Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko
  • »maleccka« je autor ove teme

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 20. Decembar 2002

DOGODIĆE SE...

Evo nove teme koju sam zamislila nekako ovako: Ovdje se mogu napisati svi događaji za koje znate da su organizovani, trebali bi ili ste čuli nešto detaljnije o održavanju istih...u Novom Pazaru. :]
Na vrijeme preporučite da bi što manje ljudi propustilo dobre stvari... ;) ;)

Naravno, nije na odmet poslije i reći neki svoj sud o svemu tome...

Pa, izvolite. :)

[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko
  • »maleccka« je autor ove teme

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 28. Januar 2003

U četvrtak, 30. januara Kragujevačko pozorište gostuje u Novom Pazaru sa predstavom 'Prokleta avlija'.
Cijena ulaznice: 150 dinara.
Mislim da ne bi trebalo propustiti!
[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

3

Utorak, 28. Januar 2003

Hvala Ti

Hvala ti shto si se setila cega ovakvog. Zaista je nedostajalo.

Enad :]
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

4

Petak, 14. Februar 2003

U subotu 15.02.2003 u 16.00 i 18.00 održaće se veče mevluda ilahija i kasida u izvođenju Sufi ansabla Nešidul Huda iz Sarajeva.

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

5

Petak, 14. Februar 2003

pozorište

U subotu 15.02.2003 u 21.00 održaće se Pozorišna predstava "Umri muški" u izvođenju glumaca Regionalnog pozorišta a uz pojačanje glumcima iz Užičkog pozorišta.

Erbakan

Učenik

(0)

Datum registracije: 20.12.2002

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 16. Februar 2003

21.02.2003. ce se u Novom Pazaru u 12:00 u svim dzamijama insalah klanjati dzuma namaz, kao i svakog narednog petka. A ovih dana se ocekuje i povratak hadzija.
Sve je ovo samo igra! Nema tog muftije koji je vrijedan Vasih zivaca

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 17. April 2003

ša-la-la-la svaki petak .... IZUZETAK !!!

U petak 18. aprila u 20 časova splitska grupa "Magazin" održaće koncert. Karte koje su danas puštene u prodaju staju 200 dinara. Ovo je prvi koncert neke hrvatske grupe u Novom Pazaru nakon završetka sukoba na prostoru bivše SFRJ.

"Obećavamo nevidjeni spektakl. Pripremili smo najsavremenije ozvučenje i svetlosne efekte kakve Novi Pazar do sada nije video. Pesme "Magazina" garancija su za sjajn provod", rekao je za Sanapress menadžer Denis Mavrić, direktor Muzičke kompanije "Vizija"

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 17. April 2003

Mog'o bi i da pukne koji izvestaj sa ovog koncerta! Veoma mi je zao sto ga necu gledati jer budite sigurni bice spektakl ako bude samo deo od onog u Beogradu! I pozdravite Jelenu Rozgu od mene... ;)
Sit Hungry Doesn't Believe

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

9

Srijeda, 23. April 2003

Ako ima neko da je bio na koncertu Magazina, nek' napise koju rijech, nece mu kruna s' glave pasti!!! :D Mislim da bi bilo lijepo da znamo sta se desava u gradu! Tema je istina pokrenuta da bi se putem nje informisali o stvarima koje tek' treba da se dogode, ali ne zaboravite ni recenicu maleccke iz posta koji je ovu temu otvorio:

Citirano

Naravno, nije na odmet poslije i reći neki svoj sud o svemu tome...

Dakle, ima mesta u ovoj temi i za komentar!

pozdav!

10

Četvrtak, 24. April 2003

Hello!

Ja na zalost nisam bila na koncertu "Magazina" , ali moj braco kaze da je bilo lepo :) a kad on tako kaze onda mora da je bilo super, jer se njemu ne dopada sve i svasta :)

Salim se malo :) ....
Nego , slazem se sa tobom And_U_Price stvarno bi neko mogao da napise nesto kako bismo i mi koji "propustimo" takve dogadjaje ipak bili u toku ;)

pozdrav
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

Datum registracije: 27.08.2002

• Poruku poslati

11

Petak, 13. Juni 2003

In memorium

16.06.2003. U velikoj sali Univerziteta u Novom Pazaru, u 12h odrzace se skup u cast pokojnog premijera Zorana Djindjica. Glavni akteri ovog skupa bice Ruzica Djindjic, Cedomir Jovanovic (DS) i muftija Muamer ef. Zukorlic. Pozdrav svima.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

12

Petak, 13. Juni 2003

Ccc

A kas smo vec kod dogadjaja, bice na BK televiziji novi kviz pod imenom LINK koga sam imao priliku da vidim na BBC-u

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

13

Utorak, 24. Juni 2003

već se dogodilo...

