Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Srijeda, 17. Decembar 2003

Dzeparenje

Nije bas za caskanje al ne znadoh gde da smestim ovu temu? :O

Ne znam kako da ga nazovem, ali kada vam neko ukrade nesto iz dzepa trebalo bi da se zove dzeparenje?

Desilo vam se nekad? ?(
Meni upravo!!! 8o 8o
Pri povratku sa univerziteta, dok sam cekala tramvaj prisla mi je postarija zena i ljubazno me upitala koji Bahn vozi u njenom pravcu? Dok sam ja jos ljubaznije odgovarala doticna gospodja je iz dzepa moje jakne “pozajmila” moje rukavice!!! 8o U tom trenutku je stigao moj tramvaj, ja sam usla i tek tada primetila prazninu u mom dzepu. o| o| L Ko bi rekao da su stare dame tako …. bolje da ne kazem . Opet sva sreca da su mi novacnik i handy bili u torbi. Aman, aman ne smije insan ni kuci sa UNI-ja otic a da mu ne namiruju po dzepovima!
Sve se mislim kako ja nista ne primetih?! Mora da je profesionalka u svom poslu. ;(

Opet velim , sreca te bile samo rukavice :D . Ko zna sta ce bit sledeci put... ?(

Ne pricajte sa svakim i ne budite uvek ljubazni i naivni.
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

HaNuMa_78

Profesionalac

(10)

Datum registracije: 01.09.2002

• Poruku poslati

2

Srijeda, 17. Decembar 2003

I ja bih trebala da se naviknem na moto - Mrk pogled ne ubija al odbija :D al mi nikako ne ide, sta cu kad sam smesko :D

Steta ti je nanesena ali mozda u svemu tome ima i neceg dobrog. Mozda si "grabljivu staricu" obradovala i pamtit ce te se uvjek kad bude nosila tvoje rukavice. Ko zna :rolleyes: Ovako i imas novi povod za shopping ;)

Meni se dosad nije ovako nesto desilo al ko zna sta nosi sutra.
EŠ-HEDU EN LĀ ILĀHE ILLELLĀH, VE EŠ-HEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHŪ VE RESŪLUHŪ

kiki

Zlatna sredina

(10)

• »kiki« je žensko

Datum registracije: 08.04.2003

• Poruku poslati

3

Petak, 19. Decembar 2003

Vala meni licno se tako nesto nije dogodilo al` sam cesto bila ocevidac dzeparenja u Beogradu,ono negde posle ratova kriza brate pa ljudi navalili da se "dovijaju".Nekad su u autobusima bile neverovatne guzve (otuda i ona reklama za biomed,debela zena pokusava da udje u bus i ne moze zbog svojih razmera a reklama glasi "da si biomed 7 pila u autobusu bi bila"),elem,u to vreme je bio najveci broj dzeparosa i jednom ja stojim i gledam kako decko otvara zeni torbu al` ne smem da pisnem,to su videli i neki oko mene al` svi su cutali ko da su bez jezika.Posle par minuta zena pocne da vice da joj je uzeo novcanik a on ga je u medjuvremenu prosledio "kolegi" na vratima i naravno bio "cist".Cetso sam razmisljala dal` sam trebala da reagujem,ali nisam smela jer ti ljudi imaju face manijaka i izgledaju bas opasno.
Tako pink budi srecna da je to bila ljubazna bakica a ne neki huligan u koznoj jakni :) .
Pazi koju igru igras.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

4

Subota, 20. Decembar 2003

Dzeparenje je danas postalo veoma unosan biznis, a godinama je toliko napredovalo da je to jedna prava umetnost. Od ovoga svakako treba odvojiti kleptomaniju koja takodje nije retka.

Pink nemoj nista da te cudi sto ti se to desilo od strane starije zene, jer ljudi koji se bave tim poslom su pravi profesionalci i nikada ih na prvi pogled ne mozes provaliti. Ja sam citao jednom prilokom ispovest jednog "dzeparosa" koji je otprilike rekao da su oni obuceni veoma skupoceno, da su ugladjeni i elegantni, da rade u najcesce u jutarnjem shpicu (dok se ljudi jos uvek nisu rasavizali :) ) i da posao obavljao po unapred utvrdjenopm planu. Ovo obicno podrazumeva da uvek rade u paru, jedan osmatra situaciju, drugi "radi" i obicno "plen" prosledjuje parnjaku (kako rece kiki)! To se sve naravno desava u vozilima GSP!

