Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1

Petak, 12. Februar 2010

Dokaz da bi žensko đavola prevarilo

Osećanja su mi pomešana. Da sam na mestu ovog čoveka razbio bih ovu gusku u sred studija! Radi se o igri na sreću gde dva učesnika imaju mogućnost da izaberu STEAL - UKRADI ili SPLIT - PODELI. Ako oba igrača izaberu STEAL - UKRADI, ne dobijaju ni jedan ni drugi ništa. Ako oba igrača izaberu SPLIT - PODELI, dobijaju po pola nagradne sume. Ako jedan igrač izabere STEAL - UKRADI a drugi SPLIT - PODELI, tada ceo iznos dobija onaj koji je izabrao STEAL - UKRADI.

Ovde je stvar u proceni protivnika, u sposobnosti obmane, u neljudskosti... Pogledajte kako se ova devojka savršeno transformiše!!!

http://www.youtube.com/watch?v=p3Uos2fzIJ0

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

Datum registracije: 15.08.2007

• Poruku poslati

2

Petak, 12. Februar 2010

Steta sto je ovo fin forum, i sto ima neka pravila. Ne znam sta bih reko ovoj devojci, ne mogu da verujem sta je uradila, ja ne mogu da verujem! Ne znam kako bih reagovo na mesto ovog gospodina.
Svi smo Allahovi i svi se Njemu vracamo.

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

3

Subota, 13. Februar 2010

Nisam u prilici trenutno da pogledam ovaj snimak ali mi je Phikret prepricao veceras o cemu se radi i zaista nisam mogo da verujem...sta novac moze da uradi to niko ne moze... o|
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

4

Nedjelja, 14. Februar 2010

Grozan, bedan potez. Uzasna osoba.

Izvini, Phikrete, al los ti naslov teme. Kakve veze ima potez ove osobe sa polom?
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

5

Do nekle povlacim ovo sto sam reko. Gledo sam dosta devola kviza, to je u stvari i glavna stvar, da prevaris, slazes, ubedis drugog. E sad ne opravdavam nju, ali razumem o cemu se radi, gledajte ostle delove pa cete videti.

Ali nema sanse da bih se prijavio za ovaj kviz.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

6

Citirano

Grozan, bedan potez. Uzasna osoba. Izvini, Phikrete, al los ti naslov teme. Kakve veze ima potez ove osobe sa polom?

Da nam se zuti cvijet ne bi naljutila, evo kako ovaj covek prevari jednu devojku...

Ona ga jos zagrli na kraju... o|

http://www.youtube.com/watch?v=29GSW00UG8U&feature=related

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

7

Ponedjeljak, 15. Februar 2010

Citirano

Orginalno od zuti cvijet
Grozan, bedan potez. Uzasna osoba.

Greska u proceni :D

Odlican potez, svaka cast za glumu.U kocki nema Emocija, tip je pao na emocije......Ko mu je kriv sto je naseo kao mlad majmun.

Sada ce mi neko reci to je kviz, nema tu kviza kad njih dvoje na kraju odlicuje ko ce koga za j e bat.

Mala dopuna:

1-vo ili Dobijas

2-go ili Gubis

3-ce NEMA :D

P.S

Dok ima Ovaca bit ce i Dzempera :)) :)) :))
" Bilen alemlere rahmettir "

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

8

Jahja ja sam i napisao o čemu se radi u kvizu. Kviz se zaista svodi na to ko će koga prevariti i ubediti! Ali je odvratan osećaj gledati ovakve ishode.

Jednostavno osećam ogromnu odvratnost prema lažovima, licemerima, neiskrenim i isfoliranim ljudima, bez ličnog stava, poštovanja drugih, laktašima, lešinarima, jajarama, džeparošima... i zbog toga me ovaj video razbesneo. Ovakvih situacija u svakodnevnom životu imaš koliko hoćeš: u školi, na fakultetu, na poslu, u trgovini...

Žuti cvijet, tema je nazvana tako kako jeste da bi privukla diskutante i malo zaintrigirala. Ja nisam ženomrzac i ne mislim da bi svako žensko đavola prevarilo :). Uostalom, ja nisam ni izmislio tu poslovicu, postoji ona odavno :d. Naravno da je svaki čovek (živo biće - muško/žensko) svijet za sebe i nemoguće je obeležiti grupu ljudi zajedničkom lošom osobinom :).

zuti cvijet

Profesionalac

(10)

• »zuti cvijet« je žensko

Datum registracije: 24.01.2006

• Poruku poslati

9

Citirano

tema je nazvana tako kako jeste da bi privukla diskutante i malo zaintrigirala

Sudeci po broju odgovora beli nas je privukla :)

Za ovaj kviz sad prvi put u cujem i stvarno je sam po sebi odvratan. I nije jedini show kom je cilj da ogoli niske ljudske osobine, sve zbog gledanosti i para.
‚‚Malom Radojici su zabijali dečake pod nokte" (nepoznata djevojčica u pismenom zadatku iz srpskog jezika)

Jahja

Profesionalac

(10)

• »Jahja« je muško

• Poruku poslati

10

Citirano

Orginalno od Phikret
Jahja ja sam i napisao o čemu se radi u kvizu. Kviz se zaista svodi na to ko će koga prevariti i ubediti! Ali je odvratan osećaj gledati ovakve ishode.

Jednostavno osećam ogromnu odvratnost prema lažovima, licemerima, neiskrenim i isfoliranim ljudima, bez ličnog stava, poštovanja drugih, laktašima, lešinarima, jajarama, džeparošima... i zbog toga me ovaj video razbesneo. Ovakvih situacija u svakodnevnom životu imaš koliko hoćeš: u školi, na fakultetu, na poslu, u trgovini...

Slazem se, ali nije mi sada zao one druge, jer ako hoces da se prijavis za onaj kviz, moras to da ocekujes, jer je takav kviz, najpokvareniji, pun lazova i tako dalje. Zato se ja tu ne bih prijavio, jer bih sto posto naseo na neku laz i poludeo bih kako ljudi mogu da budu takvi!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

11

Utorak, 16. Februar 2010

Da sumiramo, ovaj kviz je namenjen za ljude koji da ostvare svoj cilj nebiraju sredstva a niti metode ( jevrejski )............znaci svako ko igra ovaj kviz je spreman da pokaze, ko je ustvari on/a.

A njihova parola bi glasila ovako : " I don't give a damn about what other people think of me "
" Bilen alemlere rahmettir "

Social bookmarks