Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »Eastyzah« je muško
  • »Eastyzah« je autor ove teme

Datum registracije: 29.06.2005

• Poruku poslati

1

Srijeda, 28. Maj 2008

Enes Ukic ENCO - novi singl

Eto, kako smo svedoci, ovih dana se na brojnim radio stanicama poceo vrteti singl "ZENU SRCE OTKUCA" kojim nas mladi umetnik Enes Ukic najavljuje svoj prvi album.

Posle niza uspesnih nastupa na brojnim festivalima i manifestacijama, Enes je ljubitelje dobre muzike pocastio ovim singlom koji zraci vedrinom i opravdava sva ocekivanja. Muzika, tekst, aranzman... Sve je na jako visokom nivou.

Zahvaljujuci ovom mladom umetniku i ljubaznosti administratora, kompozicija ce u najkracem roku biti postavljena za download na ovoj temi.

Imao sam priliku da poslusam kompoziciju i mogu reci da mi se jako dopala.

Sve cestitke i puno srece zelim!
Eastyzah je dodao/la ovu sliku:
  • enes2.jpg

Administrator

Urednik foruma

(121)

• »Administrator« je muško

Datum registracije: 21.07.2002

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 29. Maj 2008

Singl "Zenu srce otkuca" mozete preuzeti na sledecem linku:

http://forum.novipazar.org/portal_databa…iew&fid=5&cid=3
Sve je ovo samo igra! Nema tog foruma koji je vrijedan Vasih zivaca! / Dokoni umovi - Sejtanska igralista

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 23.05.2007

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 29. Maj 2008

bas me je obradovala ova vest.hvala Bogu da iz ovog grada imamo nekoga u takozvanim pop vodama.enes je stvarno dobar pevac i zelim mu veliki uspeh.samo mi nije jasno zasto je pokretac teme napisao ENCO?da li mu je to umetnicko ime?ako jeste onda mi se iskreno uopste ne dopada.lepse bi bilo samo Enes Ukic.zar ne?
NA VRHU UVIJEK IMA MJESTA,AKO SE KRENE SA DNA...

• »Eastyzah« je muško

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 29. Maj 2008

Postoji inicijativa odredjenih muzickih krugova vezanih za Enesa da mu imenu pridodaju i ovaj nadimak.
Iskren da budem, meni se takodje vise dopada samo Enes Ukic.
No, videcemo. :)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 29. Maj 2008

Zahvalicu Enesu sto me je pocastio preslusavanjem albuma.

Singl koji je odabrao je odlicna najava za ono sto album jos sadrzi ...

Veoma "sirok" i zanimljivo koncipiran materijal . Za svakoga ponesto ... Enes polako, al sigurno, prvim albumom veoma skrece paznju na sebe,na kvalitet,umece pevanja,stav i snagu ... a mi vec znamo da ako fizicki izgled ista pomaze, onda je to Enesu nasem krasnom, divna pomoc i dar od Boga,koji ce Enesu (ako Bog da) biti i u kranjem slucaju problem ... Ubice ga curice na turnejama :) (nadam se da ovo nece procitati njegova cura) :D

Nek nam je ziv i zdrav ambasador "pazarskog umeca" ...

Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

6

Petak, 30. Maj 2008

jedva cekam da poslusam taj album...ja o tome nista nisam znao.bas me iznenadiste prijatno..ko li mu je radio pesme?
za Beovizijski nastup je to cini mi se bio babo od Ognjena Radivojevica...nadam se da je nastavio istim trendom....selam i doturite nekako taj CD,da cosamo ;)

• »Eastyzah« je muško

• Poruku poslati

7

Petak, 30. Maj 2008

Koliko mogu da primetim u kontaktu sa ljudima koji su imali priliku da poslusaju Enesov singl, odusevljenje je neskriveno. Nadajmo se da je ovo aBd pocetak jedne fantasticne karijere, te da ce Enes biti jos jedan od onih koji ce svetlati obraz Novom Pazaru posvuda.

@ef

Majstor

(22)

• »@ef« je muško

Datum registracije: 11.02.2004

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 04. Septembar 2008

www.radiostoplus.com

Citirano

Pevač iz Novog Pazara Enes Ukić osvojio je prvo mesto na Festivalu mladih i neafirmisanih pevača zabavne i narodne muzike “Studentsko ljeto” u Maglaju.

On je pesmom « Staro ćemane » , osim najboljih ocena žirija, pobrao i simpatije publike.

