Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

paulus

Početnik

(10)

• »paulus« je muško
  • »paulus« je autor ove teme

Datum registracije: 06.03.2003

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 10. Mart 2003

jos nam samo to fali

Ako postoji neko na ovom forumu nasem ko moze da mi objasni sta ce nam jos jedna dvorana na rekreacionom centru svaka mu cast
pored jedne postojece koju ne mozemo da napunimo sem ramazanskim turnirom(jer nemamo ni sportskih klubova za to, a ako ih i imamo oni su decenijama daleko od neke 1 lige)
sta ce nama jos jedna dvorana?????????????????

moze jos jedna,dvorana,moze i 300 novih dvorana ali tek kad i ostale stvari budu kako treba da budu

mi ljudi bre nemamo puteve kakve treba da imamo, a to je prece od dvorane, jer dobri putevi su osnova dobrog tranzita a samim tim i jaceg prometa,uostalom ekonomisti ce to bolje objasniti.
ali posto sadasnja vlaST POZNATA po strucnosti to ne moze ili nece da svati ja pitam nekog od vas da objasni sta je sve prece da se popravi od jednog sportskog objekta koji je trenutno sasvim nepotreban
ko gradi na kuci dimnjak a nema jos ni temelje
i grdne pare spiskase na to, a ja ostadoh bez amortizera

ps. cuo sam da jedan nas halifa otvara streljanu pa ako je moguce da mi neko ko zna kaze da li je to istina

o| VAS PAULUS

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

2

Pozdrav za sve prijatelje foruma.
Mislim Pauluse da ti ova tema nije baš postavljena na pravo mesto. Više se može nazreti, da si na ovaj način želeo da pokažeš neslaganje sa planovima o izgradnji sportske hale od strane opštinskih vlasti, a mi tu temu imamo već otvorenu. :D :D :D
No, kad već pitaš red je i da ti odgovorimo, a moje mišljenje je da bez obzira na finansijsku situaciju kakva je trenutno ne samo u našoj opštini, već i svuda, treba ulagati u sport, treba ulagati u mlade ljude, jer u moje vreme, kada sam ja odraastao na tom rekreacionom centru su tereni bili rezervisani za decu direktora, istaknutih političkih radnika, i drugih službenika, tipa prosvetnih radnika, doktora i dr. Mi obična radnička deca nismo imali pristup tim stvarima, niti smo se mogli baviti sportom ako smo hteli jer nismo bili odabrani rođenjem. 8) 8) 8)
E sad, vidiš i svestan si u kakvom, odnosno kojem pravcu ide ova naša omladina danas, trči ko na solilo za drogom, alkoholom, cigaretama, bludničenjem, umesto da se bavi sportom, da u svom telu gaji jedan zdrav duh, kome ne trebaju stimulansi tipa kokaina, heroina, trave i dr. 8o 8o 8o
Ima, odnosno postoji još milion razloga zašto je u opšte Novom Pazaru potrebno još više sportskih i kulturno prosvetnih objekata, i iskreno se nadam da će ih biti još više.
P.S.
A i za ovih deset godina je moglo da se asfaltira svaki kvadratni centimetar Novog pazara, pa nije... ;) ;) ;)
Pozdrav :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

3

Ne kontam?

Citirano

Orginalno od hadzied
No, kad već pitaš red je i da ti odgovorimo, a moje mišljenje je da bez obzira na finansijsku situaciju kakva je trenutno ne samo u našoj opštini, već i svuda, treba ulagati u sport, treba ulagati u mlade ljude, jer u moje vreme, kada sam ja odraastao na tom rekreacionom centru su tereni bili rezervisani za decu direktora, istaknutih političkih radnika, i drugih službenika, tipa prosvetnih radnika, doktora i dr. Mi obična radnička deca nismo imali pristup tim stvarima, niti smo se mogli baviti sportom ako smo hteli jer nismo bili odabrani rođenjem.

