Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško
  • »simke_np« je autor ove teme

Datum registracije: 03.01.2003

• Poruku poslati

1

Petak, 05. Septembar 2003

EP u Basketu i Odbojci

prvo u svedskoj drugo u nemachkoj...danas plavi u basketu u 18.00 sa rusima...dva sata kasnije plavi sa Holandjanima u volleyball-u :) shta mislite da li mozhemo da odbranimo zlato sa oba EP od pre dve godine...:)

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

2

:( Ne bih da budem ovakav .... ali .... o| :D hajde de .... Podmaldjen sastav kosarkaske reprezentacije koja mi manjka u reketu....Tomashke je bio igrac koji je morao da bude tu ali ... eto nemogade nake jade te ga je zamenio "vrlo dobri do 6 razreda Djura Ostojic" (od 7 dobro dobar ) :) izmedju ostalog mozemo se ponositi petorkom iz NBA ostalo ... ma dobro pevacemo POMOZI BOZE ....
ODBOJKA : SVE JE MOGUCE a i poveli su nam MAJDAKA ....

Napr(ij)ed PLAVI ! ! !
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

3

mnogo dobra fora na sajtu b92 je prijavljivanje za virtualnog selektora...birate pet igracha iz svih zemalja uchesnica na svim pozicijama...sastavite petorku...ako tih pet igracha na EP u svedskoj bude imalo najbolji uchinak na svojim pozicijama osvajash nagradu...:) moj tim se zove ultra azzurro :) 8)

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

4

Ultra Azzurro
Selektor: Adnan Coric

Ukupno poena: 0 Uloženo: 350 poena

Plejmejker: Miloš Vujanić
0 poena

Koševa
0

Skokova
0

Asistencija
0

Ukradenih lopti
0

Blokada
0

Promašaja
0

Izgubljenih lopti
0

Bek: Damir Mulaomerović
0 poena

Koševa
0

Skokova
0

Asistencija
0

Ukradenih lopti
0

Blokada
0

Promašaja
0

Izgubljenih lopti
0

Krilo: Mirsad Türkçan
0 poena

Koševa
0

Skokova
0

Asistencija
0

Ukradenih lopti
0

Blokada
0

Promašaja
0

Izgubljenih lopti
0

Krilni centar: Virginijus Praskevicius
0 poena

Koševa
0

Skokova
0

Asistencija
0

Ukradenih lopti
0

Blokada
0

Promašaja
0

Izgubljenih lopti
0

Centar: Alexey Savrasenko
0 poena

Koševa
0

Skokova
0

Asistencija
0

Ukradenih lopti
0

Blokada
0

Promašaja
0

Izgubljenih lopti
0

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

5

ni ostali timovi nisu nishta bolji...vid`o sam samo nekoliko jer ih ima gomila...jedan lik beshe stavio Dushana Vukchevica za beka,Mithata Demirela za pleja...Retziasa za centra,Turkcan mu krilo i krilni centar ne znam ko beshe...razpolazesh sa 350 poena i nema shanse da napravish tim snova...:) ovo je najbolje shto sam ja mog`o:

Milos Vujanic plej 85 poena SCG
Damir Mulaomerovic bek 55 poena CRO
Mirsad Turkcan krilo 85 poena TUR
Virginijus Praskevicijus 70 poena LTV
Alexey Savrasenko centar 55 poena RUS

Napomena...ne mozete birati dva igracha iz iste selekcije :) o|

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

6

@simke_np Malo ti je problematicna ova anketa jer po njoj ispada da i odbojkasi i kosarkasi moraju da zauzmu istu poziciju, jer glasanje nije odvojeno za dve reprezentacije!

Mislim da u odbojci mozemo do medalje, do zlata malo teze, a u basketu ce i polufinale cini mi se predstavljati uspeh, jer ipak je ova ekipa neuigrana i sa novim selektorom! Istina je da je selektor dobar kao i vecina igracha, ali nisam siguran koliko su jaki! Medjutim i jednima i drugima zelim sve najbolje i da se vrata okiceni...
Sit Hungry Doesn't Believe

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

7

Subota, 06. Septembar 2003

Evo upravo sam doso sa basket utakmice.
Moram vam reci da sam razocaran na igru nasih kosarkasa.Poceli su ofanzivno hrabro sigurno cak se moze reci perfektno ali u finisu su bili nikakvi.
Dali im je ponestalo kondicije ili je neki drugi razlog u pitanju neznam ali...ne ne ako se ovako bude nastavilo(a nadam se nece)u sledecim mecevima bice kao sto rece And_u_Price polu finale biti dobar rezultat.

