Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško
  • »PaZaRaC« je autor ove teme

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 12. Novembar 2002

Drugi POKUSAJ!

Sellam i Pozdrav,

pre nekolko sam dao jedan Sajt za kontrolisanje od,e i evo i ja sam ukapiro da izbor boja na prijasnjem Dizajnu nije bio bas prijatan sa Posetioce. Evo sad sam poceo da radim novi Dizajn i hteo bi da cujem vase misljenje sto se tice boje, brzine Sajta i podele Navigacije.

KLIKNI ODE

Hvala

PaZaRaC

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

2

Utorak, 12. Novembar 2002

Znash...

Dizajn je prostojan i simpatica, verovtno i funkcionalan ali je site stvarno heavy loader.... posle ovoliko dugog ucitavanja covek ocekuje da se desi ko zna shta a ne desi se nishta... skoro nishta... uzmi za primer kvalitetnog i razumnog + dobro isplaniranog ucitavanja www.samsonite.com

Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

3

Srijeda, 13. Novembar 2002

Predpodstavljo sam da ce tu biti malo problema sto se tice brzine, jer Sajt je kompletno u slikama uradjen, nece mi nista drugo predostat nego da navigaciju uradim sa obicnim Tekstom i Dekoraciju sa Css-om.

Hvala za testiranje.

Babbha

Profesionalac

(10)

• »Babbha« je muško
  • »Babbha« je zabranjen

Datum registracije: 23.07.2002

• Poruku poslati

4

Znash...

Prema nekim testiranjima koje su radile firme iz USA, najkvalitetniji i naposeceniji sajtovi su uradjeni ili u HTML ili DHTML sa jako malenim primesama JAVA ili flash dekoracije za stvari koje "popunjavaju"...

Nisam obracao paznju tako da i neznam namenu sajta ali razmishljaj da je komplikovan sajt uvek komplikovan i za odrzavanje... :)

Zato probaj da slike zovesh imenima kao slikagore.jp* jer kasnije samo fiknesh sliku istog naziva na server i ona zauzme isto mesto...

Kolko god da naplatish izradu sajta - malo je, zato budi pametan pa sebi bar olaksaj odrzavanje koje zna da bude prava muka (veruj da znam)....
Dnevno: http://babbha.blogspot.com
Can't Rain All The Time

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

• Poruku poslati

5

:)

Sto se tice Flasha, tih zafrkancijhe nikad nisam bio ljubitelj, i neznam dal ce me iko nagovorit da pocnem da pravim kompleksne flash Prezentacije kod kojih se po 5 minuta ceka dok ucita cijo Film.

ovo zbog imena Slika, to imas pravo, dosad je bio to nacin mog rada, ovaj Sajt sto sam ovde stavio je bila samo skica u kojoj nisam ulozio nimalo organizacionog Truda. Dalji tok Sajta ce bi, da cijo sadrzaj dolazi iz jedne Mysql baze Podataka preko koje cu sa php-om formatirat i ubacivat sadrzaj.

Pozdrav i Sellam

Social bookmarks