Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

41

Četvrtak, 18. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od Gerilac
Selam alejkum Bosnjakinje i Bosnjaci.

Ovdje je jasno ko dobro misli a ko zlo. Barem meni. E sad da li namjerno ili nenamjerno neko misli zlo, to je druga prica. Ali ovoliki cinizam imati prema svojima, nije mi jasno, ali hajd, nek ide kako ide. Ko gleda samo dunjalucki dunjalucki ce mu i bit.

Allahimanet.

Citirano

Orginalno od björn
hajde gerilac ne pro*eravaj se ovuda svega ti.branis Sulejmana i postupke njegove vlasti i ako je ocigledno da imaju gresaka.treba znaci slepo hvaliti sve njihove poteze :rolleyes: mislim da je vecina ucesnika fino ukazala da ima i precih stvari od ove dvorane ali hajde de ako je vec poceto sa gradnjom nek je hairli ali nek je bar zavrse a ne da temelji zarastu u travu. :P

Citirano

Orginalno od fingersbroken
O ovoj temi moze se raspravljati sa vise aspekata.. moze se uzeti u obzir i ekonomija, i socijala, i urbanizam, ali politika NE DOLAZI U OBZIR!!! Zatvorite oci, ne razmisljajte o tome ko gradi halu, vec diskutujte (ako hocete) o samom objektu i o tome koliko je isti potreban (ili nije), koliko ga je pametno (isplativo) graditi (ili nije). O tome svako moze imati razlicito misljenje, ali to misljenje ne bi trebalo da bude vezano za lidere partija ni u kom slucaju (tako valjda ide kod normalnih ljudi). Dunjalucka merila za dunjalucke stvari! Kako bi inace drugacije??? Cime da ocenjujemo halu sportova??? Misljenja dakle...
Svi buduci politicki obojeni postovi u bilo kom podforumu za sport bice brisani..

Citirano

Orginalno od Gerilac
Selam alejkum Bošnjakinje i Bošnjaci.

Ovako kako si ti definisao Fingerse način na koji moramo pisati u ovoj temi je za mene neprihvatljiv, time isključuješ mene iz mogućeg pisanja na ovu temu, možda ti je to i drago što je tako. :):):)

Prije svega takav pristup kakav si ti naveo je nemuslimanski, jer muslimani u svemu što rade ne odvajaju to od Ahireta, jer je ovaj svijet veza sa Ahiretom za muslimane. Muslimanu je veoam vazno u svemu KO gradi nešto. A ovo kako ti navodiš da se prilazi ovoj temi govori od tvojem nerazumijevanju Poslanstva. Jer, Poslanik je poslat da nas poduci, pa makar nam neke stvari i nebile jasne, to je muslimanski pristup stvarima svim u životu. Dakle, autoritet u Islamu je glava. A ostali su tu da pomognu koliko mogu ako mogu, a ako ne onda nek ćute. E vidiš ti se sa ovim, znam unaprijed, shvatanjem nećeš složit, jer imaš drugačije shvatanje i vjere i svijeta, tj. Malezijski pristup stvarima imaš. To je ono zajedničko za tvoje shvatanje i za shvatanje Vehabija, neshvatanje Poslanstva i Autoritativnosti Autoriteta, i to je ujedno najveći problem Ummeta Islamskog, i zato su i veliki problemi medju muslimanima i razdori.

Poslije ovih uslova koje si ti postavio moj način pristupa ovoj temi je nemoguć, jer je zabranjen, a ja bez autoriteta nedaj Bože nisam.

Allahimanet.