Citirano

izmedju ostalog mozemo se ponositi petorkom iz NBA ostalo ... ma dobro pevacemo POMOZI BOZE ....

Valla su pevali i Boze pravde i Od topole do topole i spremte se spremte C...... , ali nije nista pomoglo.

I evo za kraj nekoliko fotografija sa meca:
-Pocetak meca.
Elvinov babo je dodao/la ovu sliku:
  • EuroBasket 2003.JPG
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

8

-Jedan nalet
  • EuroBasket 2003 01.JPG

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• Poruku poslati

9

I 18 sekundi pred kraj utakmice.

PS nasi su primili jos jedsn kos posle ove situacije i to je bio kranji rezultat 80-95.
  • EuroBasket 2003 04.JPG

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

10

ma videlo se odmah da nam manjka tomashevic...drobnjak nije klasican centar...ostoja ludi dobio odmah 4 penala...ashkrabic je mlad...koturovic ludji i od ostoje...kad smo vec bili u manjku sa centrima mogao je bar da pozove Jovu Stanojevica...videcemo danas da bahnemo te svedjane :) :D Babo nadam se da neces navijati za SWE i da ces opet da slikash...Odbojkasi su odigrali vrlo dobar mec i dobili holandiju sa 3:1 Najbolji Ivan Miljkovic!

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

11

Pobede!

Plavi odbojkashi uz rutinsku igru savladali bugare sa 3:0...Kosharkashi svedjane 78-68...pravo muchenje kosharkasha ali na kraju sasvim zasluzhena pobeda koja je mogla biti i ubedljivija ali su totalni autsajderi svedjani bili borbeni i chak u nekoliko navrata prilazili i na kosh razlike...Milosh Vujanic je svojim trojkama vratio stvari na svoje mesto i sada se mnogo lakshe dishe...iskreno ochekivao sam ubedljiviju pobedu ali shta je tu je...Josh uvek trazhimo pravu igru,pogotovu u odbrani ali nadam se da kako prvenstvo bude odmicalo da ce nashi sve vishe dobijati na sigurnosti u igri... :] Ochekujem slike od baba koji je pretpostavljam bio na tekmi...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

12

Ponedjeljak, 08. Septembar 2003

Veceras baraz za ulazak u 1/4 finale. Tekma SCG - TURSKA igra se od 20h a pobednik ide na Litvaniju! Repriza finala iz Istanbula 2001. samo da sve protekene bez problema i gore i dole...

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

Datum registracije: 23.06.2003

• Poruku poslati

13

Ne mogu da glasam u anketi, kada je napravljena sto bi neki rekli ''naprlj-navrlj''...
-antagonisticna je!!!

-Uveren sam da ce kosarkasi da se bore od 9 do 12, a odbojkasi ZLATO!!!

Odbojkasi jednostavno nemaju premca, nema ko da ih pobedi, ali kosarkasi... da im Bog da... :] o| Sa onim igracima...???
viskoznost nije isto što i gustina :(

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

14

Čisto matematički posmatrano, anketa je sasvim u redu...

I jedni i drugi mogu do zlata, teoretski... a možda je upravo to bilo anketno pitanje
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

• Poruku poslati

15

Dobra opaska od sansa,
Čisto matematički - i to TEORIJSKI- DA!!!
Ali, praktično... daleko je 2001. kada su bili prvi i u košarci i u odbojci...

-Teorija i primene...

Cogito

Zlatna sredina

(10)

• »Cogito« je muško

• Poruku poslati

16

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Veceras baraz za ulazak u 1/4 finale. Tekma SCG - TURSKA igra se od 20h a pobednik ide na Litvaniju! Repriza finala iz Istanbula 2001. samo da sve protekene bez problema i gore i dole...

-Da pobedi bolji, i da i gore i dole bude samo sportsko navijanje i nista vise...!

-Prepustam ulogu favorita Turskoj, jer su nasi odavno prokockali... DAKLE, neka svako, pa ma kojoj grupi navijaca pripadao dobro razmisli kako ce navijati, ja preporucujem: SAMO BODRITI SVOJ TIM, postovati protivnika i vrlo dobro...