Stovani g-dine doktore Hadzied, mislim da smo odrastali u isto vrijeme ali ja se ne mogu sjetiti da mi je iko zabranjivao koristiti terene rekreacionog centra (rukomet, tenis a i bazen) a pri tom nikako se ne mogu svrstati pod ciljnu grupu koju navedoste?
Ako sam ja (Sarajlija) koji provodih ferije (skolski raspust) u Novom Pazaru imao pristup terenima RC-a, moji jarani iz Pazara (koji takodje ne spadaju u gore navedenu grupu) takodje, onda zaista ne kontam (neki bi rekli Bosanac je li...) ovu vasu izjavu cak stavise smatram istu nesuvislom.
Pozdrav (selam)
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

hobbes

Profesionalac

(10)

• »hobbes« je muško

Datum registracije: 21.08.2002

• Poruku poslati

4

Utorak, 11. Mart 2003

Citirano

Orginalno od hadzied
jer u moje vreme, kada sam ja odraastao na tom rekreacionom centru su tereni bili rezervisani za decu direktora, istaknutih političkih radnika, i drugih službenika, tipa prosvetnih radnika, doktora i dr. Mi obična radnička deca nismo imali pristup tim stvarima, niti smo se mogli baviti sportom ako smo hteli jer nismo bili odabrani rođenjem.

Ohoho dokle ti dođe...
Vala se ja diskriminacije ovog tipa ne sećam.
Uvek je bilo-ko dođe prvi zauzme teren a posle-pobednik se ređa.

Protiv izgradnje hale nemam ništa.Neka se gradi i hala i sportski tereni valjaće nam.

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

5

Utorak, 11. Mart 2003

rekreacioni je uvek bio otvoren za sve, i ja ovo prvi put cujem, a hadzied nije fora samo napraviti terene i misliti da je tako resen problem drogiranja i pojave tog zla
omladina i sada ima uslove da se bavi sportom, ali se opet i drogira.
nije samo sport resenje, on je deo resenja, a ostali delovi su jos i jacanje porodice, skole i tih obrazovnih institucija, pa smanjeje mita u SUPu tako da im vise ne :promicu" odgovorni
ti kako i sam kazes u "moje vreme" sto znaci da imas sasvim dovoljno leta da izanaliziras sta je sve jos potrebno da se taj problem resi, jeste i sport deo ali ne potpun..
a dvorana ce trebati, to nije lose ,ali da ne bude skupo iznajmljivanje :rolleyes:
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

6

Utorak, 11. Mart 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma. Vidim da budnim okom pratite sve što se dešava na njemu i to mi se sviđa.
Elem, kada sam proanalizirao vaše postove, da ne kažem replike, uvideh da sam ostao malo nejasan kada sam govorio o nekadašnjim mogućnostima korišćenja sportskih terena na rekreacionom centru.
Pri tom sam želeo da kažem da je nekada za [SIZE=3]aktivno bavljenje sportom [/SIZE] trebala jaka veza, odnosno poznanstvo, ali sam ispustio da napišem da se ova priča odnosila na taj rang, sigurno rekreativno čovek može trčati i po đurđevim stupovima.
Ja ovo mogu i potvrditi događajem još pre jedno 12-13 godina kada je u pazaru pokušalo sa počecima teniskog kluba, i kada znam da su moji tadađšnji školski drugari vraćeni iako su imali želju da treniraju taj sport.
P.S.
Za one koji su pokušali da protumače ovaj moj post u nekakvom drugom smislu, kakav obično imaju postovi gosp. Giovanija, ja sam mislio na povlašćenu decu direktora, doktora, prosvetnih radnika, itd.
P.P.S.
O.K. moja je greška što sam ispustio da kažem na koju vrstu sporta sam mislio, odnosno da se radi o aktivnom a ne o rekreativnom bavljenju sportom.
Pozdrav

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

7

Utorak, 11. Mart 2003

selam svima!

