Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

podujevo

Početnik

(10)

• »podujevo« je muško
  • »podujevo« je autor ove teme

Datum registracije: 27.04.2004

• Poruku poslati

1

Subota, 01. Maj 2004

To sve radi Srpska Radikalna Stranka koja je najvece zlo srpskog naroda !
P.S. Da se razumemo ja sam srbin, i ne volim uopste ta podvajanja po nacionalnoj osnovi ali dok ima gore pomenutih... Trebamo samo da budemo maksimalno tolerantni, i mi i vi ! I naravno da eliminisemo ekstremiste i na nasoj i na vasoj strani.

Jaeger

Zlatna sredina

(10)

• »Jaeger« je muško

Datum registracije: 02.07.2003

• Poruku poslati

2

Utorak, 04. Maj 2004

Citirano

Orginalno od PASHA

U tom tekstu izvjesni gospodin "analiticar" kaze da se u narednih 20 tak dana ocekuje napad "islamskih terorista" na Novopazarsku pijacu ili na neku dzamiju u Tutinu ili N. Pazaru. Nakon ovog napada "islamski Ekstremisti" bi trebalo da prema "SCENARIJU MARKALE" okrive srpsku Radikalnu Stranku.

Pa ovi bolesnici jos uvijek ne vjeruju, da su pokolj na Markalama napravili upravo njihovi "tolerantni" sunarodnici sa brda oko Sarajeva...
Basimi veririm, Sancakin bir tasi vermem!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

3

Srijeda, 05. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

To je dobro poznati scenario, po kojem oni naprave neki incident, a onda ga pripisu tamo nekom (teroristi), a onda to bude dobar povod za sprovodjenje njihovih vec odavno utvrdjenih planova. Nadam se, insallah, da u tome nece uspjeti. A nece uspjeti ako mi budemo kako treba, jer je Allah dz.s. i njihov i nas pokretac.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

SAJO SUPERMEN

Zlatna sredina

(5)

• »SAJO SUPERMEN« je zabranjen

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

4

Srijeda, 05. Maj 2004

Evo prije neki dan su se opet deklarisali kao Fasiste i umobolnici na utakmici RAD NP kada je svo vrijeme utakmice stajao pamflet PRAVOSLAVLJE ILI SMRT.
Ma sve njih treba.....
Oni se više boje vas nego Allaha, zato što su oni ljudi nerazumni.Samo u utvrđenim gradovima ili iza zidina, oni se protiv vas smiju skupno boriti. Oni su junaci u međusobnim borbama.
Ti misliš da su oni složni, međutim srca su njihova razjedinjena, zato što su oni ljudi koji nemaju pameti. (Al-Haš, 13-14)

premijer

Početnik

(10)

• »premijer« je muško
  • »premijer« je zabranjen

Datum registracije: 03.03.2004

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 16. Maj 2004

bilo koja vrsta ekstremiteta i nasilja nema i ne moze imati veze sa srpskom radikalnom strankom. paljenje dzamije je prvo osudddjeno od strane radikala a vlada je ta koja je dozvolila da izgori. narod treba da se sabere malo i da vidi sta je u cijoj koristi a ne da slusa ove "demokrate' i da za sve krivi radikale. srbija je drzava svih gradjana srbije i svi treba da imaju ista prava. u srbiji svako ima pravo da bude musliman i da to javno manifestuje, da ide u dzamiju i da se cuju ezani. u sred beograda se u dzamiji klanja u dvoristu i to nikome ne smeta, svakog petka se okupimo u beogradskoj dzamiji i saljemo jasne poruke da smo muslimani, da zivimo ovde i da je ovo nasa zemlja i trebamo je postovati kako. zao mi je sto se pale verski objekti ali treba da znamo da to rade ljudi koji zele nemire i kojima smeta sloga. eselamu alejkum.

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 17. Maj 2004

Citirano

Orginalno od premijer
i da se cuju ezani. u sred beograda se u dzamiji ...

eselamu alejkum.

