Niste prijavljeni

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

21

Srijeda, 26. Maj 2004

I stiglo se do zakljuchka da u Babbha i navrati povremeno,tek toliko da ne brinemo ... Znaci nije tu,alj navrati ... :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

22

Srijeda, 26. Maj 2004

BABBHA je kao sto znate u OO G-17+ NP vjerovatno je angazovan oko prikupljanja podrske za Dragana Marsicanina. Doj ce ni on!
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

23

Srijeda, 26. Maj 2004

:( hej stvarno boljech...

... eto to na primer nema kod mnogih naroda, to da su ovako iskreno boljech... eto po tome bi reko... ada neka me...

Tu je Babbha, dobro, ko zdravo, ko tu... malo vishe jurio, malo vishe nego proshle godine u ovo vreme sebi natrpav'o obaveza ali sam tu... i stvarno dodjem, svratim na forum... vidim, nasmijem se, uozbiljim, procitam... ko sve najbolji forum o svemu shto smo mi i shto je nashe... pazi kad volim ovaj forum (egoisticno?)...

Neznam dje su ti drugi ljudi, forumashi, neznam dje je Angel Undercover, istina da je nestala na tren, odjedampu... bez najave... ali trajno, kompletno moguce, ukljucujuci i phone...

Kad sam kod phona, danas negde bash kad sam imao kompletnu dalgu od dana, kad je dan peakovo :-D zazvoni mi poznati prvi moguci broj, broj Telekoma... a tamo, tamo radi troje divnih ljudi, koje, oept, imam srecu i cast da znam... rade Sans, DjordjeR i maleccka... divni ljudi, i ponaosob i kao jedinke... i veli Sans, to shto veli jelte, i ja se zamalo raznezi... A Sans je ljudi moji uvek kad je bilo kuvano-peceno, uvek zvao na phone da vidi shta-kako treba ako treba i uvek je bio Isti, i ko ga ne poznaje - shteta shto ga ne poznaje :-D

Helemenejse, dobro sam i bicu dobro, smao me raznezi ovolika briga, bojazljivost i boljech narod koji znam, tako, tako valjda znash da necemu vredis...

Volim i ja Vas :-D

Bicu ja brzo tu i obecavam - bicu nasmijan!

PS! Administrator, koji mi je skoro pa ko porodica, je lepo i Egzaktno rekao, ali je i ovaj dan prosao, i prosao je Dobro... :-D
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Tulumba4All

Profesionalac

(10)

• »Tulumba4All« je muško
  • »Tulumba4All« je autor ove teme

Datum registracije: 04.09.2002

• Poruku poslati

24

Srijeda, 26. Maj 2004

E sad mogu mirno da spavam. :]

Pozdrav babbhi i ostalima ...
... And Tulumba for all
[SIZE=1]If you can't convince them, confuse them.

A fanatic is one who can't change his mind and won't change the subject

[/SIZE]

Social bookmarks