Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko
  • »Sting Lady« je autor ove teme

Datum registracije: 07.08.2005

• Poruku poslati

1

Četvrtak, 14. August 2008

Eksterni hard diskovi. Preporuke?

Koji eksterni hard disk preporuchujete?
Koju marku?
Uzecu najverovatnije neki sa memorijom 160GB, ali kada mi prodavac kaze koja je marka u pitanju, meni, koja sam laik za hard diskove, to nishta ne govori.

Preporuchili su mi neki od Western Digital-ovih proizvoda i Transcend StoreJet 25 mobile.

A vi? :)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

rime

Zlatna sredina

(10)

• »rime« je muško

Datum registracije: 22.10.2007

• Poruku poslati

2

Freecom Hard Drive PRO 400GB ukoliko zelis nesto veceg kapaciteta koste negde oko 160 € ne znam da li ga gde ima u np ali je odlican jedina zamerka je sto je malo tezi pa ukoliko ga zelis nositi sa sobom moze da te dosta optereti

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

3

Imam 6 externih HDD i mogu najtoplije da ti preporucim WD My Book 500 gb i kosta nekih 70-80 evra a to je sa odstojanjem najbolji externi HDD koji sam imao prilike da vidim.
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

4

Citirano

Orginalno od Fotograf
Imam 6 externih HDD i mogu najtoplije da ti preporucim WD My Book 500 gb i kosta nekih 70-80 evra a to je sa odstojanjem najbolji externi HDD koji sam imao prilike da vidim.

dito

Fotograf

Zlatna sredina

(10)

• »Fotograf« je muško

Datum registracije: 27.03.2007

• Poruku poslati

5

Zaboravih da naglasim da on i pored 2x USB 2 porta poseduje 2x Firewire i Externi ESATA tako da se ne zaostaje u brzini za internim HDD-om.Osim toga ako se ne koriste podaci koji su na njemu ide posle par minuta u standby da se ne bi vrteo bez veze.

Selam

http://www.hardwarefreak.de/product_info…GB.html?refID=2
Fotograf je dodao/la ovu sliku:
  • Western_Digital_My_Book_Premium_Edition_500GB_USB2_0_Firewire_7200rpm.jpeg
Univerzum se još uvek širi a ja nemam mesta da parkiram auto.

Maputo

Učenik

(10)

• »Maputo« je muško

Datum registracije: 13.11.2006

• Poruku poslati

6

Ovo je stvarno dobar Hard Disk. I ja sam ga umalo kupio, ali zbog situacije u kojoj sam se nalazio iz predostroznosti sam uzeo drugi. Naime, na nekim customer reviews sam citao da se desavalo da se ubrzo posle kupovine bez razloga pokvari, ili vec dodje pokvaren, pa nisam rizikovao jer ne bih imao vremena posle da ga zamenim... Cudno ?(. U svakom slucaju, uz garanciju, to je pravi izbor!

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

7

Petak, 05. Septembar 2008

Najpre bih da zahvalim svima na preporukama!
Vec sam bila odluchila da uzmem WD My Book, ali je na kraju presudila tezina i velichina uredjaja. Uzela sam WD My Passport. Na oko veoma lep, praktichan, dobar za korishcenje ukoliko putujete ili premeshtate podatke sa dosta razlichitih mesta. Osim shto je nekoliko puta manji, razlika u tezini je zaista velika: My Book = 1.150 g (pishem po secanju, ne bi trebalo da bude neke vece greshke u ciframa), a My Passport 180 g. Dakle, prvi je vishe od 6 puta tezi od drugog.

Toliko o pozitivnim utiscima. Sutra pishem o problemima u vezi sa njim ukoliko ih vecheras ne reshim.

Hvala na savetima josh jednom! ;)

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

PaZaRaC

Profesionalac

(26)

• »PaZaRaC« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

8

Petak, 05. Septembar 2008

@SL

Sto se tice tezine, to su dva sasvim razlicita sistema, uopste ne mogu da se uporedjuju jedno s'drugim ;)

Sting Lady

Profesionalac

(10)

• »Sting Lady« je žensko

• Poruku poslati

9

Subota, 06. Septembar 2008

:) Ma da, Pazarac, nego je meni bilo vrlo bitno da ne bude veliko i teshko. :)

Pojavio se i problem kompatibilnosti. Sa desktop rachunara sam bez problema prebacila podatke, ali sa laptop rachunara nece... Ne prepoznaje ga, tachnije. "Fali mu softver", kaze. Medjutim, u servisu smatraju da ga ne podrzava jer je Pentium 3, poprilichno stari model, kazu "nema snage". Pokushavah da nadjem shta mu fali, ali nishta adekvatno se ne pojavljuje. Pokushavah skoro sve sa Microsoft-ovog foruma, ali nije nishta od toga. Bice da cu morati podatke po malo i malo na flash, pa na drugi rachunar, pa na eksterni... ?(

Da nije neko imao ovakav problem?

Ima u meni tmine,
no ima u meni i vedrine,
i moja divna sloga.

Social bookmarks