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Brat gerilac ti ne znas o cemu pricas. Kakvi autoreiteti su ovde vezani za poslanstvo? Molim te daj misljenje svoje o necemu, jer ga moras imati. Makar kazi sebi valja li ta hala ili ne valja. Ja nisam rekao da ne valja imaj to na umu, ali misljenje moras imati jer se ne radi o stvari o kojoj je zabranjeno razmisljati, ne radi se o ljudima koji ne mogu pogresiti, i ne radi se o ljudima koji mogu raditi sta hoce a mi ih moramo voleti. NA kraju krajeva mozes reci da nije pametno graditi je (ako recimo tako mislis) ali da ih podrzavas jer su zasluzili (po tebi) to. A ako samo slepo nesto pricas onda ti imas zamenu teza (kao u vecini slucajeva) i pripisujes im osobine koje se ljudima ne pripisuju.
Ja sam svoj komentar o ovome dao cini mi se vec jednom. Sad sam misljenja da ako je hala zapoceta treba se i zavrsiti, ali ako ce se fuserski odraditi onda je bolje izgradnju prekinuti. A sto se ceka? To mi daje samo ideju da pomislim da cekaju da vide da li ce ostati na vlasti pa tek onda da nastave. Ako je to slucaj (ako, a verujem da ima toga) onda njima pa i nije stalo nesto do grada, jer ako im jeste onda bi gradili bez obzira hoce li biti sutra tu ili ne... a kad bi znali da se takvim (ispravnim) radom ustvari dobija i za grad i za njih onda bi sve radili kako treba, a ne kako im odgovara (tj kako interesu pase).

Izvini al ja ljude merim arsinima koji su za ljude, a oni su za mene samo ljudi i to oni koji mnogo grese. Nisu experti, a nama exprti (zajedno sa vodjama, liderima, vizionarima) trebaju. Sve to sto ti pricas je prazno i tako se ne ide nigde. Bitno je KO gradi, ali i STO gradi. Moze neko nesto dobro graditi iz loseg razloga a to ne valja. Ali i ako neko za koga mislis da je dobar nesto lose gradi onda ni to ne valja. Zato kazem samo da se razmislja o tome JE LI ISPRAVNO, KORISNO, PAMETNO graditi tu halu, i dati misljenje o nastavku radova. A uzmi mo svi (nadam se odgovarace ti) da su dobri oni koji grade. Eto tema je otvorena i za tebe, sad ti samo preostaje ako hoces da diskutujes o hali sportova. Svaki sledeci post ovakav (zajedno sa ovim mojim) leti u korpu za smece.
Pozdrav.

Citirano

Orginalno od Gerilac

Znaš ti dobro da ja nisam pisao ovaj post gore zbog toga što se meni brani da pričam o samoj hali, već zbog toga što ja pristupam toj temi kako pristupam. Ti u ovom sad postu ko fol sve mi objasni sve mi nacrta i odobri mi kao pristup ovoj temu ali mi je ustvari opet zabrani, samo sad sa malo više teksta i sa malo više ubjedjivanja. Ti dobro znaš šta sam ja htio da kažem, ali hajd. Konstruktivan rad na muslimanski način se zna šta je i on se razlikuje od konstruktivnog rada nemuslimanskog. Konstruktivan rad muslimana je takav da ako hoćeš nešto da pomogneš onda pomažeš bez da pomišljaš da udaraš na autoritet zbog toga. E sad sve dok ima u postovima bilo koje vrste udaranja i napadanja ili "protnutog napadanja" onoga ili onih koje ja uzimam za autoritete, ja ću reagovati i ovakve postove pisati. A sama hala i kako se gradi i može li bolje ili gore nije moj posao niti se u to razumijem, za to postoje zaduženi ljudi. A ko misli da treba da bude bolje nek se angažuje i potrudi da pomogne, nailazit će na iskušenja, jer svako dobro djelo nailazi na iskušenja, nemože bez toga, ali nesmije se protinjati kroz sve to udaranje na autoriteta.

