Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško
  • »And_U_Price« je autor ove teme

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

1

Utorak, 13. Septembar 2005

EP u kosarci 2005

Za tri dana pocinje evropsko prvenstvo u kosarci koje ce biti odrzano u
Beogradu, Novom Sadu, Vrscu i Podgorici. Strucnjaci kazu da ce turnir biti "nikad jaci" a ja se naravno nadam dobroj kosarci kao i da cu uspeti da odgledam uzivo bar jednu utakmicu druge faze takmicenja.

Interesuju me vasa zapazanja, favoriti...

Na sajtu B92 mozete igrati igru virtuelni selektor. Ja sam vec prijavio svoju ekipu pod imenom "Stara Lucna" aludirajuci na mozda najbolju basket ekipu u gradu, koja je trenirala u nehumanim uslovima ispred Investbanke ali opet bila neprikosnovena.

Vise informacija o igri mozete naci OVDJE .

Sit Hungry Doesn't Believe

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

2

brate a sto ne turi i Tursku nasu
malo za promenu

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

3

Pa kako nisam? Pogledaj malo bolje anketu. Stavio sam sve reprezentacije koje su obezbedile ucesce na turniru. Podsecam da ce 16. reprezentacija biti ili Madjarska ili Izrael koje se veceras u Novom Sadu bore za to poslednje upraznjeno mestu.

Znaci ima Turska u anketi. Sad glasaj! :)

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

4

Srijeda, 14. Septembar 2005

Mislim da za osvajanje prvog mesta,najvece sanse ima reprezentacija SCG i to iz vise razloga:

dosli su u skoro najacem sastavu(osim Stojakovica koji inace kvari atmosferu,i Vujanica koji je povredjen i mislim da ce im on dosta nedostajati),igraju na domacem terenu,na svim pozicijama imaju odlicne igrace,i ono sto je mozda i presudno,a to je,90% ih je iskusno i odigrali su bezbroj jakih,teskih,napetih tekmi.

Litvanci u potpuno okrnjenom sastavu nece moci mnogo da pokazu,Spanci bez Gasola koji je pla ekipe,takodje,Nemci nikad i nisu imali ekipu za velika dela.
Za borbu za medalje se moze umesat Turska koja,na zalost ima dobru prvu petorku ali je "tanka"na klupi sto je i glavni razlog sto nemaju zapazenije rezultate(od onog finala sa Jugom u Turskoj).Ali se nadam u iskusnu petorku koja bi mogla da dogura daleko.pored njih,mislim da su Italijani,Slovenci i Hrvati najozbilniji kandidati za medalje(Slovenija pogotovu jer imaju odlican sastav-Udrih,Rasa iz San Antonija,Jaka Lakovic iz Panatinaikosa itd.)
A da,zaboravih Ruse koji su u izuzetnom sastavu dosli na EP(Kirilenko,Holden,Krijapa,Monija,....)

Naravno,iznenadjenja su moguca,a moje misljenje sam kreirao na osnovu pripremnih turnira odigranih u Podgorici,Istanbulu i Atini,o ostalim reprezentacijama ne mogu nesto pricat jer neznam ni u kojem sastavu dolaze.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

Datum registracije: 26.04.2005

• Poruku poslati

5

Mislim da ne treba tako lako otpisivat Francuze...
Imaju dosta dobre igrace,predvodjene Parkerom,Rigodom,Fotuom,Pjetrusom itd.mislim da oni mogu uz malo srece da se umesaju u borbu za neku od medalja
Isto vazi i za Grke. Imaju dosta jaku ligu,puno igraca iz iste,pre svih onaj Papanikulao iz PAO,tako da videcemo...
Halo Bing? Kako brat?

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

6

Ova anketa i trenutno stanje u njoj me nevjerovatno podsjecaju na kosovski boj. Mislim da ce Turska ponijeti pobjedu, a SCG ce odabrati "Carstvo nebesko". :D

P.S. More Marko ne ori drumova!!! 8)
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

joku

Učenik

(10)

• »joku« je muško

Datum registracije: 04.06.2005

• Poruku poslati

7

Četvrtak, 15. Septembar 2005

Selam Alejkum!
Moj favorit za osvajanje Evropskog prvenstva je Slovenija.Zato sto po imenima, imaju jednu od najacih ekipa.Pored njih tu je Italija,Francuska,Grcka,Turska...

