Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško
  • »leo« je autor ove teme

Datum registracije: 17.05.2007

• Poruku poslati

1

Subota, 06. Oktobar 2007

Djokovic nikada nece biti broj 1 ?

Pre nego sto pocnem hocu da kazem da nemam nameru nikoga da vredjam vec iznosim svoje misljenje na osnovu cinjenica.Nemam
nista protiv Novaka ali mislim da mnogo leti i daje neke nebulozne izjave pritom ne postujuci svoje protivnike a za to nema nikakve argumente.Recimo ona pred Wimbldon "Shvatio sam da mogu da pobedim Federera i Nadala i da sam u prednosti u odnosu
na njih" a kada vidi da ne moze da dobije mec uzima sve medical time out-e i zali se na neke silne povrede samo da bi posle
meca imao izgovor da je navodno zbog povrede izgubio mec i naravno da je Federer u pravu kad kaze da je na neki nacin folirant.Ocigledno je da decko ima problem sa kondicijom ,Jeste on treci reket sveta i naravno da je to veliki uspeh za Srbiju medjutim te neke izjave uopste ne stoje ,uostaom jos nije osvojio nijedan Grand Slam turnir a mnogi su ga osvajali pa se tako ne eksponiraju recimo Bagdadis,Hjuit, Rodik..
Onda izjava njegovog oca kako se Federer uplasio nadolazeceg sampiona koji ce ga za dve godine skinuti sa trona.Ma da kako da ne.To su ciste gluposti jer da je tako lako Nadal bi ga vec skinuo sa trona sa nekoliko Grand slamova i pozitivnim skorom od 7-4 pobede i
poraza.Veci je Roger Federer Srbin od njega rekavsi da je Ana Ivanovic jedna od najboljih teniserki i osoba utenisu,sa druge strane Novak izjavljuje kako Srbe i Hrvate smatra istim narodom i kako smo nazalost sad rastavljeni("Ziveli smo godinama u istoj drzavi i sad smo nazalost rastavljeni")Ako je njemu zao to moze da kaze u svoje ime a ne u ime Srbije
i onih srpskih decaka i devojcica koji su zaklani a nisu ni osetil sta je zivot.Nazalost pokazala se ona izreka kao tacna "kakav otac takav sin" jer je Srdjan Djokovic nazvao Federera malim covekom zato sto je potcenjivao njegovog sina izjavama da nije preterano perspektivan igrac.Covek koji je br 1 u istoriji tenisa ima pravo na svoje misljenje i vrlo je kompetentan da to kaze on koji dostigao savrsenstvo u svom poslu.Niko ne voli da ga vredjaju pa ni Federer pa covek mora jednostavno
da se brani ali on to za razlliku od porodice Djokovic radi sa argumentima.Dakle ako Djokovic zeli da nekad bude br 1(kad Federer ode u penziju verovatno a mozda ni tad) mora pre svega nesto da menja jer u suprotnom nikada nece biti broj 1.

Tik-Tak

Početnik

(10)

• »Tik-Tak« je muško
  • »Tik-Tak« je zabranjen

Datum registracije: 08.05.2007

• Poruku poslati

2

Subota, 06. Oktobar 2007

Apsolutno se slazem sa tobom..Nema teretskih sansi da sa onakvom smijesno igrom ikada mrdne od ovog sto je sad.Mislim 3:0 u gemovima,i da napomenem sve taj-brejkovima moze samo majstor da izvede kao Federer,nasuprot djetetu noletu.Nije mi djokovic ni do kolena...

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

3

Subota, 06. Oktobar 2007

Neznam???
Meni je simpatican decko i dobar je sportista...
Sestite se samo kako se dzentlmenski poneo kad su ga,greskom, predstavili kao tenisera iz Hrvatske...
Samo je mirno demantovao da je on zapravo Srbin a ne Hrvat ali da je na kraju krajeva sve to isto. (o)
Bice on broj 1 kad-tad...pomenucete me.

ps
Da se to nekim slucajem desilo Ivanisevicu,reket bi radili...