Dakle, svaki put kada osjetim na bilo kojem mjestu na Forumu napad na bilo koji način na one koje ja uzimam za autoritete, ja ću naravno reagovati i potruditi se objasniti koliko je moguće o čemu se radi. To je moje shvatanje i vjere i svijeta i politike i sporta itd. itd. A da li su moji Autoriteti pravi autoriteti to Allah zna, a ja vjerujem da jesu. A oni koji su bez autoriteta i po svojoj pameti nešto rade, pa dunjalučki gledano naprave divotu, i objekat i razvoj i ovo i ono a pri tom napravi mnogo veću štetu tkivu Islamskom time što je razdor unio i na Autoritativnost Autoriteta udario, taj je sigurno zalutao. Bolje je i da nemamo nikakav razvoj i da ništa i ne napravimo ako ćemo time srušiti Autoriteta i unijeti razdor u muslimanima.

To je neshvatanje onog drugog dijela Šehadeta Muhammedur-resulullah. Neshvatanje Poslanstva.

Allahimanet.

Posle ove diskusije, postalo je jasno da je podforum Sport uzak okvir za ovu temu, jer se zaista u temi radi pre svega o izgradnji, a izgradnja je bitna za ceo grad, mislim da je najbolje rešenje da cela diskusija bude prebačena u podforum Novi Pazar, gde se pored sportskih mogu razmatrati i ostali aspekti, pa i politički, a vezani za ovu izgradnju. To je ujedno razlog i da su ovi gore citirani postovi vraćeni iz korpe u temu.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

42

Četvrtak, 18. Decembar 2003

Neznam sto se toliko sekirate za tu Halu.Bitce gotova kad bude trebalo!!
Sandokan je dodao ovaj fajl:
  • GRB T.S..bmp (80,02 kB - 98 puta prikazano - zadnji put: 15. Juni 2017, 14:38)
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

43

Petak, 19. Decembar 2003

Baš mi je drago da je i moj neki post vraćen iz korpe u temu, zamislite, kakav dogadjaj. Grandiozno.

A što se tiče Hale bit će ako Bog da, napravit će se i bit će i hljeba i bit će i zgrada i ovoga i onoga, sve će Allah dati što treba, ali džaba će nam sve to biti, ako ne budemo imali Imana. Iman je jedina važna stvar, a sve ostalo je sporedno, tako da i da cijeli svijet izgradiš i uljepšaš ako nemaš Imana, džab ti sve, samo će ti još sve to biti teret, a ako imaš Imana onda i najmanje djelo da uradiš bit će ti primljeno kao veeeliko djelo kod Allaha, jer je On Milostivi.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

nikica

Početnik

(10)

• »nikica« je žensko

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

44

Petak, 09. Januar 2004

Kakvo prijatno iznenadjanje !
Sto da ne? Naravno ja sam uvek za izgradnju,narocito u Pazaru.
Znate kako ona poslovica kaze:"od viska glava ne boli".

Svakako mislim da nije jedna dvorana(RC) dovoljna nasem gradu,s obzirom na njenu posecenost tokom citave godine,a narocito leti. Mozda bi dvorana mogla da sadrzi neke zatvorene terene i obavezno zatvoreni bazen, al haj sad su to moje zelje!!!!!!!!

U svakom slucaju ja sam za izgradnju takvog objekta u nasem gradu!
najodlucniji postupci u nasem zivotu najcesce su nepromisljeni

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

45

Petak, 09. Januar 2004

Koliko ovdje ima pesimista YBOTE!!!! dok je Kosta Jovanovic bio predsjednik opcine i pravio trzne centre na sred ulice(ono "CUDO" pored starog hamama) niko se nije bunio!!Dok je Husein Licina(SPS) krao pare iz Pazara i nosio u Bgd. opet NIKO NISHTA!!!! A sad imate UNIVERZITET ,CARINU zapocetu Halu(insallah do ljeta ce bit,ako NE bitce ima vakta) i nista Vam nevalja!!!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

46

Petak, 09. Januar 2004

pa i ovi grade kioske i to ispred hotela vrbaka :))

14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

47

Petak, 09. Januar 2004

Svedjanka za tebe informacija: Izgradnja kioska je sprecena i isti demontiran!!Sellam....