Drugi primer je sa neke pijace. Situacija je sledeca: zena stoji za tezgom i nesmotreno spusta novcanik na nju dok bira paradajz; prilazi jedan clan ekipe stavlja jaknu preko njenog novcanika i ispod jakne novcanik dodaje "kolegi" koji odlazi u "nepoznatom pravcu"! Za to vreme ovaj prvi kao pita: "Koliko je krompir?" i onda lagano napusta mesto zlocina, a gospodja kasno shvata da paradajz nema cime da plati.

Dakle, cuvajte se...
Sit Hungry Doesn't Believe

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

5

Subota, 20. Decembar 2003

Citirano

Orginalno od HaNuMa_78

Steta ti je nanesena ali mozda u svemu tome ima i neceg dobrog. Mozda si "grabljivu staricu" obradovala i pamtit ce te se uvjek kad bude nosila tvoje rukavice.
pa mozhda ce prodat te rukavice... ?( :)) mozhda su joj male :] ?( :)) shalim se pinki...naravno...100 puta sam odzheparen...jednom su mi chak iz dzhepa ladno uzeli i telefon nishta ti ja to ne osecam...barem jedno 2-3 puta na zhurkama u jakni ostavish kintu i ko zna shta vec,iskachesh se a kad oces da obuces vidish da je "laksha" za par stotina...tako je to...

meSSko

Zlatna sredina

(10)

• »meSSko« je muško

Datum registracije: 26.06.2003

• Poruku poslati

6

Ponedjeljak, 29. Mart 2004

i ja sam bio , jedne prilike, žrtva LOPINGERA !!!

.

Bilo je to davne,84-te,ili tu negdje.Ja sam ono , ko srednjoškolac,zaradio neki džeparac (ko fotograf amater )pa sam iskoristio mogućnost,od tog džeparca,da kupim vrlo lijep novčanik,koji je bio nekako jedinstven,kako izgledom,tako i kvalitetom :P .

Kupio,ga poskupo,ni babu nijesam kazao pravu cijenu 8o ,da nebi babo bio ljut X( ,koliko je skup.UMERAČIO :D :P !Pokazujem ga ja svakom,i kom treba,i kom ne treba....vadim ga,i namjerno,..i nenamjerno...!Nek se zna ono... ;) **e vala,što meSSko ima novčanik,..niko ga nema ! ** (ondašnja pamet )

Pođem tako ,fudbala da igram,kod gimnazije,..odložim jaknu,ko po običaju.Izigrali se mi,prilično lijepo,kad da krenem kući,..kad ono hoćeš :rolleyes: !!!???

[SIZE=4]!!! OPRO MI ČOVA DŽEP,POTPUNO !!! [/SIZE]

X( X( X( X( X( X( X(

[SIZE=4]!!! PEČIO NOVČANIK,KO DA GA NIJE NIKAD NI BILO U DŽEPU !!![/SIZE]

Mene sramota da kažem šta se desilo :O ,jer će da me zezaju,svi redom,(što sam se onoliko dičio sa njime 8o ).No se ja tad sjetih,kako je bilo,kad opljačkaše pazarca :

Citirano

kad mu je neko ukrao novčanik,pa ga bilo sramota od svih,jer mu je bio prazan,...a on ne zna ko mu ga je ukrao,pa da se samo njega stidi,nego se stidi od svih !!!
Pa sam se, samo smijao ,sam sa sobom.[U]I kod mene je bio PRAZAN :( [/U] .([SIZE=1] Nikom nijesam htio ovo ispričat.Ovo prvi put da ispričam,i da je ovaj događaj ugledao svjetlo dana.[/SIZE] )

P.S. džeparoš te opeljuši.kad se najmanje nadaš

M.S. ......meSSko...... selam svima
[SIZE=1]Šta god ko čini,..ono sve sebi !!! ;) [/SIZE]

Social bookmarks