Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko
  • »ANNA« je autor ove teme

Datum registracije: 14.08.2007

• Poruku poslati

1

Petak, 18. Juli 2008

EGZIT

Da li je neko od forumasa bio na Egzitu?

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

2

Petak, 18. Juli 2008

izvini a sta je to ?
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

3

Petak, 18. Juli 2008

EXIT-shejtansko igraliste...tuzno...ljudi im ginu,oni nastavljaju "zurku"...tuzno ali istinito...CUVAJTE SE NEPRAVDE,ONA JE MRAK NA SUDNJEM DANU!!!
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

4

Petak, 18. Juli 2008

bio 2 put...
od mladalackog i omladinskog bunta kako je i bio zamishljen i shto je i bio do 2003,eventualno 2004 kad sam bio (samo 15 god.) pretvorio se u turisticko putovanje...
Exit je izgubio svoj smisao i duh,i posto je komercijalna stvar...Put na Exit wallahi nije put do Dzenneta...Allah da nas Uputi,kao shto je i mene hamden lillah,bivsheg uchesnika u tom fesadu...
nemojte tamo ici...ko razuma ima...
ne znam jednog Pazarca sa kojima sam ja bio nekad,da su ishli i proshle i ove godine...hamden lillah,dabogda niko vishe nikad iz Pazara ko razuma ima,da ne ode tamo...
i nemoj neko da pricha,lako je sad tebi fundamentalisto,bednice,do juce si govorio tako i tako...
Exit vishe underground...samim tim nije ni interesantan...
Wallahi drazhi su mi ashabi od svih DJ-eva,i nece mi pomoc niko od njih na Sudnjem danu...

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

5

Subota, 19. Juli 2008

@ ANNA
Temu Exit si trebala da otvoris u odeljku Muzika,i da postavis jos neka pitanja u vezi tog festivala,ovako neznam sta ti znaci sto ce ti neko odgovoriti da li je ili nije bio.

@Ostali ucesnici u ovoj temi:
Bez drzanja dersova u muzickoj temi.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Datum registracije: 24.04.2008

• Poruku poslati

6

Subota, 19. Juli 2008

jos mi nista nije jasno sta je exit jeli to neka diskoteka neki striptiz bar gde se nalazi ko ga drzi itd. malo jasnije objasnjene a ne sejtansko igraliste sejtansko kolo tamo je grehota ic, zbg cega je grehota tamo ic sta se tamo nalazi ?
[SIZE=3]"I neka sad cuju svi 20 godina od kad smo slobodni,ni drzava ni dusmani toliko godina nas nisu slomili"[/SIZE]

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

7

Subota, 19. Juli 2008

Tashke...
evo ti prebaci tu temu gde hoces...
Ja sam bila, i zanima me da li je neko odatle bio i sta misli o tom festivalu..?
Meni je bilo super.Ali svi smo mi razliciti,pa me zanima misljenje onih koji su bili...

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

Datum registracije: 31.07.2003

• Poruku poslati

8

Subota, 19. Juli 2008

Sada kazes - pa me zanima misljenje onih koji su bili... A u temi kazes da li je neko od forumasa bio na exit-u. Sada znaci da mozemo pisati svi i oni kiji su bili i koji ne. Ja nisam bila mada sam u svom tom periodu bila gore ali nisam isla jer mi je to nesto totalno bezveze. Eto bar misljenje da napisem jer takodje kazes da napisemo misljenje...
Ne mijenjaj vjecno za prolazno!

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

9

Subota, 19. Juli 2008

HVALA, Managerice...ako smem tako ta di kazem.
Da li mozes da mi kazes zasto tako mislis ako vec nisi bila....???

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

10

Nedjelja, 20. Juli 2008

Ne svidjaju mi se takve vrste manifestascija ne privlace me bas mi je bezveze skroz ni najmanje me ne privlace te tekve...

ANNA

Zlatna sredina

(10)

• »ANNA« je žensko

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 21. Juli 2008

Egzit je muzicki festival koji s odrzava vec nekoliko godina u Novom Sadu u julu.Ove godine je nadmasio sva ocekivanja.Bilo je preko 10000 mladih iz Engleske, ja sam upoznala neke iz Australije i Novog Zelanda. Meni je bilo zanimljivo zbog druzenja, usput sam malo vezbala engleski i uzivala u muzici. Ja nisam ljubitelj tehno muzike, tj. ne mogu celu noc da je slusam, ali mi je to vece bilo totalno cool na Tvrdjavi.Mislim da ne treba da sve odmah odbacujete, pogotovo sto niste bili,ni videli.
Treba ici, videti, druziti se i siriti vidike.
Meni su isto rekli da tamo idu samo narkomani, ali ja eto ni jednog nisam upoznala.
Zao mi je devojke koja je poginula, ali eto od sudbine se ne moze pobeci!!!

Manager

Profesionalac

(10)

• »Manager« je žensko

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 21. Juli 2008

@ANNA

Znam gde se odrzava...

Social bookmarks