NEKA POBEDI BOLJI, i unapred mu cestitam!!!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

17

Utorak, 09. Septembar 2003

Citirano

Orginalno od Cogito
-Uveren sam da ce kosarkasi da se bore od 9 do 12, a odbojkasi ZLATO!!!

Sto se tice kosarkasa pogresio si u proceni jer cemo po svemu sudeci biti najmanje 8. ;) , ali nadam se da cemo proci Litvaniju! A kada su u pitanju odbojkasi medalja je realnost, pa nek' bude zlato...

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

18

Zanimljivosti u vezi sa EP u kosarci!

Najviše igrača na šampionatu Evrope u Švedskoj dolazi iz moskovskog CSKA - sedam. Po šest predstavnika dao je Makabi iz Tel Aviva i turski Efes Pilsen.

Među košarkašima na Evropskom prvenstvu najviše klupskih igrača daje Italija (12), sledi Španija (10).

Po broju NBA igrača prednjači Srbija i Crna Gora - tri (Jarić, Drobnjak i Stojaković). Iz NCAA lige najviše košarkaša ima Letonija - dva.

Jorgos Sigalas, bek grčke reprezentacije najiskusniji je učesnik evropskih šampionata. Nastup u Švedskoj mu je šesti po redu. Po četiri Eurobasketa iza sebe ima 11 igrača.

Samo tri igrača odigralo je više od 30 utakmica na evropskim prvenstvima: Sigalas (34), Karašev (33) i Alfonso Rejes (po 33).

Listu najboljih strelaca, od prisutnih u Švedskoj, predvodi španski veteran Alberto Ereros (441). Slede: Ibrahim Kutlaj (388), Vasilij Karašev (351), Dirk Novicki (338) i Alfonso Rejes (327).

Najmlađi igrač na 33. evropskom prvenstvu je krilo Bosne i Hercegovine Mirza Taletović. Na dan početka turnira imao je 17 godina i 352 dana. Najstariji košarkaš je Litvanac Ajnarus Bagatskis - 36 godina i 160 dana.

Najmlađu selekciju na košarkaškom turniru ima Hrvatska - prosek 25 godina. Slede: Izrael i Turska (po 25,3), Srbija i Crna Gora (25,4) i Nemačka (25,5). Najiskusniji sastav ima Italija (27,7).

Najviši igrač u Švedskoj je Rus Denis Eršov (220 cm). Po 218 cm imaju Eurelijus Žukauskas (Litvanija) i centar Grčke Jakov Cakalidis.

Titulu najnižih igrača dele Španac Karles Marko i Mihat Demirel (po 180 cm).

I pored oskudice na centarskim pozicijama reprezentacija Srbije i Crne Gore ima u proseku najvišu ekipu na Evropskom prvenstvu (prosečna visina - 203,8 cm), pa slede: Grci (203,3 cm) i Rusija (202,7). Najniži su Šveđani (196,4).

simke_np

Zlatna sredina

(10)

• »simke_np« je muško

• Poruku poslati

19

Citirano

Orginalno od sans
Čisto matematički posmatrano, anketa je sasvim u redu...

I jedni i drugi mogu do zlata, teoretski... a možda je upravo to bilo anketno pitanje

pa ja sam tako razmishljao a kako ce drugi da vidi moju anketu nije moja stvar...:) Pobeda basketasha u sasvim pristojnoj(moram tako da se izrazim jer mozhe bolje)igri i mogla je biti i ubedljivija pobeda...80-76 sasvim sasvim dobro i dovoljno za jedne turke koji svoj sastav ne menjaju vec duze vreme za razliku od nas...Odbojkashi pocepali "Zbornaju"sa 3:1...Apsolutno Apsolutno zasluzhena pobeda u fascinantnoj igri...plavi su 101% ponovo evropski shampioni...ako kosharkashi pruzhe istu igru i u napadu i odbrani kao protiv turaka mozhemo nechemu da se nadamo i od njih ali otom potom...p.s. nije bilo incidenata ne rachunajuci sitne prozivke na rachun ...:)

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

20

Srijeda, 10. Septembar 2003

veceras SCG - LITVANIJA! Bice zanimljiva ova borba za polufinale EP i cini mi se da veceras pada odluka da li nasi brane zlato! Znaci posle ove tekme bicemo pukovnici ili pokojnici! Ako ne prodjemo evo njih kuci ako prodjemo do zlata nas nista ne zaustavi...

Social bookmarks