Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen
  • »Babbha« je autor ove teme

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 31. Oktobar 2002

Djubre...

:) iliti Smece :)

Dakle, ima ga svakakvog, kao i ljudi, raznih boja i velicina ali i peroda raspada... ima organskog smecha dosta, tu iza Stare lucne zgrade, tu gde bi trebo da se zove i bude centar grada.... opticki, zapravo, 30 m od centra grada imate finu malu deponiju smecha koja tako fino mirishe stanarima s druge strane zgrade... nako, umiljato mirishe, posebno leti...

Ja, eto, na srecu imam prilike da vidim samo hrpu smecha u mojem ulazu... al ni to nije za potceniti :)

Placasmol mi iznoshenje smecha? Placamo i dalje al Gospodu Smetlare-Smecare-Djubretare bolji da ne ukucavam shta....
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

2

Stvarno smece je bio problem Pazara oduvek...Mali prostor a toliko ljudi, shta da ocekujete......
......dok su druga deca bacala smece po ulici ja nisam smeo, bio sam izlecen od toga od strane svojih roditelja. Kucno vaspitanje, obdanishta, skole...mislim da se treba poraditi na tom planu.....

A shto se komunalnog tiche, njih treba stalno kritikovat i podsecat. Hmm..Pitam se, jeli Bako Susevic josh direktor komunalnog ?

Dijela su uoblicene slike, a nijet sa kojim su cinjena njihov su duh.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

3

Ada Bogoti....

Shta ima da ih podsecamo ? Placamo i oni nisu deca - rade svoj posao... nego izgleda ne treba da rade... treba i neko da se pecka u nashem drushtvu...

Evo na primer Ja :) ili eto Ti :)

Aj kukavici ljutoj shto nam je pogano - mozemo da konstatujemo do mile volje i to toliko !
Can't Rain All The Time

4

Petak, 01. Novembar 2002

da..

obojica ste u pravu.Ima toliko "otpada" po nasem gradu da se ponekad zaista cudim kako prolazimo bez epidemija :O Stvarno je uzasno, kada ulazite u grad Novi Pazar(a cekali ste mesecima taj trenutak) sa leve strane ugledate velelepne zgradetine "poslovnih ljudi" a par metara, tacnije receno preko puta njih, na desnoj strani doceka vas deponija smeca.... ?(

Kakav prizor!!!

A eto da je taj "businessman" samo spustio svoj pogled video bi sta se nalazi ispred njega.
Samo takvi smo mi vecinom, niko od nas ne bi se sam potrudio da otkloni "svoj deo" ne, ne, ...a i zasto bi, kazu uglavnom.
Placamo komunalije za to. Tacno!
Slucaj je takav da ni nasi "Komunalci" ne smatraju za shodno da svoj posao obavljaju onako kako bi trebalo...

Potpuno se slazem sa tobom PAUK, to je pitanje opste kulture i vaspitanja.Trebalo bi se najpre poraditi na tome i probuditi malo svest nasih gradjana, jer bogami ovako necemo izdrazati jos dugo.

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

5

Subota, 02. Novembar 2002

Znash Shta je....

Previshe su gordi gospoda Komunalci® !

Na primer posle kissha, posle vrelih dana posle blata i kala ili cega god ne izlaze da ispreu ulice, jok more, oni lepo peru ulice posle dobre kishe koja ionako pocisti sve i onda oni pociste kishu :)

Gledam sve to s prozora... Mah slikacu vam negde...
Can't Rain All The Time

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 03. Novembar 2002

Lajanje na zvezde

Ovaj urbanisticki plan nece moci da zadovolji zahteve populacije u skorijoj buducnosti. Mislim da je on i jedan od uzroka preterane zagadjenosti. Pored nesavesnog rada komunalne sluzbe i urbanisticke migracije.
Ali ove nashe price su ravne lajanju na zvezde, jer niko od nas nije u situaciji da odmah promeni stvari.
Mada s obzirom da se promene ne desavaju preko noci, mislim da je bolje kritikovati nego cutati i dozvoljavati "zlu" da raste.
Ko zna mozda neki novinar, ili neko iz opshtine procita ovo i pokrene tu temu na platformi sa koje su "pozitivne kritike" nisu puko lajanje na zvezde...

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 03. Novembar 2002

Znash kako....

Poznajemo se dugo - pa da ti kazem, ostali ce skontat isto...

Ne da se gleda i prati ovaj nash forum od medija 0 nego razbija ! Za to sam se licno potrudio jer imam upliva u medijima ihaha, ako nisi znao sad znash, a poshto Nihad zivi i radi u Nemackoj (Administrator) a moze se reci da intenzivno saradjujemo onda je i prirodno da se forum popularizuje odavde vishe nego otuda... u prilog tome i broj poseta i broj priloga za ovako kratko vreme... :)

Dakle Mediji u YU znaju za ovaj forum i sve je ovo s puno paznje praceno (postoje i realni podaci o tome)...
Can't Rain All The Time

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

8

Utorak, 05. Novembar 2002

StvarnoooOo 8o

Meni bi iskreno bilo drago da se nadje neko iz one nashe opshtine i da "baci oko" na ove kritike. To bi bilo idealno rukovodstvo...koje radi za narod, a ne narod za njih.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

9

Srijeda, 06. Novembar 2002

Prate nas i posmatraju....brrrrrr 8o

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

10

Srijeda, 06. Novembar 2002

8o 8o 8o
...hocesh da kazhes da "nekog tamo ima".....OOOooooo

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

11

Petak, 29. Novembar 2002

pa znas kako je Babbhulje znas dje se nalazi deponija golo brdo tu treba da imas grand cheerokee da bi mogo da izadjes a na batnjik vise ne smijes ni papir da bacis kaznicete znaci problem je odvozenje smeca jer oni ga nemaju gde pogotovu zimi :(( kad je put klizav i kad su vremenski uslovi loshi nemogu da kkrivim nikog jeste velik problem al sta ces ja i ti ga ne mozemo resit sigurno:(
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Social bookmarks