Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

1

Ponedjeljak, 14. Juni 2004

Euro 2004

Evo pocelo Evropsko a niko ni habera, sta je ovo.
Sinoc gleda utakmicu (il tekmu, kako bi se to reklo) Francuska-Engleska, koja je ovde najavljivana sa posebnom paznjom. Bila je jako zanimljiva, narocito zadnjih 3 minuta u kojima je Zidan uspeo da pobedi engleze ubacivsi im 2 gola u 91 i 93 minutu. Konacan rezultat 2:1. Sama igra nista posebno, Francuzi nesto kao napadali, s'tim sto stignu do sesnesterca i nista, Englezi se kao branili. Celu utakmicu nismo videli skoro ni jednu sansu, a u 38 minutu, cini mi se, englezi posle odlicnog centra shuta Bekama, povedose sa 1:0 i tako osta do skoro pred sami kraj.
Kad su svi mislili da je gotovo, ZiZu, uzima lopto i iz slobodnog udarca odlicno plasira loptu u levi ugao. Tehnicki savrsen udarac, i golman je mogao samo da gleda. Posle samo minut, Engleski odbranbeni igrac, da me ubijes ne bi zno koji bese, nespretno intervenise i lopta se vraca u srce sesnesterca, do koje brze stize Hanry i golman je mogao samo da ga obori, na sta sudija dosudjuje penal. Opet Zizu, sigurno i mnogo lepo, opet levi ugao, i gotovo 2:1. Lepo se zavrsilo po ove moje, a i za sve ostale, jer ovo je car fudbala, nikad nije gotovo dok se ne zavrsi.
malo za promenu

2

Zinedine Zidane. Svaka cast!!! (o)
Fabien Barthez odbrani Backham-ov jedanaesterac.

Osim ove utakmice odigrane su i :

Grcka - Portugal 2 : 1
Spanija - Rusija 1 : 0
Svajcarska - Hrvatska 0 : 0 ( i pored toga sto su citavo drugo poluvreme igrali sa igracem vise, Hrvati ne uspese da daju gol)

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

3

Treci dan - grupa C

Italija - Danska 0:0
Svedska - Bugarska 4:0 (par minuta prije kraja)

Mislim da ce Francuska sigurno igrati u finalu. Ja navijam za Nemacku.
Sit Hungry Doesn't Believe

• »Sandzaklija« je muško

Datum registracije: 13.02.2004

• Poruku poslati

4

Navijam za Holandiju. Sutra Holandija i Svabe. Bice stvarno dobro.
"Ako sam kriv, neka me ubiju, ali ja se ne osjecam krivim, ni pred Allahom dz. s., ni pred narodom"
Acif-efendija Hadziahmetovic 1887-1945

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

5

Utorak, 15. Juni 2004

Vidis, ja ne kontam da je glavni krivac za poraz Engleza ni Beka(m)n koji je masio penal iako je ga je izveo majstorski a ni Gerrard koji je poklonio loptu za pobjedonosni jedanaesterac Francuza, vec odurni Rooney koji je svojim sebicnim potezom koji je prethodio masenom penalu naslutio poraz svoje ekipe.
Takav sebicluk odavno nisam vidio jer je sigurno 5 sekundi imao saigraca na drugoj strani koji je bio slobodan i u 100% prilici, ali Rooney je nastavio sam i izmedju trojice iznudio jedanaesterac...
I kako to obicno biva slijedi kazna u vidu legendarnog Zinedina koji je po ko zna koji put pokazao zasto je No1 u svijetu.

I tacno sam znao, da ce kanadski komentatori da previde taj momenat i da se cudom cude kako je Engleska izgubila dobijenu tekmu u takticki mudro odigranoj igri a Kanada je dio Commonwealth-a i kraljica jos uvijek kao vlada ovom zemljom a i pride Owen Hargreaves je iz Calgary-ja 8) pa su sve simpatije bile na strani Engleza no slabo je ko skuzio onu staru da ako igras za raju i zanemarujes taktiku...

Ja sam kontao da ce Latvia bit' iznenadjenje turnira ali kako stvari sad stoje Grci ce biti ti.