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

48

Petak, 09. Januar 2004

Nije mi jedna stvar jasna, da se u ovom forumu najviše bune i protive izgradnji oni ljudi, koji su najčešće posetioci sportskih terena na rekreacionom centru...

Zar vam nije bolje, da umesto kada pada kiša, vi lepo utrčite u halu i nastavite rekreaciju, a ne da idete pognute glave kući...

Stvarno, neznam šta bi to još trebala da uradi opštinska vlast pa da vas zadovolji???

Bože sačuvaj...

Pozdrav

paulus

Početnik

(10)

• »paulus« je muško
  • »paulus« je autor ove teme

Datum registracije: 06.03.2003

• Poruku poslati

49

Petak, 09. Januar 2004

kad sam ja to govorio oni mi oci izvadise
e hajde sad branioci naseg brzog "sportskog razvoja"
da vidimo vase argumente
i bas nekako sumnjam da ce se gradnja dvorane nastavit bas pred lokalne izbore

• »saggitarius« je muško

Datum registracije: 07.01.2004

• Poruku poslati

50

Subota, 10. Januar 2004

S obzirom da je tema zapoceta prilicno davno da tako kazem i nisam imao vremena da procitam sve komentare, ipak se moram izjasniti malo po tom pitanju. Jedna dvorana koju vec imamo, nije dovoljna da potkrepi sve nase potrebe,. U nasem gradu ima toliko mladih, ambicioznih, talentovanih momaka, devojaka i onih mladji narocito koji jednostavno nemaju gde da treniraju, nemaju gde da sire svoj talenat, od opstinske vlasti koja na celo hale Sportova postavlja coveka ciji je primarni cilj NOVAC, pa onda sve ostalo. Treba ulagati u narastaje koji dolaze, treba ulagati u buducnost sporta, koja je danas bledja nego ikad! Ali ne, vaznije je izdati sportsku halu nekoj grupi ljudi da se dobro zabave igrajuci fudbal ili se zezajuci, nego da se cela hala iskoristi kao jedan veliki centar gde ce mladi tokom celog dana da naravno pod okriljem trenera nadopunjuju svoj talenat. I ova hala na RC je pravi potez! To je mozda i jedan cin sa politickom pozadinom, jer se lokalni izbori priblizavaju, pa je sadasnja vlast odlucila da malo pogura narod da opet glasaju za njih, iako ja mislim da je to malo nemoguce. Prema mom misljenju, ova hala, bez obzira na kojim osnovama se gradi, da li politickim ili sportskim, treba da pruzi dosta toga vise nego sadasnja Hala Sportova. Ukoliko ne bude tako uradjeno. To ce biti samo propala investicija. Treba da ima zatvoren bazen naravno, vecu, uredjeniju dvoranu sa vecim broj mesta za sedenje... ma ne znam ni sam jednstavno mora da ponudi 100 % vise od sadasnje hale sportova! Slazem se ja da treba para za dosta toga u gradu, ali mozda bi ljudi trebali da se pozabave malo i onima van Pazara, gore po Srbiji, da vide kako oni zive! Mi smo za njih Glavni Grad! A to sto su putevi malo ovako napunjeni rupama i tako to, sve ce se to srediti, kao sto je do sada radjeno. Dakle Nova Hala Sportova iliti Sportski Centar se pravi na pravom mestu i bice to pravi potez za sve Pazarce ako se dobro odigra naravno, DAKLE SAMO NAPRED!!!!!! (o) (o)
svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

51

Subota, 10. Januar 2004

drago mi je sto je sprecena izgradnja onog rugla ispred vrbaka.
sto se tice hale ne znam kako ce imati vise mesta od one gore na hadzetu kad je po kvadraturi manja koliko sam ja mogao primetiti.to je jako dobra inevsticija u sport ali samo ako bude funkcionisalo kako treba.znam kad sam trenirao rukomet u onoj gore hali na hadzetu da je zimi bilo ledeno.takve stvari bi trebalo bar pokusati ispraviti.
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

52

Subota, 10. Januar 2004

Citirano

Orginalno od saggitarius
Prema mom misljenju, ova hala, bez obzira na kojim osnovama se gradi, da li politickim ili sportskim, treba da pruzi dosta toga vise nego sadasnja Hala Sportova. Ukoliko ne bude tako uradjeno. To ce biti samo propala investicija.