Sto se tiche ove teme mislim da je beskorisno hvatati se za rijechi i napadati ostale! OK je to da se iznese misljenje, ali na taj nachin se udaljimo uvek od teme! A mislim da je tema aktuelna i trebamo se pozabaviti njome.

Kao lojalan gradjanin Novog Pazara 8) i neko ko svom jedinom gradu zeli sve najbolje, nikada ne mogu da budem protiv izgradnje i razvoja, sta god da je u pitanju! U ovom sluchaju to je sportska hala!

Problem kod nas je sto sve stvari radimo na brzinu i iz nekih drugih poriva! U nasem gradu je sport uvek bio na ceni i u tom smislu izgradnja ove hale nije problem. Medjutim, postavlja se pitanje zasto mi moramo da imamo tri hale koje primaju po 500 - 1000 ljudi??? Zar nije bolje napraviti jednu vecu, lepshu sa svim pratecim objektima i naravno uchiniti je dostupnom svima?

Meni je otprilike poznata pricha oko izgradnje vec postojece hale sportova! Naime, bilo je polemika oko arhitektonskog izgleda te hale! Neki su hteli da bude elipsoidnog oblika, a drugi da bude oblika kutije sibica (kakva je danas)! I sta smo na kraju dobili? Nakon tolikih rasprava imamo halu koja se grije sa dva kalorifera 8o i u kojoj sportisti zimi nemaju osnovni uslov treniranja, a to je normalna temperatura!

Mozda nisam bio najjasniji, ali hteo sam da kazem, da iz beskonacnih trvenja i "okruglih stolova", moze da se stvori samo nesto kuso (po onoj narodnoj) i neadekvatno!

Selam i pozdrav!
Sit Hungry Doesn't Believe

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

8

Utorak, 11. Mart 2003

Citirano

Orginalno od hadzied
Pozdrav za sve prijatelje foruma. Vidim da budnim okom pratite sve što se dešava na njemu i to mi se sviđa.

Otpozdravljam, osnovni red je da se prije repliciranja dobro procita post prethodnika , a stvar je pojedinca kako ce protumaciti isti sto se u slucaju mene, hobbes-a i Jasmina podudarilo (ili mi se cini, ako grijesim neka me hobbes i Jasmin isprave a ja cu im se izviniti) a Vi ste dragi gospodine doktore Hadzied nasli za shodno prozvati samo mene? (usput Giovanni se pise sa dva n)

Citirano

Elem, kada sam proanalizirao vaše postove, da ne kažem replike, uvideh da sam ostao malo nejasan kada sam govorio o nekadašnjim mogućnostima korišćenja sportskih terena na rekreacionom centru.
Pri tom sam želeo da kažem da je nekada za [SIZE=3]aktivno bavljenje sportom [/SIZE] trebala jaka veza, odnosno poznanstvo, ali sam ispustio da napišem da se ova priča odnosila na taj rang, sigurno rekreativno čovek može trčati i po đurđevim stupovima.

Ja ovo mogu i potvrditi događajem još pre jedno 12-13 godina kada je u pazaru pokušalo sa počecima teniskog kluba, i kada znam da su moji tadađšnji školski drugari vraćeni iako su imali želju da treniraju taj sport.

Slucajno, bijah vrlo cest konzument teniskih terena, i tako upoznat s pocecima teniskog kluba NP-a.
Ovdje cu napraviti malu digresiju i govoriti ne kao Giovanni vec kao covjek koji je imao priliku da osjeti duh nekog nazovimo ga semi-profesionalizma igrajuci 2 sezone za juniorsku momcad KK Bosna (aktivni treninzi dva puta dnevno, liga, putovanja...). Mjesto u timu sam dobio nakon dva dana intenzivnih probnih treninga i mnogo djece bilo radnicke ili funkcionerske je ispalo iz konkurencije jer jednostavno nisu zadovoljili ukus trenera. Mjesto u timu sam izgubio nakon dvije sezone jer su se pojavili momci koji su igrali bolju kosarku od mene i naravno da svaka individua prihvata poraz tesko pa sam i ja kao 17-godisnji klinac upirao prstom u neke govoreci da za mene mjesta nema zbog neke vise sile. Elem, pokusavam reci da sam kasnije sazrio i uvidio svoje vrijednosti i shvatio da karijeru u tom polju ne mogu naci jer nisam bio dovoljno dobar...