:D
Kolega, kako ćete sutra kao budući profesor srpskog jezika da opravdate pisanje malog slova na početku rečenice, i da se vlastito ime grada piše malim slovom???
Pitaću te ovo i usmeno već ovih dana!

viskoznost nije isto što i gustina :(

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

7

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Pitao bih, ako mogu, Premijera, koje je nacije?

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

cohiba

Početnik

(10)

• »cohiba« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

8

"svakog petka se okupimo u beogradskoj dzamiji i..."
Ovaj gerilac od filozofiranja ni neprocita citate kako treba, tesko da ce se neki jevrej ili neki slican okupljat u dzamiji

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

9

Citirano

Orginalno od premijer
..... zao mi je sto se pale verski objekti ali treba da znamo da to rade ljudi koji zele nemire i kojima smeta sloga. eselamu alejkum.

valjda musljiman gerilac ;)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

10

Nije mi što Gerilac ne koristi PM da postavi pitanje, nego mi je za ove koji mu odgovaraju...

P.S. Naziv teme je promenjen
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

11

Citirano

Orginalno od cohiba
Ovaj gerilac od filozofiranja ni neprocita citate kako treba, tesko da ce se neki jevrej ili neki slican okupljat u dzamiji

Nikad se ne zna. Eno onomad se i drugi okupiše u beogradskoj i niškoj džamiji.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

12

Utorak, 18. Maj 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ocigledno je da neki clanovi Foruma jos uvijek naznaju razluciti i uvidjeti razliku izmedju Vjerske pripadnosti i Nacionalne pripadnosti.

Meni je jasno kao dan da se radi o muslimanu cim kaze selam alejkum ili pominje dzamiju, ali ja sam pitao koje je nacije.

Da bih ovo malo pojasnio da ne dodje opet do neke zabune navescu primjer: Uzmimo nekog Turcina muslimana, on je po naciji Turcin, a po vjeri musliman, ili uzmimo nekog Madjara budistu, po naciji je Madjar, a po vjeri budista. Nadam se da sam sada bio malo jasniji.

Dakle, mene zanima koje je nacije?

Allahimanet.

• »mafijA_Becka« je muško

Datum registracije: 11.05.2004

• Poruku poslati

13

Utorak, 18. Maj 2004

Dok se u nazivu teme radilo o "cetnicima" se vise citalo i pisalo, sans promjeni i pustinja... :)

@Gerilac: da pomognem malo moderatorima, kaze sans da mozes da koristis privatne poruke za direktna pitanja 8)
...why can't the boys be the toys that the girls want the boys to be....and why can't the girls see the world that the boys want the girls to see....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

14

Srijeda, 19. Maj 2004

Imal kome da nešto nije jasno?

[SIZE=1]P.S. Odnosi se na one čiji su prilozi izbrisani[/SIZE]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »enigmatic81« je muško

Datum registracije: 06.10.2003

• Poruku poslati

15

Nedjelja, 06. Juni 2004

Sto se tice napada..itd. iz iskustva(pracenja situacije u pred-ratnim okolnostima)znam odnosno primetio sam da oni koji zele rat a zna se ko su obicno ti koji ga zele..prvo bace po neku bombu na pijaci imamo vise primera i u bosni i na kosovu itd..da bih preplasili stanovnistvo a onda lakse manipulisu narodnom odnosno sprovode ciljeve za koje su unapred pripremili teren..i rusenje dva tornja u USA su najbolji primeri te strategije..to je isto kao kada neko zeli da bije nekog a nema opravdanog razloga pa unapred rani sebe da bih rekao kako ga je ovaj drugi ranio odnosno da bih imao opravdanje za njegov tako zeljeni napad.hvala.

alBazari

Profesionalac

(10)

• »alBazari« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

16

Nedjelja, 06. Juni 2004

niko nije lud da sam sebi nanes toliku ranu kao što je rušenje dva tornja u new yorku. to je uradio onaj kome je narod koji je poginuo u onim kulama ponajmanje bitan (a da ne govorimo o nekoj borbi za "narodne interese"). to je uradio onaj kome je najbitnije da konačno dođe do "sukoba civilizacija".

"Ko se odvaži i radi brzo biće izbavljen,
dok i tragalac koji je spor može gajiti samo nadu." (Hz. Alija)

Social bookmarks