Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

61

Četvrtak, 01. April 2004

Citirano

Orginalno od Sandokan
Sellam dobronamernim,a zlochama FAKOF!!!!!!!

Covek svojim ponasanjem i govorom najbolje opisuje sam sebe. Nije potrebno da ga drugi opisuju.
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

62

Četvrtak, 01. April 2004

Citirano

Orginalno od hadzied
Sve što je obećala, na poslednjim lokalnim izborima, a i na mnogima pre njih, legalno izabrana i suverena lokalna samouprava sa strankom SDA na čelu, je i ostvarila, zar je bilo potrebno isćuđavati se, da li će ili neće izgraditi sportsku dvoranu, koja će našoj omladini poslužiti kao mesto zdravog pogleda na svet a ne drogiranja...

Esselamu alejkum

Stranka SDA jeste na čelu, dodao bih još i na začelju, a čini mi se i u sredini lokalne samouprave. Sportska hala jeste dobra ideja, ali ovakve podijeljene reakcije naroda najbolje govore o ispunjenim obećanjima.
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

63

Četvrtak, 01. April 2004

sto rece hadalj ima i precih stvari.nemoguce je razvijati sport ako ti sportisti nemaju buducnosti dobre uslove za zivot.popraviti bar puteve u okviru grada ocistiti grad i resiti se smeca da grad ne izgleda ko veliko smetliste.tek tad bi sport dobio pravu snagu.
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

64

Petak, 20. August 2004

Evo dvorana se radi punom parom.=Znachi izbori su blizu!!!!!
Tako se to radio u ovoj zemlji.Svi se pred izbore neshto sjete!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

65

Petak, 20. August 2004

Neka je neka se pravi. Da bar nesto lijepo ostane nakon ovih.
Sit Hungry Doesn't Believe

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

66

Subota, 21. August 2004

"Da bar nesto lijepo ostane nakon ovih."-originalno od AND_U_PRICE...

Niti je tebi, a niti drugima bilo loše, dok su bili kako ti reče "ovi", no ukoliko bude takvo raspoloženje birača, (a iskreno mislim da neće, jer je sadašnja lokalna vlast učinila za ovu opštinu više no i jedna do sada), pa na vlast dodju neki drugi, imaće šanse da se pokažu, ali bojim se da se neće ništa bitnije promeniti...

Pozdrav...

P.S.

Problem je kod vas apsolitnih kritičara svega i svačega, što ono što uradi sadašnja vlast, bez obzira koja je, ne nosi sa sobom, već ostavlja iza sebe, pa ona sledeća treba još nešto da uradi, tako to ide u krug, ali tek kada to shvatite, shvatiće te suštinu promenjljivosti vlasti...

Niko neće sporstku halu poneti kući, a mnogi če se kasnije dičiti njome, kao da su je oni napravili...

Pozdrav...

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

67

Subota, 21. August 2004

ja se sam pitam cemu ce to sluzit
jel to bila neka studija da u Novom Pazaru nemamo dovoljno prostora za sportske manifestacije, pa se odlucilo da se kao prioritet izgradi sportska hala. Jel to ona gore premala, il mozda nekom daleko od kuce, pa bi hajo da mu se narod skuplja blize avliji?
malo za promenu

hadzied

Profesionalac

(10)

• »hadzied« je muško

Datum registracije: 10.08.2002

• Poruku poslati

68

Subota, 21. August 2004

"il mozda nekom daleko od kuce, pa bi hajo da mu se narod skuplja blize avliji?"-originalno od hadalj...

Verovatno da si za ovo poslednje u pravu... (o) (o) (o)

P.S.

Nemogu da verujem da tako banalizujete stvari... o| o| o|

Sandzacki_sin

Zlatna sredina

(10)

• »Sandzacki_sin« je muško

Datum registracije: 20.03.2004

• Poruku poslati

69

Subota, 21. August 2004

Esselamu alejkum

Citirano

Orginalno od hadzied

Problem je kod vas apsolitnih kritičara svega i svačega, što ono što uradi sadašnja vlast, bez obzira koja je, ne nosi sa sobom, već ostavlja iza sebe, pa ona sledeća treba još nešto da uradi, tako to ide u krug, ali tek kada to shvatite, shvatiće te suštinu promenjljivosti vlasti...

Niko neće sporstku halu poneti kući, a mnogi če se kasnije dičiti njome, kao da su je oni napravili...

Ovdje se sa tobom slažem Hadžiede. Uopšte mi ne smeta ono šta lokalna vlast ostavlja iza sebe. Problem je u onome šta nosi sa sobom, ili je već odnijela. Niko, naravno, neće sportsku halu odnijeti kući jer to i ne može. Isto tako niko neće odnijeti kući Interno odjeljenje, pa sve i da može itd...
[SIZE=3]Istina koja oslobađa je najčešće ona istina koju ljudi ne žele da čuju.[/SIZE]

Brzi

Učenik

(10)

• »Brzi« je muško

Datum registracije: 30.06.2003

• Poruku poslati

70

Subota, 21. August 2004

Nesto sam slabo informisan u poslednje vreme o desavanjima u Pazaru. Sta se sad brze gradi: Suljova kuca ili Hala? Stize li ona jedna cisterna sto je ne prodadose da pocisti sve ulice po gradu? Kolike su naslage smeca iza lucne(kao fol to je neki centar grada) ? Jel su iznad ili ispod metra visine? Smrdi li mnogo kad se prodje pored ili je smrad za vecinu sasvim podnosljiv i zadovoljavajuci? Bacaju li se i dalje stari sporeti u Rasku?