Zao mi je sto neki (mnogi) nisu razumeli da sam i ja isto hteo reci, jer na stvar posmatraju cisto, i samo, iz politicke perspektive. Ja sam uvijek za sportske objekte. Moj komentar je da ta hala na RC je korisna, ali samo pod klauzulom da je izgradjena kako valja (bez obzira na to je li politicki inspirisana gradnja ili ne). A ako ne valja, ne gradi se kako valja, i ne bude izgradjena kako ne valja, neka je pravi moj rodjeni brat ja necu reci ni njemu a ni vama da valja. Istinom i postenjem se postizu najbolji rezultati. Znaci sporski objekat ok, ali ne valja samo reci da podrzavamo i pustiti da od toga nastane sta hoce i kako hoce (a mi cemo idalje da aplaudiramo). Sad se ne gradi, a ja sam rekao da nije trebalo ni poceti ako ne moze da se gradi. Kad moze da se gradi nek se gradi, ali cemu temelji samo? Hajd mozda bude... ali ako se oseca atmosfera da izgradnja nece biti ocenjena/osudjena ako ne bude na nivou, sanse su da ce biti losa. Zato svaku losu unapred osudjujem, a zbog pocetka izgradnje sam skeptican. A nek je izgrade kako treba, svima ce zatvoriti usta a ja cu prvi kad dodjem dole da (o) Eto.. :).
mogu ja da se potpisem i bolje...

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

• Poruku poslati

53

Petak, 16. Januar 2004

mozda vole onako temelje pa jos kad zarastu u travu prava stvar. :D bice novo okupljaliste :D

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

54

Utorak, 30. Mart 2004

Posle duže vremena, evo opet izveštaja sa rekreacionog centra.
Naime, šetajući rekreacionim, primetih "novoizniklu" tribinu na gradilištu sportske hale, i malo se raspitujući saznadoh da je sklopljen produžetak ugovora sa slovenačkom firmom koja izvodi radove po kojem bi radovi na hali trebali biti završeni do jula 2004. godine

U svakom slučaju, ne ulazeći u polemiku o prioritetnosti ovog projekta-pohvalno je to što se krenulo sa dugoprisutne "mrtve tačke".
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

55

Srijeda, 31. Mart 2004

Sve što je obećala, na poslednjim lokalnim izborima, a i na mnogima pre njih, legalno izabrana i suverena lokalna samouprava sa strankom SDA na čelu, je i ostvarila, zar je bilo potrebno isćuđavati se, da li će ili neće izgraditi sportsku dvoranu, koja će našoj omladini poslužiti kao mesto zdravog pogleda na svet a ne drogiranja...

Elem, zašta sportski centar i služi, nego da se na njemu nađu sportske hale i dvorane u kojima će omladina razvijati svoj sportski duh i zdravo se razijati u sposobne i odgovorne članove ovoga društva...

Lokalna samouprava gradi za bolje sutra, za bolji i zdraviji život svoje omladine, zato je treba podržati i dati joj puno poverenje, koje s' pravom zaslužuje...

Dvorana na rekreacionom centru... (o) (o) (o)

Pozdrav

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

56

Srijeda, 31. Mart 2004

Citirano

Orginalno od hadzied

Zar vam nije bolje, da umesto kada pada kiša, vi lepo utrčite u halu i nastavite rekreaciju, a ne da idete pognute glave kući...

Stvarno, neznam šta bi to još trebala da uradi opštinska vlast pa da vas zadovolji??? Bože sačuvaj...