Sto se tice srba njima zelim, da prodju kao prosle godine na Olimpiskim igrama i kao uvek do sada bice mi zadovoljstvo kada oni izgube!Reprezentacija u kojoj igra deklarisani cetnik (Gurovic)nije moja i pored najbolje volje nemogu za njih da navijam.Nemoj te samo da me kritikujete da opet mesam politiku i sport jer nazalost u ovoj drzavi sport je vise od igre.Da su dobro namerni ,vodili bi racuna da je Srbija visenacionalna drzava i nebi pozivali takvu osobu u reprezentaciju.Samim tim, sto njegove kosarkaske sposobnosti nisu na nivou ekipe. On prakticno poslednju sezonu nije nigde ni odigrao,pa nemoze biti da je toliko neophodan reprezentaciji.Pre ce biti da je nesto drugo u igri!

Sto se mene tice neka im ga,jer Ja za njih nikada necu navijati!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

8

Četvrtak, 15. Septembar 2005

@joku: Niko ti nece prebacivati zbog toga sto neces da navijas za SCG. Uostalom tema se i ne zove SCG nego EP, pa prema tome svako moze da pise o svemu sto je vezano za Evropsko prvenstvo.

Sta zelis reprezentaciji SCG je naravno tvoja stvar ali ja bih voleo da cujem kakve su vase prognoze. I narvano, o Gurovicu po najmanje treba da se prica jer on i ne zasluzuje da mu se poklanja bilo kakva paznja.

Licno, mislim da sce Hrvati odigrati znacajnu ulogu, a SCG ima prednost domaceg terena sto moze biti presudno. Sto se ostalih selekcija tice uglavnom se slazem sa Tashketom.

Najvise bih voleo da pojedinci Avdalovic, Pashutin, Jahovic (Turkcan), Gigli i Garbahosa odigraju najbolje pojedinacno jer ce onda moj tim STARA LUCNA u igri virtuelni selektor biti najbolja a ja dobiti nagradau :)

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

9

Petak, 16. Septembar 2005

Sinoc je na Kalemegdanu svecano otvoreno EP u kosarci. Kazu da je bilo divno. Ja nazalost nisam imao vremena da odem da pogledam, ali prema najvama i prema pricama onih koji su bili, izgleda da je bilo super.

Cetiri razlicite koreografije za predstavljanje cetiri grada: Bograd, Novi Sad, Vrsac i Podgorica, a na kraju vatromet.

Danas je Knez Mihajlova ulica bila puna Slovenackih navijaca koji su veoma dostojanstveno u majicama na kojima pise Slovenija setali ulicom i po kad kad pevali. Bio je jedan sa zelenom kosom :) i bubnjem :)). Eto taj je bio najbucniji :).

Euforija je tu!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

10

Petak, 16. Septembar 2005

A bilo je i Francuza po cijelom Beogradu. Inace Slovence sam uglavnom vidjao u kaficima dok sam jutros setao i to uglavnom okruzene pojedincima koji su hteli da razmene iskustva i verovatno se prisete dogadjaja iz stare nam Juge.

Prve utakmice su vec u toku. Trenutno u hali Pionir igraju Slovenija i Bosna ali ja ne znam rezultat. Pokusacu da uskladim obaveze i odgledam neku utakmicu Bosne u Pioniru.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

11

Subota, 17. Septembar 2005

Rezultati prvog kola su:

Grcka-Francuska 64:50
Rusija-Ukrajna 86:74
Slovenija-BiH 74:65
Letonija-Izrael 65:74
Nemacka-Italija 82:84
Hrvatcka-Bugarska 88;84
SCG-Spanija 70-89
Turska-Litvanija 75-87

Najvece iznenadjenje su Bugari. Hrvati su ih jedva dobili,ko i bruka Turske! Gubili su protiv desetkovane Litvanije i sa po 25 razlike,i tek su negde pred kraj uspeli da ublaze poraz! xx(
Ako nista drugo Mirso i Hido su bili najbolji kod Turaka sa 13 i 14 poena ;)
Halo Bing? Kako brat?