Glede tenisa u NP, sto moze potvrditi i par clanova ovog foruma (na kraju tenis je bio spona izmedju mene i kuma), tvrdim i stojim iza tvrdnje da je svako dobio sansu da pokaze sta zna (bili su organizovani i turniri) a normalno je da su izabrani najbolji (sjecam se djecaka imena Enver i cini mi se Fikro koji su mi redovno uzimali mjeru iako bijahu djeca tek i sasma je logicno bilo da su oni bili pioniri tj vedete TK Novi Pazar - davno je bilo ako sam pogrijesio imena neka mi oproste).

Uvazeni g-dine doktore Hadzied stvarno ne vidim svrhu polemisanja sa mnom (jer mi to i nije namjera) glede aktivnog sporta ukoliko taj hljeb niste kusali a ako jeste bice mi drago razmijeniti iskustva s Vama. Samo, Vasu pricu o tome kako mjesto u timu dobili niste zbog "ovoga i onoga" jednostavno ne mogu i necu da progutam.

I na kraju Vasa profesija je ljekar, budite slobodni pa pokusajte upisati dijete u neko sportsko drustvo busajuci se u prsa kako ste Vi doktor i kako zbog toga Vase dijete mora biti u timu pa mi recite kako ste prosli.
Ovdje cu reci da je bilo i slucajeva kada bi dijete visokog funkcionera bilo u timu zbog "zasluga" starog mu ali vjerujte da treneri kao i igraci su imali specijalni pik na iste i da su minutazu dobijali na kasicicu ili bili izlozeni tihom bojkotu saigaraca(ukoliko zaista nisu bili dobri igraci).
Unaprijed cu se izviniti g-dinu Fingersbroken-u na prozivanju ali mi se cini da je on takodje bio profesionalni fudbaler pa bih ga zamolio da iznese njegovo vidjenje glede ove teme.

Pozdrav svima
Giovanni

Da ne odemo od teme, dodacu da je izgradnja bilo koje dvorane (ili sportskog centra) u dragom gradu mi vrlo pozdravljena sa moje strane.
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 13. Mart 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma, naročito za tebe [SIZE=2]GIOVANNNNNNNNNNNNNNI[/SIZE] .
Mislim da je sad uredu što se nicka tiče, pa i ako propustim po neki put neko slovo, nemoj mi zamerit.
Elem kako nisi u Pazaru, i kako si kako ti reče veoma retko tu,baš mi je žao,ali vidim da si dobro upoznat sa situacijom, što mi je drago, mogu da ti kažem, ja sam bio toliko korektan da javno priznam da sam se pogrešno izrazio, a vidim da ti hoćeš od toga da praviš doktorsku disertaciju.
Izvoli, samo ti tipkaj, no nije ni najmanje meni bitno o čemu ćeš da repliciraš jer nemam nameru da nastavljam bilo kakav duel sa tobom.
Nadam se da nezameraš, ali šta ćeš, takvo je moje viđenje stvari, a u ostalom mogu ti to i potvrditi, al nekom drugom prilikom...
P.S.
Još jednom da ponovim, graditi sportske terene treba da bude jedna od primarnih aktivnosti, ne samo ove nego i svake druge vlasti.
Pozdrav
P.P.S.
...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

10

Četvrtak, 13. Mart 2003

Citirano

Još jednom da ponovim, graditi sportske terene treba da bude jedna od primarnih aktivnosti, ne samo ove nego i svake druge vlasti.