No da cujemo i ove iskusne prognozere pa da im kontru udarimo cisto 'nako.

Zivili
Giovanni

P.S. I mogu vam reci da je pravo paglu sto moram da radim kad se vecina tekmi igra (po ovom vremenu od 10-15h) i da vam pomalo zavidim

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

6

Utorak, 15. Juni 2004

Citirano

Originalno od And_u_Price
Svedska - Bugarska 4:0 (par minuta prije kraja)

Svedska-Bugarska 5:0!!!

Sveriiiiggeeeee,Sveeeerriiiggeeee, oooooooooo
Kako dobro igramo...
Nemoze nam niko nista hehehehhehe
Ima da nalupamo Italijane minimum dva razlike!!!
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

7

Utorak, 15. Juni 2004

Evo bas sam gledo Svedska-Bugarska. Nije bila losa utakmica, najbolji igraci za Svedsku su Larsson i Ljungberg a za Bugarsku je najbolji onaj po lijevoj strani Martin Petrov. Onaj Ibrahimovic pojma nema, kad ga gledas posle utakmice covek bi reko on je dao 5 golova, samom sebi aplauze daje (eh seljaka majko mila). Kako me je iznerviro sto je Ibrahimovic penal izveo, onaj penal je trebo Larsson da izvede da bi postigao "hat trick" ali kad je neko sebican dzaba onda. Inace mislim da Bugarska ima dobar tim samo im je losa odbrana, ali ipak mislim da mogu da se kvalifukuju za cetvrtine finale. Sto se tice Italije-Danske, kao sto sam ocekivo Zhabari pojma nemaju, onaj Del Piero, Vieri i Totti ko da nikad fudbal nisu igrali. Mislim da bi trebali kopacke da okace. Nisu stvorili ni 3 dobre akcije u toku 90 min. Sutra se nadam da ce biti dobra utakmica izmedju Holandije i Nemacke. Mislim da ce Holandija da pobedi jer imaju dobre bokove po strani i plus imaju Van Nistelrooya.

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

8

Utorak, 15. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja se izvinjavam, ali ja to slabo pratim. Neznam cak ni koji timovi igraju, pa bih zelio pitati vas ovdje, igra li mozda u tom prvenstvu moja lijepa Bosna? Fala.

A ako ne igra Bosnam, onda da vas pitam, takodjer, igral moja lijepa Turska? Ako igra, kad je njima prva utakmica? Opet fala.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

9

Utorak, 15. Juni 2004

Grupa A :
Grcka
Spanija
Porugaija
Rusija

Grupa B :
Francuska
Svajcarska
Hrvatska
Englska

Grupa C :
Svedska
Danska
Italija
Bugarska

Grupa D :
Nemacka
Holandija
Ceska
Latvia

@ Gerilac : Izgleda da nema ni Bosne ni Turske ovde? :(

"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

10

Utorak, 15. Juni 2004

Onda to znaci da na ovom prvenstvu za mene nema nicega interesantnog. Fala ti Pink na ovim informacijama.

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

11

Utorak, 15. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Onda to znaci da na ovom prvenstvu za mene nema nicega interesantnog.

Ima, ima, kako da nema. Zar nije bilo zanimljivo kada je Zidane dao 2 gola za 2 min?
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

12

Utorak, 15. Juni 2004

Pa pomalo i jeste, ali to je pojedinacno. Ja volim kada onako Dzematile nastupamo, za sebe. Svoje ime, svoje sve. To je pravo. A ovako se mogu eto poneki pojedinci posmatrati, ali ni za koga se nemoze navijat, timski gledano.

Allahimanet.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

13

Utorak, 15. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Gerilac
Onda to znaci da na ovom prvenstvu za mene nema nicega interesantnog.

Sad si me pravo razocar'o! Ja mislio ti istinski zaljubljenik u fudbal, kad ono medjutim :) Turska je bila slabija od Engleske a Bosna od Danske u odlucujucim utakmicama kvalifikacija, ali su se lako mogle naci na ovom prvenstvu.

