Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Nostradamus« je muško
  • »Nostradamus« je autor ove teme

Datum registracije: 07.03.2011

• Poruku poslati

1

Utorak, 08. Mart 2011

Dolazi li nam kraj

Kao prvo da pozdravim sve forumase i one koji ce to biti.
Kao drugo probacu da pokrenem novi nacin razmisljanja i diskusije o stvarima koje su tu oko nas,naizgled banalne ,ne pridodavajući im vaznost a u stvari nas polako unistavaju.

Koliko od vas je procitalo neko prorocanstvo ili neki clanak,ili pak videlo putem elektronskih medija neki dogadjaj koji je izazvao neku tragediju ,razaranje?
Niste li pomislili da je to sve slucajnost ili sudbina!Za mene lično sudbina ne postoji jer je čovek priziva samo kada mu je loše ,a kada uživa u svim lagodnostima nepomene li da mu je to sudbina darivala.Ne,niko od nas to ne pominje.
Slučajnost,ne nepostoji ni ona jer verujte ništa se na ovome svetu ne dešava slučajno.
Dakle dolazi li nam kraj?
Pokušaj mo da damo odgovor u slici i reči.
Ja samo vidim ono sto drugi nevide i znam ono sto drugi neznaju...U tome je moje prokletstvo

• »Nostradamus« je muško

• Poruku poslati

2

Srijeda, 09. Mart 2011

Kao sto znate Zemlja lezi na tektonskim plocama koje plutaju na uzarenoj masi(lavi).Kada se sudare ,odnosno nasukaju jedna na drugu dolayi do raynih katakliymi,yemljotresa ,cunamija.....
Nostradamus je dodao/la ovu sliku:
  • tektonske - 2011.03.09 17.23 - 001.png
Ja samo vidim ono sto drugi nevide i znam ono sto drugi neznaju...U tome je moje prokletstvo

3

Subota, 12. Mart 2011

Evo u Japanu zemljores i tsunami. Ti vidovit? :)

Zemljotres u Japanu
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »Nostradamus« je muško

• Poruku poslati

4

Subota, 12. Mart 2011

Duzan sam vam reci da ne pripadam niti jednoj sekti jer ovo pisanje kod mnogih zlonamernika licice na zavodjenje.

Idemo dalje.....
Po predanjima drevnog naroda Maja kraj je zakazan za 23.12.2012.Verujete li u to?Naravno da ne .Jer....sta bi radili kada bi znali da je kraj.Nastao bi haos,...a haos ko bi mogao da ga kontrolise?Niko.Ovako ako se dogodi dogodice se "slucajno".Nije li to smesno....Ali pogledajte jednu stvar,nisu li nastupile klimacke promene velikih razmera.Mislite li da je potop pola Australije slučajnost.Nije li zemlja dostigla svoj zenit?Pitanje na koje mnogi izbegavaju odgovor.Ono sto smo nekada gledali u filmovima danas je stvarnost.

Počelo je!
Japan...čuli ste ...videli ste.Tektonska ploča u sudaru sa drugom potanja čitavih 30 metara u dubinu povlačeći ogromnu količinu vode.Kada se ploča vrati sa sobom izbacuje vodeni talas koji kreće brzinom Aviona i sto se primiče obali sve je veći(u ovom slučaju 10m) praveći zastrasujuće posledice.Mozete li pobeći od toga.....?Pri ovome potresu zemlja se pomerila čitavih 10 cm u odnosu na svoju osu i ubrzala rotaciju zemlje za 1,6 mikrosekundi.
Koliko će još ovakvih potresa biti dovoljno da rasture planetu koju mi zovemo Zemlja?

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 13. Mart 2011

Dolazi li nam kraj?

Dolazi, ali samo jedini Allah dz.sh zna kada ce se to desiti.
" Bilen alemlere rahmettir "

• »Nostradamus« je muško

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 14. Mart 2011

Da...Alah..Gospod Bog,smo oni znaju kada ce se dogoditi.A mi mozemo li mi sta uciniti.....Mozemo.
Mozemo prastati jedni drugima,jer ljudski je prastati,nemoj te dozvoliti da zlo vlada u vama nemojte mrzeti nikoga jer sta smo mi ustvari na ovoj planeti?

