Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

1

Srijeda, 16. Novembar 2005

Dobro vece, postovani pratioci ....., kako ste :-)

Neki "stari" ce se mozda i setiti o kome je rec,ali da resim enigmu za sve a posebno ovde prisutnim mladjim generacijama, verovali ili ne, ovo je rekla jedna spikerka na tadasnjem dnevniku (SFRJ) u 19:30 :D.

E, sad, ova teme moze imati dva smera jedan je da nastavite vi o greskama sa TV ili da jednostavno odgovorite na pitanje :).

P.S Na mene je bilo da ponudim a na vama je sta cete uraditi od teme. ;) Da nebih ja sam cerpilachio gore ili dole 8) odluciti vi ! ;)

P.S.S. Posle dva dana bolovanja od gripe jos sam da kazem da se danas osecam jako bolje iako ovde, u Frankfurtu, sunce ne sija :D ( ovo sa p.p.s sam jos uzeo zbog toga sto je upravo dok pisah ovo isla kod mene na cd-u ta pesma od dine merlina :) ) ----> znaci, nemojte se osecati da sam vec odredio smernicu, zadrzite pravo da budete fleksibilni u daljnem toku ;)

Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 16. Novembar 2005

Ijo!

Shto si ti neki fleksibilan lik :D

:D

Sahi cool
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 17. Novembar 2005

Sportski komentator

Kad si vec rekao da mozemo biti fleksibilni, isprichacu neshto shto su mi Crnogorci preneli.
Naime, postoji u Crnoj Gori neki tip, sportski komentator, za koga kazu da ne zatvara usta svih 90 minuta utakmice (ili vishe), da je pun informacija, da zna najvishe informacija o svakom. Nisam mu zapamtila ime, ali tamo je popularan.

Na jednoj utakmici monolog teche ovako:

"Poshtovani gledaoci... iiiii..... to ce bitiiii...... i goooool...!!!
Evo, pogledajte opet snimak: iz ovog ugla... Pogledajte sad iz drugog ugla... Iz ovog ugla... Evo prikaza sa ove strane... Evo snimka iza gola... Pogledajte sad sa ove strane.. (I sad zakljuchuje) O, Boze! Boze, koliko kamera!!!" ;-)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

4

Postoji !

Zove se Nebojsa Sofranac i radio je na RTV CG a sad radi na TV IN iz Podgorice inace je najbolji sportski komentator koga sam ikad slusao. On vodi i politicke emisije i kakve god imaju on je tu :D

Inace voli fudbalski klub Milan i prvu bracnu noc umjesto u krevetu sa zenom proveo je u Italiji na derbiju Milan - Inter.

[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Abfangjäger

Zlatna sredina

(10)

• »Abfangjäger« je muško
  • »Abfangjäger« je zabranjen
  • »Abfangjäger« je autor ove teme

Datum registracije: 03.05.2004

• Poruku poslati

5

Citirano

Orginalno od Tutinac
Postoji !

Zove se Nebojsa Sofranac

Kao sto smo naviknuti od nje, Sring_Lady je dala najbolji primer. (o) Svaka cast za post.

@ Babbah. Hm... sta da kazem ?? Postrani to sto si, debelo, profulao i neka bude bez obzira to sto nisi valjano skontao temu i hajde da nema veze za sve to i daj da , dalje, nije ni malo vazno sto tvoj prilog nije doprineo bas nicemu. Evo hajde neka je to sve sasvim svejedno. ALI jedno ti je trebalo biti vise nego jasno, mislim da nije tesko pa si morao barem to da svatis a to je da ovde nisu trazeni nici pa ni tvoji komentari! Kreativnost i flesibilnost mozda jesu kad se izgovaraju slicni ali, pobogu, ovde je bilo napisano, pa nemogu da ti podvucem ovo pod to da eto moze biti nisi akusticno razumeo stvar vec je ocigledno nisi svatio sustinu. Svacas li sad! Drugi put se obavezno trzni.

Pre nekoliko nedalja u emisiji "profil i profit" govori jedan ekpert o imobilijama, nekih mozda 30 minuta. Valjda od umora mu se polako pomucivalo u glavi pa je rekao ovo:

Ako se nekoj imobiliji ne svidja familija :-), onda ta familija ima zakonsak prava da vrati u roku od dvadeset dana tu imobiliju.

:D
Vertrauen ist, einem Menschen sogar dann glauben zu können, wenn man genau weiß, dass man an seiner Stelle lügen würde!

global

Zlatna sredina

(10)

• »global« je žensko

Datum registracije: 15.11.2005

• Poruku poslati

6

nesto drugacije

Novi Pazar je bogatiji za jos jedan radio Stari grad,nadam se da su pazarci upoznati sa ovim frekvencijama,ali za one koji nisu iz naseg grada, da kazem da su glavni i odgovorni dva izuzetna momka koji unose svezinu u kasne vecernje sate svojom emisijom (komentarima,temama,muzikom...).
... U toku emisije stizu brojne poruke slusaoca,razne sadrzine,i posto je nas grad poznat po mnogim preterivanjima (o) ,a jos kad se radi o izjavama i to jos anonimnim , onda nastupa pravi haos. Pa verovatno opcinjen porukama, voditelj emisije nije imao ni jedan drugi komentar vec " Dragi nasi slusaoci-Vi niste normalni" o| by Aladin Imamovic.
Mozda vama ne zvuci interesantno, ali meni ova izjava stoji na zidu moje sobe i kad god je pogledam izazove u meni smeh.
Laki cudo si... Ko skonta.skontao je...
misli globalno-deluj lokalno

• »Eastyzah« je muško

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

7

Petak, 18. Novembar 2005

:)

Kad smo vec kod radija Stari Grad,najpre cu se zahvaliti Global,a onda cu navesti jedan simpatican lapsus jednog od nasih voditelja... Naime,po zavrsetku vesti,rekao je: "To je bilo sve od informativne redakcije,a najnovije vesti mozete cuti u 19:15,PREKO PUTA radija Stari Grad!" :))))) o|

galaksija

Profesionalac

(10)

• »galaksija« je žensko

Datum registracije: 09.10.2005

• Poruku poslati

8

Petak, 18. Novembar 2005

Biseri novinara iz sporta

Zvonko Mihajlovski:

1. Postovani gledaociiiiii dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak timova.
2. Jaoooo,jaoooo,kakav udarac,,,pocijepao je vazduh na vodonik I kiseonik.
3. I vidite postovani gledaoci lopta je poletjel aparalelno sa ibarskom magistralommmm
Vladanko Stojakovic >

1. I odlicna intervencija lJukovcana…odlicno….ma bravo…I da vidimo zasto se sada Nijemci raduju…..da….da…pa da ,bio je to gol 1:0 za njih.
2. Dobro vece postovani gledaoci.Veceras na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.

Milos Topalovic :

1. Obratite paznju na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove

Ako kliknete OVDJE nista se nece dogoditi :D

Nisam stvarna.Ja ne postojim.Ja sam laz....varka....vidis me samo uz pomoc Lysergic Acid Diethylamide

Social bookmarks