Ovaj prilog pišem kao svojevrsnu kritiku ( i samokritiku) svim članovima foruma iz Novog Pazara, jer kao što vidite iz naslova... već se dogodilo, i to nešto što je bilo pravo osveženje kulturno-umetničke scene u Novom Pazaru, a niko se nije setio da to nagovesti...Očigledno se oseća da Maleccka ima nekih drugih obaveza, inače... svakako ne bi propustila da nam najavi

gostovanje beogradskog Narodnog pozorišta koje se veoma dobroj publici predstavilo sa popularnom predstavom Gorana Markovića “Govorna mana” u režiji Milana Karadžića. Svi oni koji su bili sinoć u Koncertnoj dvorani doma kulture u Novom Pazaru ( a među njima sam srećom bio i ja), mogli su da vide odličnu predstavu koja je nastala na sudaru dva sveta, pozorišta i sveta stvarnosti, a bavi se sudbinama nama bliskih i prepoznatljivih karaktera. U predstavi su igrali Predrag Ejdus, Isidora Minić i Nebojša Dugalić koji je inače za glavnu ulogu Petra dobio Sterijinu nagradu.

P.S. Nadam se da ovaj propust više nećemo napraviti i da će ubuduće obakve manifestacije biti najavljene na vreme.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

14

Utorak, 24. Juni 2003

...I tako posle slobodno se mozhe reci 4 meseca posta bez techno partija ja sam iz inata reshio napravit jedan za koji nazhalost nemam keshaaaaaaaa...svi koji bi neshto prilozhili nek me kontaktiraju jer ovaj grad polako postaje Majdanpek,shto znachi da umire jer bez ikakvih kulturnih deshavanja mi smo vec 4 meseca.Pozitivna stvar je dolazak Illahija i Kasida jer ce i tamo bar bit lepo i povrh svega nece biti dosadno bar ne meni koji 4 meseca nisam video grad posle zadnje zhurke shto je bila u Happy Day-u...Nadam se da me neko bar kapira jer ja bez zhurki nisam onaj isti Simke... o|

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

15

Srijeda, 25. Juni 2003

Danas na univerzitetu vidoh velikuu plakatu, u kojoj se najavljuje debata na temu Sandzak i Bosna. Bio sam u zurbi tako da nisam video ko su ucesnici, ali samim tim sto se odrzava na univerzitetu, ocekujte ELITU. Debata ce se voditi 28.Juna. Ne znam tacno u koliko, to cu vas obavestit naknadno. Svi koji mogu da dodju, hajde bujrum. A svima sprecenima obecavam kratak izvestaj sa skupa. Pozdrav.

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

16

Četvrtak, 26. Juni 2003

Tribina "Bosna i Sandzak"

Odrzace se u velikoj sali Univerziteta u Novom Pazaru, 28 Juna u 19h.

17

Četvrtak, 26. Juni 2003

Narode idite tamo i dobro slusajte pa nam onda popricajte o cemu je bila rec?

Hvala! :)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

SaNdZak

Zlatna sredina

(23)

• »SaNdZak« je muško

Datum registracije: 01.11.2002

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 26. Juni 2003

Rece mi neko, da ce se veceras odrzati "Vecer Ilahija i Kasida" na stadionu u Novom Pazaru i da ce uzeti ucesce hfz. Aziz Alili, hfz. Burhan Saban, hfz. Mensur Malkic te Hor Arabeske, Emir Kasapoglu i sestre Becirovic.

MasAllah to je jedan veliki kulturni dogadja za Novi Pazar i Sandzak.

Blago se onome ko ima priliku da bude prisutan.
Jede Wahrheit braucht einen Mutigen der sie ausspricht!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 26. Juni 2003

...i ovo je proslo... :(

Ne bih zeleo da se ova tema pretvori u "DOGODILO SE" ali bih i ja poput sans-a ukazao na propushteno! Dakle, niko se nije setio da najavi FESTIVAL OMLADINSKIH HOROVA SRBIJE (FOHS), manifestaciju koja se vec evo trecu deceniju odrzava u nasem gradu, i na kojoj sam ja (nazalost sticajem okolnosti samo jednom) uzeo ucesce! Festival je odrzan 29. i 30. maja a ja sam za to saznao tek 18. juna (dok sam bio dole)! Prosto je neverovatno da je ceo dogadjaj prosao u tolikom medijskom mraku!
Znam da ovo sada nista ne znaci, ali je to izuzetna stvar koja zasluzuje da bar na ovakav nacin nadje mesto na ovom forumu!

Pozdrav za sve bivse i sadasnje horske pevache sa foruma! ;)

PAUK_

Profesionalac

(10)

• »PAUK_« je muško

• Poruku poslati

20

Utorak, 22. Juli 2003

POOL PARTY

Dosta sam najavljivo ove naucne skupove, evo jedne reklame za koncert PENT HOUSE BENDA, koja ce se odrzat 2 gog Avgusta na gradskom bazenu. Cena karte iznosi svega 100 dinara (s uracunatim nocnim kupanjem), a mogu se naci na vratima bazena i u Parlamentu. Vise informacija o bendu mozete naci ovde..

Social bookmarks