Hadzied uz svo duzno postovanje prema tebi kao kolegi, dozvolicu sebi repliku!

Helem, slazem se da je sport sastavni deo zivota i najbolja buducnost za nasu omladinu, ali se bas ne mogu sloziti sa tvojim stavom da je izgradnja terena jedan od primarnih zadataka! Mislim da terena ima dosta i na rekreacionom centru i u sportskoj hali!

Ipak ima bitnijih stvari koje treba popraviti. Recimo, kako je neko ranije pomenuo, tu spada asfaltiranje ulica, pa PRANJE vec postojecih, jer u Pazaru trenutno najbolji posao imaju cistaci cipela! Tu su jos neke stvari koje se ticu infrastrukture a kasnije naravno dolaze i sportski tereni itd.

Dakle, ne zelim da umanjim, kao sto rekoh vaznost sporta, ali misljenja sam da je bolje pozabaviti se hitnijim stvarima i onim sto nam trenutno zadaje najvise problema!

Sellam

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 13. Mart 2003

Pozdrav za sve prijatelje foruma, a poseban pozdrav za tebe And_U_Price.
Složio bih se i ja sa tobom da ima pojedinih stvari o kojima je potrebno razmišljati, te njihova urgentnost zahteva gotovo momentalno rešavanje. Ja sam samo izneo mišljenje u vezi sportskih terena, što ne znači da se nebih složio sa tobom u potpunosti.
Međutim, pojedini članovi foruma, iz sami Bog zna kojih razloga uvek postavljaju razgovor na pogrešnoj osnovi, koji obavezno vodi u beskonačno dugačke rasprave i nastavljanja, a ja sam od početka bio za to i ostao pri tome da neću, ne želim i nemam snage da vodim bezvredne polemike.
Uz dužno poštovanje i pozdrav, svom mlađem kolegi, Hadzied.
Pozdrav

paulus

Početnik

(10)

• »paulus« je muško
  • »paulus« je autor ove teme

Datum registracije: 06.03.2003

• Poruku poslati

12

Utorak, 18. Mart 2003

mozda sam na pogresno mesto bio postavio temu(nenamerno) ali ipak nije lose o tome raspraviti i cuti misljenja drugi
primarni aktivnost vlasti treba da bude uredjivanje sto udobnijeg kulturnijeg i kvalitetnijeg zivota ali ne i kako ti HADZIED kazes gradjenje sportskih terena, niko od njih nije trazio da nam prave "olimpisko selo" , jer kolko znam pazar i nije dobio organizaciju olimpijade ove godine
u taj kulturni i udoban zivot spada svakako i sport, svaka cast za rekreacioni centar, imamo halu kod vuka, stadion.
nemamo profesionalno pozoriste, niti ljude da napunimo to pozoriste, po ulici je smeca sasvim dosta, tako da figuriramo kao jedan od prljavijih gradova..
deponija nam se nalazi u "blizini"

uskoro ce kod nas mesto u dakaru organizovati i svetski reli, jer put izresetan rupama je pravi izazov za svakog vozaca da prezivi
-u opstini redovi su dugi ko u Rumuniji 1990 za hleb i mlijeko, samo sto je kod nas za izvode i dokumenta

ali vazno je da nasi plavi "zare i pale po trecoj ligi" , odbojkasi vode trku za predzadnje mesto, rukometasi prosecni , zene ne znam ni u kojim rangovima se takmice
PONAVLJAM -TREBA ULAGATI U SPORT,ALI I BRINUTI O OSTALIM PROBLEMIMA I POKUSAVATI DA SE I ONI RESE
(uzgred, nemam nista protiv sadasnje opstinske garniture, jer svako gresi,mozda nemaju ni para ni nekih mogucnosti, mozda su i zapoceli da resavaju probleme(nisam ni u jednoj stranci,da ne bi dobilo politicku konotaciju), znam da tamo ima strucnih ljudi, ali pokusao sam VAMA da ukazem da nije bas ta dvorana ni preko potrebna

sellam za tebe hadzied, i za facjeta

maleccka

Zlatna sredina

(10)

• »maleccka« je žensko

Datum registracije: 24.07.2002

• Poruku poslati

13

Utorak, 08. April 2003

sportska dvorana??

