Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

1

Subota, 11. Decembar 2010

Ericsson t28, ispravan kupujem

Ako neko ima ovaj telefon da je ispravan neka mi se javi putem privatne poruke. Kupio bih ga. Ovo je ubedljivo najbolji telefon koji sam ikada koristio :).

To je mali pljosnati ericsson koji ima dugmence sa strane za otvaranje vratanaca na kojima je mikrofon. Pogledajte sliku dole.

P.S. Ne pitajte me po kojem kriterijumu najbolji - jednostavno najbolji :d

Phikret je dodao/la ovu sliku:
  • Untitled.png

Tashke

Veteran

(12)

• »Tashke« je muško

Datum registracije: 04.01.2005

• Poruku poslati

2

Subota, 11. Decembar 2010

Skoro sam video negde ovaj telefon...a da,moj zvucnik je napravljen,izmedju ostalog,i od tog telefona,koji je recikliran pre par godina i eto ga sad kao deo mog zvucnika :D

Sta ce ti ovaj telefon bogati?
Jednom odlazi svako,putem svog zivota,na rastanku samo srce kaze,ja cu se vratiti...

Phikret

Profesionalac

(10)

• »Phikret« je muško
  • »Phikret« je autor ove teme

Datum registracije: 27.07.2002

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 12. Decembar 2010

Nostalgija :). Hteo sam da ga kupim preko E-bay-a u NemaČkoj. Čovek je prodavao sa svom opremom - punjač za auto i dve nove baterije. Telefon je izgledao ko nov. Krenula cena od 1EUR i dobro je išlo sve do 2 sata pred završetak aukcije kad je počela nenormalno da skače i prodat je za 45EUR :).

Social bookmarks