• »Nostradamus« je muško

• Poruku poslati

7

Utorak, 29. Mart 2011

Evo i mediji su poceli o ovoj temi da izvestavaju ali na svoj nacin(Pink).
Milutin Milankovic...oni koji su procitali njegove radove znace o cemu pricam a oni koji nisu preporucujem da to obavezno urade jer tu ce naci mnoge odgovore.
Hoce li Japan doživeti sudbinu Atlantide,....jer gle koecidencije i Atlantida je na vrhuncu svoje moci nestala u vrtlogu cunamija,a Japan nije li sada on na svom vrhuncu razvoja.Svi pokazatelji vode u tom pravcu priznali mi to ili ne.Gde je sledeća stanica na kojoj će se zaustaviti kazaljka....?

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

8

Utorak, 29. Mart 2011

joj jesi prehladio....

• »Nostradamus« je muško

• Poruku poslati

9

Srijeda, 30. Mart 2011

Ne prijatelju nisam prehladio .....kamo srece da jesam...za to ima leka ..... ali "ja samo vidim ono sto drugi nevide i znam ono sto drugi neznaju " to mi je dato ma koliko zvučalo čudno i smešno.......

Asko

Zlatna sredina

(26)

• »Asko« je muško

Datum registracije: 05.01.2011

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 31. Mart 2011

da nije to bronhitis?

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

12

Četvrtak, 31. Mart 2011

Citirano

http://www.youtube.com/watch?v=1UfmBzRd7...list=QL&index=7

Ni ovo veze nema.

Man

Početnik

(10)

• »Man« je muško

Datum registracije: 28.05.2011

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 30. Maj 2011

"Ja samo vidim ono sto drugi nevide i znam ono sto drugi neznaju...U tome je moje prokletstvo".

Onda je verovatno sizofrenija :). Salu na stranu,mislim da to sto pricas je samo tvoja zelja da se istaknes.Nostradamus je obicna varalica,njegov sin,posle njega je dopunjavao njegova svedocanstva da bi ona dobila smisao.Da su Maje imale neke odgovore ili vidovnjake,sigurno bi sprecili sopstveno unistenje.
Ako ti vidis ono sto drugi ne vide,onda bi trebalo da kazes,sta je to novo,a ne da uzimas neke podatke od "starina".

MATRIX

Zlatna sredina

(10)

• »MATRIX« je muško

Datum registracije: 22.04.2007

• Poruku poslati

14

Ponedjeljak, 30. Maj 2011

Citirano

Orginalno od Nostradamus

Slučajnost,ne nepostoji ni ona jer verujte ništa se na ovome svetu ne dešava slučajno.

Ovo je dobro rečeno, ali neskladno ono o čemu u produžetku pišeš. Ako ništa nije slučajno, onda sudbina postoji.
Problem je shvatanje SUDBINE.
Sudbina (Božije određenje) je ono na šta ljudi nemaju ama baš nikakvog uticaja, i na što se ljudi ne mogu pozivati prilikom svojih nedela.
Ni jedan narkoman, kriminalac, propalica ili lopov se ne može pozivati na sudbinu. Međutim, ako te iz vedra neba pogodi munja - to je sudbina, jer na tu munju ni jedan čovek nema uticaja.

"Predviđanje" naroda MAJA? Njihov kalendar se završava tog famoznog 21.12. I tačka! Oni nisu govorili o razlogu. Nikakav trag nisu ostavili o tome. Sve ostalo su nagađanja senzacionalista.

Nostradamus? Da je u prilici da vidi koliko pažnje pridajemo tom lunatiku, grohotom bi se smejao!

Poslanik Muhammed (neka je na njega mir i spas)? Pogledaj njegova predviđanja koja su preneli ljudi sa imenom i prezimenom i tačno poznatom biografijom, skupljenom u mnogo tomova knjiga, pa ćeš se začuditi i uveriti da je znao šta će se događati. Izvor tog njegovog znanja? Valjda ne moram objašnjavati...

Isus (Isa, neka je na njega mir i spas)? Sve što je rekao da će se dogoditi - dogodilo se. Ostalo je još nekoliko predskazanja, ali i ona će se ostvariti zasigurno.

I na kraju, pitanje KRAJA SVETA. Da, planeta Zemlja će biti uništena u momentu. Ali ono što prethodi tome je još strašnije: treći svetski rat! Po svoj prilici - nuklearni... Nažalost. Ljudi su najveće zveri na ovoj planeti...
我还记得

Social bookmarks