Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

björn

Profesionalac

(10)

• »björn« je muško
  • »björn« je autor ove teme

Datum registracije: 29.08.2003

• Poruku poslati

1

Srijeda, 18. Februar 2004

Etika i medicina

kakav po vama lekar treba biti?koje kvalitete posedovati?koje se etike i nacela pridrzavati?kako ocenjujete ponasanje lekara danas u zdravstvenom centru u NP,jeli se sta popravilo na bolje ili na gore?
imao sam primera susresti neke ljude u pazaru koji lice na sve ama bas na sve osim na lekare.ne po izgledu nego po ponasanju.ali da nebude samo kritikujem....
jedan pozitivan primer je jedan lekar kojeg se secam.Dr Hido se zove a prezime sam zaboravio:) radio je na plucnom odelenju koliko se secam.pravi gospodin.tako blag prilaz pacijentu ,kulturno, fino pola bolesti cini mi se skine sa coveka samim tim pristupom:) svaka cast!
14. Kad bismo njih radi kapiju na nebu otvorili i o­ni se kroz nju uspinjali,
15. opet bi o­ni, zacijelo, rekli: "Samo nam se pričinjava, mi smo ljudi opčinjeni!" (Kur'an)

2

Selam björn :)
meni se cini da je na forumu vec bilo reci o temi slicnoj ovoj. Evo linka : Medicina u Novom pazaru? Uzas...

procitaj, ako to nije ono sto si ti mislio nastavicemo diskusiju ovde :) .
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

3

Uz konstataciju da se slažem sa Pink da se ova tema sadržajem preklapa sa već postojećom i otvorenom temom na forumu, zatvaram ovu temu uz napomenu da se, na osnovu opisa koji nam je björn dao, može naslutiti da se radi o penzionisanom dr Hidu Mustafiću, koji je svakako značajano doprineo lepšoj slici o etici naših doktora.
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Social bookmarks