO ...
Prava rijec za pocetak price o koncertu ... Nakon strasnog cimanja po granicama i kasnjenja od nekih 3 sata (u odnosu na predvidjeni termin) ... Pored kise koja ke lila svi oni koji su bili na stadionu su uzivali u Dinovim pjesmama,odlicnim gostima,pravo dobroj atmosferi ... Cijelo Sarajevo je bilo u znaku koncerta ... Od gostiju su se pojavili svi oni koji su imali udjela u zadnjem albumu ...
Mozda je moglo maaalo bolje biti ozvucenje,al' halalolsun :)
Zanimljivo je bilo i to da je Zeljko docekan ovacijama (samo devojki) a sa bine ispracen flasama i psovkama i pjesmom
p____q____ ko te y_____
moze Bosna i bez tebe Yugoslavijo ...

Na kraju kocerta(nakon 1-og povratka na bis) usledio je nevidjen vatromet ... DINO SVAKA CAST ... !!!!

P.S. Iz Pazara je krenulo 4.organizovana busa,mnogo ljudi kolima,studenti ... ma imalo nas je dovoljno ...
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

Jugo_ella_

Početnik

(10)

• »Jugo_ella_« je žensko

Datum registracije: 10.12.2002

• Poruku poslati

59

Dino je sto se tice muzike pravi umetnik al svi mi imamo svoje lose mane.. ;( ..Njegove pjesme su uvijek bile dobre ali danas ih ima rijetko.Tesko je napisat dobru pesmu ali ko pazarce ja necu da ga izdam jer on je moj supermen bez misica(haha).. Peace to everone..
Ps:Hvala svima sto su bili na sastanak na bedemu,bilo je fino. :D
:P Elvira

60

A slike? Hocel bit kakvih slicica? ?(

Social bookmarks