Ja sam stvarno morala napisati nešto na ovu temu, iako sam se uključila dosta kasno. Nekad sam se bavila sportom i trenirala atletiku u svom gradu (u kome je bilo to moguće svakom ko je to htio) i imam naviku sad rekreativno ponekad provesti par sati na sportskim terenima i svježem vazduhu, kad naravno nađem vremena za to.
Otišla sam prošle nedjelje i kao uvijek, na početku malo laganog trčanja zarad zagrijevanja, i mogu vam reći da sam se baš iznenadila kada staze za trčanje ispred mene odjednom nije bilo..Nova građevina koja zasad ima samo temelje i za koju sam tek naknadno saznala šta će biti, smještena je baš na Rekreacionom Centru. Sportska dvorana??
Kao neko ko voli sport, nisam nikad protiv novih građevina koje će mladima dati više mogućnosti da usavršavaju svoje sportske mogućnosti, ali moram da primjetim da sam ovog puta razočarana mjestom na kome se dvorana gradi. Pročitala sam sve rečeno o ovome, i na stranu politika kojom se ne bavim, čudi me da niko nije primjetio da je ta dvorana na JEDINOJ ZELENOJ površini u gradu!!! (ne računajući gradski park) Pa kuda to vodi!?? Ne znam, ali čini mi se da nisu razmišljali. Daklem, jesam da takve stvari treba graditi, ali ne baš na svakom mjestu uništavajući ono malo zelenila koje grad ima.
Ako smijem da primjetim, gradu bi trebao i Dom kulture, recimo, ali sam protiv toga da ga treba izgraditi u parku. ;)
Pozdrav.
[SIZE=1]...Moj stari kofer opet miriše na sive ceste...[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

14

Srijeda, 09. April 2003

Citirano

Ako smijem da primjetim, gradu bi trebao i Dom kulture, recimo, ali sam protiv toga da ga treba izgraditi u parku

Novi Pazar vec ima Dom kulture!!! ;) Istina slabo se koristi u svrhu zbog kojih slicne institucije postoje ali u svakom sluchaju imamo ga! I to u strogom centru... 8)

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

15

Srijeda, 09. April 2003

Pozdrav

OOHHAA

Vi ispisaste tonu necega a ja tek sad video diskusiju ali nisam zakasnio.

Imam i ja da prospem koju za vas.

Sto se dvorane tice ja bih zamoli da u sklopu dvorane bude i jedan zatvoreni olimpijski bazen sa saunama i parnim kupatilima uz to da bude jedna dobra fitness sala i uz sve ovo da bude jeftin ulazak da svi mogu dolazit.

Bogomi ljudi ja se jos secam kad smo skakali za loptom na onim kosarkaskim terenima. Eh da mi je jos koji put zaigrat tamo pa na redjaljku pobednik ostaje a gubitnik opet ceka red.

Nekad smo lijepo igrali i nije nam padalo napamet droga i ostalo ustvari nismo ni znali za to ali poslepodne na rekreacioni do jedno sedam pa posle priprema i u grad . Bogomi ljudi nekad je bila choslama .

Nadam se da ce ta dvorana donijeti dobra nasoj omladini i da ce je u pravom smislu koristiti.

P.S. Reknite Riletu nek otvori jednu cevabdzinicu pored te dvorane ogladnji covek posle sporta :] :] :]
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

• Poruku poslati

16

Srijeda, 09. April 2003

Samo li na ćevape misliš, momak ??? 8o 8o 8o

Zar nemaš koji kilogram viška , ha ??? o| o| o|

Pozdrav

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 10. April 2003

Citirano

Sto se dvorane tice ja bih zamoli da u sklopu dvorane bude i jedan zatvoreni olimpijski bazen sa saunama i parnim kupatilima uz to da bude jedna dobra fitness sala i uz sve ovo da bude jeftin ulazak da svi mogu dolazit.

