Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

41

Ponedjeljak, 21. Juni 2004

zasat Zinedin Zidan - Svicerska 1:0
malo za promenu

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

42

Ponedjeljak, 21. Juni 2004

vec je 1:1 :)
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

43

Utorak, 22. Juni 2004

Onaj prvi gol engleza posle hrvata je po mojem misljenju (i nekom pamcenju pravila) postignut iz offsajda.. Ofsajd je situacija u kojoj se napadacu upucuje lopta a ispred njega se NE nalaze DVA igraca protivnickog tima.. U uopstenom slucaju uvijek je jedan igrac (tj golman) ispred igraca a ostali odbrambeni igraci mu istrce iza ledja pre nego mu se lopta uputi (znaci samo je jedan igrac ispred njega pa je to ofsajd), a u situaciji u kojoj su englezi postigli gol golman je bio iza ledja strelca a samo je jedan odbrambeni igrac hrvata bio ispred njega pa se racunicom dobija situacija prema kojoj je on (strelac) u ofsajd poziciji. E dal se sad racunaju samo igraci (pa mora da bude samo jedan igrac da ne bi bilo ofsajda a golman se ne racuna) nije mi poznato.. Ovo za dva igraca me je naucio hake the trener vrlo odavno :)
mogu ja da se potpisem i bolje...

šišmiš

Zlatna sredina

(10)

• »šišmiš« je muško

Datum registracije: 25.06.2003

• Poruku poslati

44

Utorak, 22. Juni 2004

bye bye switzerland...

Svajcarski ponosni na njihove borce kao da su prvaci postali :D i pao je prvi em goal posle tries godina..

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

45

Utorak, 22. Juni 2004

Engleska - Hrvatska fenomenalna utakmica. Francuzi nisu dozvolili iznenadjenje i kako prvenstvo odmice sve sam vise siguran da ce ga trikolori i osvojiti.

Sto se tice vecerasnjih utakmica uzdam se u nepotizam i dil izmedju Skandinavaca a sve u cilju pakovanja kofera Italijana. :)
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

46

Utorak, 22. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni
Ja sam kontao da ce Latvia bit' iznenadjenje turnira ali kako stvari sad stoje Grci ce biti ti.

No da cujemo i ove iskusne prognozere pa da im kontru udarimo cisto 'nako.

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Grci su i dalje najvece iznenadjenje ovog prvenstva. Ovoga puta bili su tvrd orah za Spance i na taj nacin dosli na prag velikog uspeha - plasmana u 1/4 finale.

Gledah ove vaše prognoze i vidim- i dalje po starom, posmatrate ovaj prognozerski sport sa neke sportske strane, a ja vam kažem da tu ima svega, a najmanje sporta :D

Dakle, što bi reko Gerilac (nekako je postalo pravilo da se mora pomenuti ) ako ovoj stvari pristupimo suštinski a ne formalno, odmah zapada za oko da se iste ove- 2004. godine- održavaju i OI i to gde? Normalno ne u Letoniji već u Grčkoj, pa kad se tako sagleda onda ni malo ne bude začuđujuće što se Grčka našla u 1/4 finala i to uz neke teoretske kombinacije (tj. uz najmanje očekivani sled događaja).

Što se ostalog tiče eto, primetih da And-U-Price pogodi za Engleze protiv Hrvatske, da su Elvinov babo i Giovanni mogli da se nađu na sredini povodom Šveda i Talije ( Elvinov babo da smanji jedan gol Svedima, a Giovanni da im poveća jedan gol) te da bi u tom slučaju obojica pogodila.

Primećujem i da nema baš smelih prognoza :D i da se uglavnom prognozeri usuđuju prognozirati neke zicere.

Primećujem da je na ovom prvenstvu (za razliku od mnogih drugih prethodnih) karakteristično da su česti ( pa i više nego česti) preokreti rezultata.

Moraću da razočaram And-U-Pricea , jer Grci će i Francuzima zagorčati taj četvrtfinalni meč i proći u polufinale.

Skrećem pažnju svim prognozerima na meč Češka-Nemačka . Već se najavljuje neigranje Nedveda kao tipična navlakuša za prognozere pacere koji će se zaletieti na rezone tipa: Česima ne treba ništa bod, oni se obezbedili, Nemci igraju kompletni, Česi se odmaraju, Nedved je pola tima Češke.... i sl. Dakle skrećem vam pažnju da u toj utakmici zasigurno nema pobede Nemaca, jer u suprotnom bi finansijski efekat održavanja EP bio ravan nuli... ma kakvi... nula je pozitivna za finansijski efekat koji bi imalo EP u tom slučaju...

Dakle, Nemačka max. osvaja jedan bod, što im je premalo da bi otišli dalje, jer Holandija pobedom nad Letonijom ima čitav bod prednosti nad Nemcima i kao drugi u grupi idu Švedima na noge ( i gube)...