Sto se tice danasnjeg dana, odigrane su utakmice grupe D:

Ceska - Letonija 2:1
Nemacka - Holandija 1:1

Letonci su imali 1:0, ali odlucilo je iskustvo. U drugoj utrakmici Nemci su takodje imali prednost ali su Holandjani uspeli izjednaciti. Ipak, rezultat ce za mnoge biti iznenadjenje buduci da su svi prognozirali sigurnu "dvojku"! Panceri su i dalje moj favorit!!!

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

• Poruku poslati

14

Srijeda, 16. Juni 2004

Naravno da sam istinski zaljubljenik u fudbal, samo eto sa moje pozicije, tj. tacke gledista. Jer postoje kod mene neke stvari koje prozimaju moj cijeli zivot i citavo moje bice i ja ih ne odvajam ni od jednog momenta u svojem zivotu. :) Nadam se da sam ti sada otklonio razocarenje. Fala.

Allahimanet.

DjordjeRd

Profesionalac

(10)

• »DjordjeRd« je muško

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

15

Srijeda, 16. Juni 2004

http://www.bbc.co.uk/virtualreplay/euro2004/index.shtml

Eve jedan fini link, al' strogo za meraklije...
Ovaj član foruma želi da se, ovim putem, javno odrekne prava i obaveza čitanja i komentarisanja tema u forumima 'Politika' i 'Religija', i možete smatrati da nije kompetentan za takvu vrstu sadržaja u javnom mediju kakav je Internet. Svaka aluzija ili komentar na gornje rečenice će biti ignorisana od strane autora. Hvala na razumevanju.

P.S. 37!

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

16

Srijeda, 16. Juni 2004

Only one can be the best !!!!!! Vec nekoliko godina ima taj primat za najboljeg fudbalera sveta.Pa zna se ko Zinedine Zidane!!! (o) (o) (o) (o) (o) Finale mozda bude ovako:
Portugal:France

Bujrum te u nedelju na F1 heheheh opet Shumi :) No:1
" Bilen alemlere rahmettir "

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

17

Četvrtak, 17. Juni 2004

Grupa A - 2. kolo

GRCKA - SPANIJA 1:1
RUSIJA - PORTUGAL 0:2

Grci su i dalje najvece iznenadjenje ovog prvenstva. Ovoga puta bili su tvrd orah za Spance i na taj nacin dosli na prag velikog uspeha - plasmana u 1/4 finale. Za to ce im biti dovoljan i bod iz naredne utakmice sa Rusijom, a u nekim kombinacija odgovarao bi im i poraz. Ja navijam za iznenadjenja i naravno za Pancere! ;)

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

18

Četvrtak, 17. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Elvinov babo
Svedska-Bugarska 5:0!!!
Nemoze nam niko nista hehehehhehe

Hehe. Ovo sa Bugarskom ne racunaj. Videcemo utakmicu sa Italijom. 8)

[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

19

Četvrtak, 17. Juni 2004

Dinna pusticemo Italijanima da nam daju jedan gol.Bugarima nismo hteli da dajemo nadu. :D
Prognoza meca izmedju Italije i Svedske je 2:1 za Svedsku. 8)
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

20

Četvrtak, 17. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Elvinov babo
Dinna pusticemo Italijanima da nam daju jedan gol.Bugarima nismo hteli da dajemo nadu. :D
Prognoza meca izmedju Italije i Svedske je 2:1 za Svedsku. 8)

Hehehe Elvinov babo, ova ti je bas smjela, da ne kazem patriotska. 8)
Nisu losi Svedi, ne kazem, ali Zabari ce i ovu odigrat' u njihovom stilu a to je traljavo ali ce na kraju uzet' bod. Znaci ja ciljam na nerijeseno a onda ce u zadnjem kolu Talija puci Bugare 1:0 pred kraj tekme ili slicno da bi ih kasnije gledali u finalu kao i obicno jer oni pocinju igrati tek od cetvrt finala.
Zuta boja i nije bas u dijapazonu boja jednog tipicnog Balkanikusa, pride jesam li ja Giovanni ili nisam pa cu zato glasno reci

Forza Azzurri
Aj zivio
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Social bookmarks