Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

1

Subota, 02. August 2003

Bas malopre sam bio nervozan sto ne mogu da proverim postu jer mi nije bilo konekcije pa nisam mogao e-mail da otvorim da proverim ima li sta novo. I sada jos nadjem jedan clanak na netu koji upravo o tome nesto kaze:

"Web-ovisnicima je nedelju dana bez e-maila veća trauma nego preseljenje ili razvod braka, pokazuju rezultati istraživanja provedenog među IT-menadžerima u Europi i na Srednjem Istoku. E-mail je poprimio takvu ulogu u radu kompanija da se većina ljudi počinje živcirati već nakon 30 minuta bez pristupa elektroničkoj pošti..."

Bas me zanima kakava je vasa situacija sa proveravanjem mail-a. Meni tesko pada dan kada ne mogu da proverim ima li sta novo (mozda zbog toga stoo sam na strani i sam ???). Mogla je ovde i anketa da padne, ali vise me zanima opis situacije nego brojka ili ogranicavanje na nekoliko ponudjenih odgovora..

mogu ja da se potpisem i bolje...

juskos

Profesionalac

(10)

• »juskos« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 03. August 2003

Ne sekiraj se nisi sam ...

Ima nas jos koji se nerviraju ?( ?( ?(
Velicina jednog naroda se ne meri brojem ljudstva vec brojem alima

Dado

Profesionalac

(10)

• »Dado« je muško

Datum registracije: 09.08.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 03. August 2003

to mi se obichno deshava kad sam u net caffe :) i ono puno rachunara na net i sad ono losha veza..... aj kuku pucaju katodne cijevi ....
....da li si toliko dobar
da mozes mirno spavati.....

Social bookmarks