Bojim se da je ovo gore utopija... :(

Citirano

Nekad smo lijepo igrali i nije nam padalo napamet droga i ostalo ustvari nismo ni znali za to ali poslepodne na rekreacioni do jedno sedam pa posle priprema i u grad . Bogomi ljudi nekad je bila choslama .

...pa ima toga i sad juskos. buyrum navrati da se uveris ;)

Citirano

P.S. Reknite Riletu nek otvori jednu cevabdzinicu pored te dvorane ogladnji covek posle sporta

Joj dje mi pomenu cevape... o| sad ne mogu uchit' cio dan!

Selam!

Jasmin

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 02.01.2003

• Poruku poslati

18

Petak, 11. April 2003

e jedva cekam da vidim pazar, uzeleo sam se, to sto moze,
Kolko primecujem uskoro ce se i u pazaru smanjiti kolicina droge, pa eto vise dece na igralistu
Sto se tice hale mislim da nije bila prioritetan potez ali sta je tu je
ona sanja da sam oprao ruke,da sam obrijan da sam lep..toplo je na jastuku..u polusnu.mirise na dorucak.prijatan glas iz druge sobe javlja:kazu IDEMO

19

Utorak, 22. Juli 2003

Sta bi ljudi sa tom halom sportova???

Kad je vodjena diskusija o ovoj temi nisam hteo da dajem svoje misljenje jer je bilo vise nego ocigledno da se i o ovome davalo misljenje po pogresnim (tj stranackim) kriterijima umesto onim validnim za donosnje bilo kakvog zakljucka.

Dok sam bio kuci od te hale jedino imalo traga u vidu napravljenog nekakvog nereda po ipak sredjivanom rekreacionom centru.

Zanima me da li se sada makar radi nesto povodom toga??

Pricamo mi o velikim projektima (aerodromi, hipodromi), a u gradu nam stoji pred nosom milion stvari koje treba uraditi, izgraditi.. Bio ja protiv, ili za, sasvim je nebitno, ali moram da primetim bahatost, ili neodgvoronost, ili bilo sta, koji zapocete projekte odbacuju, a pogotovu posle punjena usi narodu.. praznog ocigledno. Na kraju krajeva njih nije ni briga, a narod jadni i to placa.. neko ni ne zna. Ili je to samo dobra fora/kamuflaza da se ucini jos ponesto (ako spomenem sta zvucace kao optuzba pa eto necu).

Voleo bih da me neko razuveri pa mi kaze da se to zapoceto ipak gradi.
/a da ne bi opet zadobijali kruzni smer rasprave molio bih da ukoliko je slucaj da se nista ne radi neko to ne opravdava sada eventualnim nedostatkom para (ovo je sad uslovno) jer o tome se valjalo mislit pre pocetka.

A ako se gradi da je sa srecom voleo bih da je gotova kad dodjem dole da mogu ic u nju ;)
mogu ja da se potpisem i bolje...

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 24. Juli 2003

Hala sportova se i dalje pravi, i kolko ja mogu da vidim... radovi baš i ne napreduju nekim normalnim tempom...

No kad smo već na rekreacionom, ne mogu da ne pomenem da su u toku i radovi na igralištu za mali fudbal (dosadašnje rukometno igralište). Već početkom avgusta, po najavi Direktora Sportskog centra Abaza Rašljanina trebalo bi da bude gotov ovaj velelepni stadion na veštačkoj travi kome će se obradovati mnogi ljubitelji ovog sve popularnijeg sporta.

Pitanje koje je i dalje aktuelno je : Da li nam stvarno još samo to fali???
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks