Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sanjiva

Zlatna sredina

(10)

• »sanjiva« je žensko
  • »sanjiva« je autor ove teme

Datum registracije: 17.03.2007

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 16. Juli 2007

Dječiji memorandum roditeljima

Djecji memorandum -roditeljima

Nemojte sa mnom na silu .To me uci da se jedino sila uvazava .Radije cu reagirati na uputu.
Nemojte obecavati.Mozda necete moci odrzati obecanje , pa cu izgubiti vjeru u vas.
Nemojte se previse zalostiti kad kazem da vas mrzim.Ne mislim ozbiljno , ali bih htio da vam bude zao zbog onog sto ste mi ucinili.
Nemojte da se osjecam manjim nego sto jesam .Zbog toga cu glumiti " veliku facu ".
Nemojte umjesto mene ciniti stvari koje mogu uciniti sam.Zbog toga se osjecam kao beba , a mogao bih vas poceti dozivljavati kao sluge.
Nemojte da moje lose navike obuzmu svu paznju .To me samo ohrabruje da nastavim.
Nemojte me ispravljati pred drugima.Bit cu mnogo pazljiviji ako sa mnom razgovarate tiho i nasamo.
Nemojte o mom ponasanju razgovarati za vrijeme svadje.Ne znam zasto onda slabo cujem , a i nisam sklon suradnji.U redu je da se poduzmu potrebne mjere , ali diskusiju odlozite za kasnije.
Nemojte mi drzati prodike.Iznenadili biste se kako dobro znam sto je pravo , a sto krivo.
Nemojte stalno prigovarati .Ako to budete radili , morat cu se poceti praviti gluh.
Nemojte zahtjevati objasnjenje za moje ponasanje.Ponekad zbilja ne znam zasto sam nesto ucinio.
Ne precjenjujte moje ponasanje.Lako me je zastrasiti , pa pocnem lagati.
Nemojte zaboraviti da volim eksperimentirati.Ja iz toga ucim , pa vas molim da budete strpljivi.
Nemojte me stititi od posljedica.Moram uciti na iskustvima.
Ne odbijajte me kad trazim odgovore na normalna pitanja.Ako me odbijete , vidjet cete da cu prestati ispitivati , a informacije traziti negdje drugdje.
Nemojte mi govoriti da ste idealni i nepogresljivi.S takvima je tesko zivjeti.

Ljepota zene mora se vidjeti u njezinim ocima, jer to je ulaz u njezino srce - mjesto gdje stanuje ljubav.

Social bookmarks