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

12

Nedjelja, 18. Septembar 2005

Napokon

Posle katastofe u prvom kolu protiv Spanije Srbija se ponovo mucila u pocetku ali je na kraju razbucala Izrael. Kazem Srbija jer ocito Crnu Goru niko ni ne pominje a jeste li primetili da utakmice iz Morace gledamo samo u snimcima jer nikako TV veze da prorade. Inace moje misljenje je da ce mo se mi krvit sa Rusima, Litvancima,Nemcima i Slovencima a tzv.braca Turci ce nas valjda "pustiti". Obavestenje "cica" nije igrao, nazalost.

Spain

Profesionalac

(10)

• »Spain« je muško
  • »Spain« je zabranjen

Datum registracije: 04.09.2005

• Poruku poslati

13

Nedjelja, 18. Septembar 2005

Ko su ti nasi iliti mi? I koga to nas?
[SIZE=5]ZELENO, VOLIM TE![/SIZE]

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

14

Petak, 23. Septembar 2005

Mnogi "favoriti"podbacise!!!!
Zanimljivo je da se u utakmicama cetvrtfinala daje izuzetno malo koseva(sta reci kad je Litvanija uspela za 40 min da daa 47 koseva!!!!)
Nazalost,pored svega sto se desavalo,Turci ce ostat zapamceni po jednom neslavnom rekordu.Naime,u mecu sa Hrvatskom,hrvati su napravili seriju 32-0 sto je rekord na prvenstvima!!!
Slovenci su psihicki nacisto pali i izgubili od Nowitzkog.
Grci pobedise nikad jace Ruse(koliko im je bilo vazno ovo EP govori i podatak da je Putin licnim dekretom proglasio Holdena za drzavljanina Rusije kako bi zaigrao za reprezentaciju,obzirom da Rusi nemaju pravog play-a),a evo trenutno se kolju spanci i hrvati.
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Srce_

Zlatna sredina

(10)

• »Srce_« je žensko

Datum registracije: 09.10.2003

• Poruku poslati

15

Subota, 24. Septembar 2005

[SIZE=2]Francuska, Francuska, Francuska ...[/SIZE]
Srce_ je dodao/la ovu sliku:
  • FFB.jpg
ups :O ... uhvatili ste me na delu 8o ... kako ponovo lupam :)) :))

• »N.Y.C.Enes.N.P.« je muško

Datum registracije: 17.09.2005

• Poruku poslati

16

Hrvati sinoc pokradeni. X(
Sto Spanci imadose dosta navijaca sinoc. o| xx( o|
Samo je jedan, svega je vrijedan - Novi Pazar

Datum registracije: 25.05.2005

• Poruku poslati

17

Bas

mi je zao

muhadzer

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 08.11.2004

• Poruku poslati

18

Citirano

Orginalno od prcenzajn
Inace moje misljenje je da ce mo se mi krvit sa Rusima, Litvancima,Nemcima i Slovencima a tzv.braca Turci ce nas valjda "pustiti". Obavestenje "cica" nije igrao, nazalost.

Vala prce klalo se ali u svlacionici SCG posle debakla sa Francuzima. I cica je zasluzio kais. Nego juce, bas sam dremuckao tako dok je pocinjao mec Spanija- Hrvatska, i tako odjednom prenem se, cujem na TV skandiranje "srbija, srbija ...". Onako u polu snu, sta je reko, ovo.. kad vidim Hrvatske dresove, ada pa ako hocete za njih da navijate morate "velika srbija.. " :D .
Opet zbog ove polovicne podrske Hrvati u polurezervnom sastavu jedva izgubise od Spanije+sudije. E moj prcenzajn, davno je proslo krvljenje.
Svijet pociva na cetiri stuba: znanju ucenih, pravdi mocnih, hrabrosti odvaznih i molitvi pravednih.

SPAWN

Zlatna sredina

(10)

• »SPAWN« je muško

• Poruku poslati

19

Nedjelja, 25. Septembar 2005

Rekoh ja, kad pocesmo da komentarisemo na ovu temu,da ce grci daleko dogurat,doduse provukli su se juce o| !
Halo Bing? Kako brat?

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

20

Nedjelja, 25. Septembar 2005

Grci su se provukli i to kako. Veliku su gresku napravili Francuzi i sami su krivi za poraz.

Veceras, manje-vise neocekivano finale Nemacka-Grcka. Moj tip su Nemci

Social bookmarks