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

71

Subota, 21. August 2004

Shta cesh kad ona tvoja bracha iz tabua bacaju sve iza luchne.....
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

72

Utorak, 24. August 2004

Hadzied, hala je najmanji problem u celoj prichi. Dovoljno je toga na Forumu receno pa ne bih da ponavljam, ali mislim da je vrijeme da neko drugi preuzme vlast. Ne kazem da ce biti bolji ili gori. To treba sacekati i videti, ali mislim da aktuelna vlast nema vise kredibilitet kod naroda. Narod je ogorcen. Trebaju nam novi ljudi, ma kako se zvali i ma kojoj politickoj stranci pripadali. Opet, kazem neka se gradi hala, koristi ce, a to da li je bilo precih stvari je opet tema za sebe...

PASHA

Zlatna sredina

(5)

• »PASHA« je zabranjen

Datum registracije: 29.01.2004

• Poruku poslati

73

Subota, 04. Septembar 2004

Selam Alejkum Dobri Ljudi...

Sinoc je na doticnoj hali grupa narkomana odvijala one srafove ne bi li pala noseca konstrukcija. Organi MUPa su izvrsili uvid i istraga je u toku. Cuvajte se vi koji ovdje pisete protiv hale da vam plavci ne pokucaju na vrata. Opet dobro smo prosli zato sto je na onoj u sjenici bio postavljen exploziv. A pale i sabotiraju i rad RTV-a. Sto rekose neki iz suprotnog tabora "Ma sve su to oni sami", a ja im kazem da Bog da im neko kuce palio a narod im govorio da su ih sami zapalili.

Selam Alejkum...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

74

Sa ovim i ovakvim pricama licite mi na svojevremno SPS-JUL koaliciju koja nam je prvo natakarila bombardovanje a onda pricali kako je Srbija bila bombardovana, kako su oni bili u teskoj situaciji. Kao da svi mi nismo doziveli to bombardovanje nego samo oni.

E an to me podseca ova prica oko RTV i sada hale. i RTV i ta hala su podjednako dobro za sve gradjane Novog Pazara i steta koja se tim objektima nanese je steta svih nas (o tome je vec dosta receno) a vi tu stetu prisvajate za sebe, vi ste zrtve, a ostali su palikuce, lopovi, izdajnici... DOSTAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

75

Citirano

Orginalno od PASHA
Cuvajte se vi koji ovdje pisete protiv hale da vam plavci ne pokucaju na vrata.

Sam bujrum
malo za promenu

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

76

Nedjelja, 05. Septembar 2004

Napravite je u Tutinu

Posto lokalne vlasti Pazara, Tutina i Sjenice vole da prave sportske (i druge) objekte po drugim gradovima (i drzavama - posljednji prmjer Crna Gora) mogli bi sad ovi iz Pazara dati pare da se konacno u Tutinu napravi ona hala sportova koju je jos Sulejman Ugljanin exluzivno najavio na mitingu 94. godine a ona pocela da se pravi 2001. I nikad nije napravljena...doduse stubovi su postavljeni jos prije tri godine !!!

Ovako je pocelo....

A i danas je isto samo sto nema ove dizalice niti bilo koga da nesto radi oko nje...
Tutinac je dodao/la ovu sliku:
  • Hala-1.gif
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

77

Nedjelja, 05. Septembar 2004

ene pa viste daleko i dogurali, za tri godine ovoliko, a ova nasa za dvije nema ni pola. Inace ode u Fra, je obicaj da svaki presednik pocne pravit nesto grandiozno, pa posle po njegovoj smrti da mu to nosi ime. Posto ova nas presednik bog do dobro se drzi, i Allahu fala ima jos da prozivi, onda polako ne hita se, stij ce kad bude trebalo.
malo za promenu

Giljipter

Početnik

(10)

• »Giljipter« je muško
  • »Giljipter« je zabranjen

Datum registracije: 30.07.2003

• Poruku poslati

78

Ponedjeljak, 06. Septembar 2004

Dvorana u Novom Pazaru se pravi punom parom, evo i dokaza
Cafe Sanjak, the only solution

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

79

hehehA to je,"punom parom"?
Pa ovaj jedan covek u sorcu kojeg vidim mi i ne izgleda tako "prezauzeto" :)

Tutunac,tuzno je to postovani.Primi moje saucesce.
Jos jedan dokaz da svi,ama bas svi samo neka obecanja prave.I nebih iskljucio soluciju da ni ta pazarska dvorana dalje nece stic'...A sto se ne buni taj narod tamo?Jel' mu piso neko pismo?Najava je najava...
A objekti kao ove zapocete dvorane su neophodne."šišaš"grad koji to nema..

Tutinac

Zlatna sredina

(10)

• »Tutinac« je muško

Datum registracije: 05.09.2004

• Poruku poslati

80

Dolazio covjek da rushi !!!

Eeeee moj "sismis" prije pola godine dodje covjek sa nekom mashinerijom da srusi i ono "ljijek" stubova tamo (istina ziva)... Nisu ga isplatili... Pa tu molbe pa Shemko skoci, pa Esko moli... i ubijedishe ga nekako...

A jedan legendarni nastavnik fizickog zvani Najcho je (posto se stubovi od zamisljene "hale sportova" nalaze u dvorishtu osnovne shkole) izvodio svoje uchenike da "treniraju u hali"....a deca che "...dobra ova hala sportova samo neshto promaja duva..." (o)
[SIZE=3][SIZE=4]"VELIKIM BOGOM SE KUNEMO DA ROBOVI BITI NEĆEMO"[/SIZE] [/SIZE]

Social bookmarks