Pozdrav

Pa eto na primer da malo pociste ono smece sto smrdi po ulicama, nista vala vise
Boze sacuvaj.... a sto se tice rekreacije i kise, moj hadzi nije nam to brate najprece, ti lijepo kad pocne kisa hop u jedan mlecni restoran pa na kahfu.

A ti Hadzi ovo dodjes ka dezurni javni kazivac u ime SDA jel to, brate ala ih ti ovo isfali pa ni oni sami ne bi ovako, a sto to bate, zar stvarno verujes u to sto pricas, il ti to samo iz neke koristi, opet bolje uz SDA trebace. Ja stvarno ne kontam, ja sam letos bio dole i iskreno zgadilo mi se, nikad Pazar nije bio losiji, prljaviji itd.
Zar stvarno mislis da su to najsposobniji ljudi da vode ovaj grad, a sto se tice prioriteta i sporta, pa bolje je bilo za te pare izgradit 5-6 terena za fudbal il kosarku al jok samo na ta rekracioni, no na Hadzet, Salakovac, Jaklju, Sutenovac, pa i to je Pazar, jel ne mogu svi u tu halu stat.
Al opet kako hoj
malo za promenu

• »pustinjar« je muško

Datum registracije: 11.01.2003

• Poruku poslati

57

Srijeda, 31. Mart 2004

nakon toliko vremena

opet je aktuelna ova tema; pa sam čisto iz radoznalosti, a i bio sam se pobojao, otišao da pogledam kako teku radovi na rekreacionom centru.
zadivio sam se, a divljenje nisu mogla sakriti ni djeca koja su se igrala tu okolo.
moje predrasude su već bile razbijene, bojao sam se da ta hala sportova (poput one u Sjenici kojoj "podmetnuše BOMBU "), ne zakloni prelijepo izdanje Ljiderove kućice od nekoliko stotina kvadrata(bez terasa i holova),
nije ni čudo što je hala sportova na rekreacionom centru morala malo da sačeka, ili pak pokrije troškove drugoga pomenutog objekta...
ma neću da pametujem više, ionako sam previše zadivljen izgledom xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx( xx(

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 01. April 2004

Biche ljudi polako.....
Komunisti i svi OVI VASHI DRUGI VLADARI su nam pravili halu u Novom Pazaru 50 godina,pa su je zavrshili(sklepali nekako) pored shkole Vuk Karadzic.
SDA ima fore makar 5 godina(a bice i prije) i zvace se barem nekim NASHIM imenom!!!!!!!!!!!!!!!!
Sellam dobronamernim,a zlochama FAKOF!!!!!!!

ernad

Zlatna sredina

(10)

• »ernad« je muško

Datum registracije: 01.01.2004

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 01. April 2004

Orginalno od Sandokan

Nemam komentara na ovu izjavuuu... ;( ?(
Pravda, ponekad spava, ali nikad ne umire...

Time_Out|

Zlatna sredina

(10)

• »Time_Out|« je muško
  • »Time_Out|« je zabranjen

Datum registracije: 08.01.2004

• Poruku poslati

60

Četvrtak, 01. April 2004

Esselamu alejkum!

Imam samo tri pitanja:

1. Imamo li manje narkomana u gradu kao "sportski" narod (ili ih uopste nemamo - kao sto rece jedan od lidera)?
2. Jesmo li sve uradili pa nam jos sportska hala ostala (popravili puteve itd...)
3. Koji su (internacionalni) uspjeh postigli nasi sportisti posto se u sport najvise ulaze?

A nasi lideri, uistinu - skola odvaja :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

za utjehu nam ostaje "Borise!" xx( i "cista petica!" o|

Orginalno od Sandokan

Citirano

Nije ti ovo tribina sandokane. Dali ti je Boris (cetnicki unuk) zloca?!
A oni koji vjeruju i cine dobra djela - oni su, zbilja, najbolja stvorenja (Al Beyyina - Dokaz jasni, 7)

Social bookmarks