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 07. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od siyah kalem

Sestite se samo kako se dzentlmenski poneo kad su ga,greskom, predstavili kao tenisera iz Hrvatske...
Samo je mirno demantovao da je on zapravo Srbin a ne Hrvat ali da je na kraju krajeva sve to isto. (o)

NOVAK:"Ziveli smo godinama u istoj drzavi i sad smo nazalost rastavljeni"

Ako je njemu zao to moze da kaze u svoje ime a ne u ime Srbije
i onih srpskih decaka i devojcica koji su zaklani a nisu ni osetil sta je zivot.

siyah kalem

Zlatna sredina

(10)

• »siyah kalem« je muško

Datum registracije: 10.04.2007

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od leo NOVAK:"Ziveli smo godinama u istoj drzavi i sad smo nazalost rastavljeni"

Ako je njemu zao to moze da kaze u svoje ime a ne u ime Srbije i onih srpskih decaka i devojcica koji su zaklani a nisu ni osetil sta je zivot.

Slusaj....ma mislim stvaaarno!!!

aka EmirAljovic

Zlatna sredina

(10)

• »aka EmirAljovic« je muško

Datum registracije: 03.01.2007

• Poruku poslati

6

Profesionalan sport, pa i tenis, je mac sa 22 ostrice:)
Nikad ne mozes da kazes da on nece bit' reket br. 1, jer je to smijesno.
A sta ako se Federer npr malo ozbiljnije povredi i ne bude ga bilo npr pola godine?
Jer se sportista, as, uvek povredi kad je u najboljoj formi. A teniserima je mnogo tesko da povrate pravu formu posle povrede.
Izmedju ostalog decko ima samo 20 godina, a vec moze da se nosi sa Nadalom (ako izuzmemo sljaku).
Bez obzira sto je Federer najbolji teniser ikada, sto je najkompletniji igrac ikada, Novakovo vreme tek dolazi.
Boze, daj mi strpljenja, ali brzo. :D

• »be_unique« je žensko

Datum registracije: 10.02.2006

• Poruku poslati

7

NARAVNO DA CE BITI!!! o tome nema sta da se diskutuje.

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

8

Citirano

Orginalno od aka EmirAljovic

A sta ako se Federer npr malo ozbiljnije povredi i ne bude ga bilo npr pola godine?

Hm.Kad bi baba bila musko zvala bi se deda

• »be_unique« je žensko

• Poruku poslati

9

obozavam ga...
be_unique je dodao/la ovu sliku:
  • l_a43e2ad0ae62d39ff52005f592ef16e1.jpg

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od be_unique
obozavam ga...

Da se covek prekrsti i levom i desnom

• »Kako_bilo« je muško

Datum registracije: 06.10.2007

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 08. Oktobar 2007

jel u srbiji da bude prvi

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 08. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od Kako_bilo
jel u srbiji da bude prvi

ova ti je dobra (o) (o)

• »be_unique« je žensko

• Poruku poslati

13

Utorak, 09. Oktobar 2007

kako je neko duhovit (o)

• »Kako_bilo« je muško

Datum registracije: 06.10.2007

• Poruku poslati

14

Utorak, 09. Oktobar 2007

samo sam pitao

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

15

Utorak, 09. Oktobar 2007

Meni Djokovic uopste ne deluje onako, kako ga je leo opisao. Decko igra odlicno i ne samo to, vec igra najbolje onda kada je to najteze, u prelomnim trenutcima meca. Federer jeste trenutno neprikosnoven, ali to ne znaci da ga Djokovic jednog dana nece preteci. A i ako ga ne pretekne nesumnjivo je da ce ostaviti trag u svetskom tenisu. Decko ima 20 godina, a o njemu se prica po celom svetu. Ja se pitam da li cemo dozivet ja i leo to kad budemo imali i 80 godina? Ako nista drugo, makar to treba da se postuje.
Mislim da leova frustracija Djokovicem nije plod njegove igre, vec zbog toga sto se na najavu voditelja Djokovica kao Hrvata, Djokovic samo ispravio voditelja i rekao da je Srbin, a nije uz to poceo da prica politicke price o Hrvatima. To njemu leo najvise zamera.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 10. Oktobar 2007

Citirano

Orginalno od @ef
Ja se pitam da li cemo dozivet ja i leo to kad budemo imali i 80 godina? Ako nista drugo, makar to treba da se postuje.