Ukić u izjavi za nas radio ne skriva zadovoljstvo što se pojavio na festivalu i prošao veoma zapaženo.

« Velika mi je čast da sam u tako jakoj konkurenciji uspeo sebe i kraj iz kojeg dolazim da predstavim na najbolji način », rekao je Ukić

Enes uskoro nastupa i na Bihaćkom festivalu, a u ponedeljak će za bosanskohercegovačko tržište izaći i njegov album.
Relax, take it easy, for there is nothing that we can do.

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

9

Četvrtak, 04. Septembar 2008

SVAKA MU CAST..deluje mi pomalo nadrndano ako na sceni ali bitno je da je odlican pevac i da ce mu album biti odlicno prihvacen kod publie...dve pesme sa albuma prvenca smo imali priliku cuti na pazarskom festivalu i zaista su odlicne...a to sto je nadrndan,to mu vala nevelja...pa nije on jos u poziciji da se tako ponasa...kaze-za mjesc dana cete inshalah biti u prilici da prisustujete mom VELIKOM promotinom koncertu inadam se da cemo MOCI SVI DA STANEMO....hihihhihi....prava zvezda!!!!

Kerber

Učenik

(13)

• »Kerber« je muško

Datum registracije: 25.07.2005

• Poruku poslati

10

Subota, 06. Septembar 2008

drago mi je da je uzeo nagradu

Ovo je samo jos jedno odlicja koja je pokupio na konto svoga prekrasnog glasa. Jos kad se tome doda njegova marljivost i nastup , bude to fenomenalno kompaktna predstava. Nadam se da ce , ako Bog da, album biti zapazen jer vredi paznje. Lijepo je kad neko iz naseg grada , pogotov ovako neko talentiran uspije. Napred Enko !!!
My soul is painted like the wings of butterflies

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

11

Četvrtak, 09. Oktobar 2008

sa srecom ... !

Konacno , debitantski album naseg Enesa je izasao pre nekoliko dana …
Album nosi naviv “Na istok il’ zapad” … sam Enes kaze (s obzirom na to da ni jedna kompozicija ne nosi naziv albuma) da je ovo njegov stav prema sadasnjici … Album sadrzi 10 kompozicija od kojih se dosad mogla cuti “Osvoji me” na Beoviziji , a pesma za koju vec sad mozemo odgledati spot se zove “ Zenu srce otkuca” http://www.youtube.com/watch?v=biLW_eug2Y4
Pored ove dve na albumu se nalaze i :
* Za tebe je ljubav cuvana (text,muzika Eldin Huseinbegovic – pobednik Starog grada ’08)
* Staro cemane (text – Sefka Licina, muzika – Enes Ukic )
* Ruzo moja ( text – E.Ukic i Nijaz Turkovic , muzika – Enes Ukic )
* Ne Mogu ( text,muzika – Aldino )
* Odavno slomljeno ( text,muzika – Enes Ukic )
Zenu srce otkuca (text – Nijaz Turkovic , muzika – Enes Ukic )
*Mirise na tebe (text,muzika – Safet Ramic)
Osvoji me ( text,muzika – Rade Radivojevic)
• Odavno slomljeno – Unplugged …
Iako po zanru spada u Pop muziku , daleko je od “tra-la-la-sa-la-la” zvuka . Meni licno ovo predstavlja super-kvalitetan material koji ne znaci samo Enes Ukic, nego i Novi Pazar i kultura i “nesto nase iznutra” .
Hayat production je izdavac ovog “nama bliskog” materijala …
Album je sniman od Skoplja,preko Sarajeva i Beograda do Zagreba … Tehnicki odradjeno za “svaka cast” , a o Enesu , zar treba trositi reci …
Moci ce da se zadovolje razliciti ukusi i merila …

Hvala ti , i nek si ti nama ziv i zdrav …

Auh al sam se raspiso … nek’ sam vala , Brat je u pitanju …

P.S. Volimo,postujmo i naravno Kupujmo domace !!!
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

kralj sevdaha

Zlatna sredina

(10)

• Poruku poslati

12

Petak, 28. Novembar 2008

Bogomi nije mu los ovaj album...Ima 2-3 extra pesme..Vidim da je i on pisao ali nijbolja je ona koju mu je radio provereni majstor AL DINO..a ima i jedna koja je bas smijesna....u svakom slucaju neka mu je sa hairom!!!

Social bookmarks