Delimicno si u pravu .Sto se tice toga da treba da se postuje tu se slazem sa tobom,takodje si u pravu kada kazes da nemam velikih primedbi na njegovu igru.Medjutim nisi u pravu kada kazes da ja svoje misljenje iznosim samo na osnovu toga sto je voditelj rekao to sto je rekao,uopste njegovo ponosanje na terenu i van njega je neverovatno .Imitirati i oponasati protivnike kezom i nekim potezima na takav nacin je nepostovanje drugih,takodje i davanjem nekih izjava itd.tako se ne postaje br 1.Da li si cuo Federera da nekad uradionesto slicno?Nisi.Da li ci cuo Nadala da tako nesto kaze?Nisi.Da li si cuo bilo koga u prvih 10 da tako nesto radi?Nisi.Dakle to sto ti kazes da on ima tek 20 godina,to je tacno ali to neznaci da mozes da se ponasa kao da ima 12.Ja postujem Djokovica ali moje misljnje da br 3 potencijalni kandidat za br 1 treba da se ponasa onako kako dolikuje mestu na kom se nalazi a on to ne radi.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

17

Djokovic jeste imitirao neke tenisere i teniserke, ali mislim da mu to niko nije uzeo za zlo. Cak se Marija Sarapova, iako je i nju imitirao nasla u lozi sa njegovim navijacima. Njegove imitacije su naisla na odobravanje kako publike, tako i medija.
Ne znam na koje njegove izjave mislis kada je rekao da je podcenjivao protivnike. Ja na takve izjave nisam naisao.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

leo

Početnik

(10)

• »leo« je muško

• Poruku poslati

18

FEDERER: NISAM VREĐAO NOVAKA
Švajcarski teniser iznenađen izjavom Đokovićevog oca da je "mali čovek"

Rože Federer, najbolji teniser sveta, neprijatno je iznenađen tvrdnjama Srđana
Đokovića, oca našeg najbolje rangiranog igrača Novaka Đokovića, da je "veliki teniser,
ali mali čovek". On je u izjavi za dnevni sportski list Sport naglasio da o Novaku nikada
nije rekao nijednu ružnu
reč, već je samo konstatovao da srpski teniser često traži medicinsku pomoć, pa kad za
to nema razloga.

- Neprijatno sam iznenađen izjavama Novakovog oca, jer nikad nisam rekao nijednu ružnu reč protiv njegovog sina. Nisam rekao bilo šta negativno o njegovom talentu i igri, nego sam konstatovao da često glumi povrede. Prvo je to radio u meču protiv Vavrinke, a potom i u duelu sa mnom - rekao je Federer i dodao:

- Zabolele su me reči da sam mali čovek, jer ceo svet zna da to nije istina.
Proglašen sam za ambasadora UNICEF i time se ponosim. Kad god sam mogao,
pomagao sam onima kojima je to potrebno, a takve izjave zadiru u moj privatni život i zbog toga me bole.

Prvi reket sveta je istakao da se ne plaši mogućnosti da mu Novak Đoković preotme prvu poziciju na ATP listi.
- Nije Đoković jedini koji želi da bude najbolji
i ne bi trebalo da potcenjuje ostale igrače. Razlika
između nas dvojice je više od 4.000 poena, i ukoliko želi
prvo mesto to će moći da uradi tek sledeće godine, ali
neophodno je da mnogo više radi, a manje priča. Moji
planovi su da još dugo budem na vrhu i pokušam da
prestignem Pita Samprasa - naglasio je Federer

TAKO GOVORI BR 1

_AmRa-

Početnik

(10)

• »_AmRa-« je žensko

Datum registracije: 16.10.2007

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 21. Oktobar 2007

Ma kao i mnogi nasi sportisti kada nesto urade onda podcenjuju sve ostale, tako nesto slicno je uradio i Djokovic. One njegove imitacije jesu dobro prosle kod publike, pa i to za Mariju Sharapovu... i ako je redovno imitira ona je u lozi sa njegovim roditeljima i trenerom, ali svi znamo da je tenis posebna vrsta sporta, na teniske meceve ljudi dolaze kao na neke posebne ceremonije, elegantno odeveni...za razliku od fudbalskih i slicnih meceva. Samim tim i teniseri bi trebalo da se ponasaju drugacije od ostalih sportista, a to rade svi...osim naseg Djokovica... koji cesto izigrava klovna na teniskim mecevima.
Svaka cast njemu za postignuti uspeh, daj Boze da jos neko iz nase zemlje ponovi to, ali pored dobrog tenisera treba da se pokaze kao dobar covek, dzentlmen. Oni Nadalovi maniri mozda mnogim teniserima smetaju, ali se ni jedan nije nasao "pametan" da ga imitira osim NASEG DJOKOVICA i onog sto je igrao onaj maratonski mec protiv samog Nadala na Wimbledonu (zaboravila sam kako mu bese ime).

Bilo bi lepo da se nadje na prvom mestu ATP liste, ali mislim da ce mu to biti mnogo teze nego sto se njemu i njegovim roditeljima cini.

Social bookmarks