Takođe skrećem pažnju na meč Švedska -Danska U novinama se nagoveštava moguća nameštaljka nerešenog rezultata 2-2, 3-3 ili više.. što će u svakom slučaju i desiti . Tom nameštaljkom Italijani definitivno ispadaju iz igre.

Po mojim proračunima, ove godine imaćemo za šampiona zemlju koja je već bila šampion i to onu zemlju koja je na prvenstvo koje je osvojila otišla nezasluženo- umesto Jugoslavije, a na ovo opet nezasluženo - umesto Bosne. Dakle- Danci šampioni.

No... da vam ne bi bilo totalno neinteresantno prvenstvo ovde ću zasad stati ( Mada... kad bolje razmislim- i onako sam vam gotovo sve rekao)

P.S. Ako se nakon ovoga oglasi neki od junaka neke od serija koje su se davale pre 30-tak godina i kaže da sam u nekim slučajevima promašio, ostaje mi samo da se unapred ogradim i da kažem da sam sačekao i video da dosad i nije bilo nekih smelih prognoza, a da su ove moje prognoze ako ništa drugo a ono bar hrabre :]

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Onaj prvi gol engleza posle hrvata je po mojem misljenju (i nekom pamcenju pravila) postignut iz offsajda.. Ofsajd je situacija u kojoj se napadacu upucuje lopta a ispred njega se NE nalaze DVA igraca protivnickog tima..

Isto sam primetio i ja a čini mi se i golman Butina koji je uzaludno mahao pomoćnom sudiji. U svakom slučaju.... Hrvati se pakuju kući, uz veliku pomoć sudija i protiv Francuza i protiv Engleza...no nisu ni prvi ni poslednji. Seti se samo svetskog prvenstva i katastofalnog suđenja...

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

47

Utorak, 22. Juni 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Sto se tice vecerasnjih utakmica uzdam se u nepotizam i dil izmedju Skandinavaca a sve u cilju pakovanja kofera Italijana. :)

Pa nemojte ljudi Talijana, dobri su oni. Gdje ona ljepota s tribina da spakuje kofere, nemoj And_U_Price zivota ti. Azzurri idu dalje i kao i obicno igraju finale a tu ce ih vjerovatno sacekati galski pijetlovi.

Za poklonike Azzurra evo ekskluzivnog priloga o tome kako se isti spremaju za odlucujuci mec. Tu se i moze naslutiti u cemu lezi njihova prava snaga.

Link ce biti validan do kraja prvenstva i sadrzi MPG zapis od 2.2 MB ili slicno ali je praaaavo dobar.
Uzivajte

PRIPREME TALIJANSKE MOMCADI (KLIK ZA DOWNLOAD)

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

48

Utorak, 22. Juni 2004

Danska-Swedska 2:2 :D (prognoza)
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

49

Utorak, 22. Juni 2004

Danci i Svedjani su stvarno sampionski nastelili tekmu :D
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

50

Utorak, 22. Juni 2004

Ja ne znam ko je sta gledo, ja ovj Italija Bugarsko i bi dobar vala sve do kraja. Bugari igrali pravo prvo poluvreme, moze se rec da su bili i bolji i zasluzeno poveli 1:0, Italijani izjednacuju, i posle rezultata Danske protiv Svetske od 2:1, Italijanima fali samo jos jedan gol. Pocinje napad sa svih strana, bilo je pravih sansi i vidi se da su momci stvarno zeleli pobedu. U svim tim naletima i ja se uzive i ka da posta Italijan, pa na svaku loptu poskaka, i ono racunam ima vremena more se. Jos minut do kraja sam se nasmija i to onako slatko i ne presta sve do kraja. Svetska Danska 2:2, svedjani izjednacise u zadnjem minutu, i dok se oni onako gomilaju, Italijani stizu do 2:1, ona Casano i ostali sve srecni trce do trenera skacu, a ova im veli gotovo, 2:2, a oni futani ka popisani, joj jes bilo smijesno a bogomi i tuzno. Kako to stigose ovi tamo do 2:2 ne znam, al ovde je stvarno bio pravi mec, sve do kraja. Sto se tce namestaljke pa nesto bogomi i ne znam, jes da su komsije, al ne verujem da bi im danci tako lako dali prvo mesto, ovako idu direktno Ceskoj, pa bogomi nek im bog pomogne.
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

51

Srijeda, 23. Juni 2004

Ja sam gledao svedzane protiv danaca.Sta da se kaze Opticka Varka da su hteli Danci pobedili bi jedno 2 gola razlike.Ali ipak su odigrali 2-2 da isprate Italijane kuci.
" Bilen alemlere rahmettir "

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

52

Srijeda, 23. Juni 2004

Polako ljudi nemojte tako.Nisu oni namestili utakmicu,nego Swedska ima dobre igrace koji znaju da daju gol kad treba.Samo zato sto je ovaj rezultat bio odgovarajuci da bi isterali Italijane mislite da je utakmica bila namestena...c...c...c...c!
Jeste da se i meni vise svidela(na ovoj utakmici)igra Danske reprezentacije,ali mislim da na ovoj utakmici je sreca posluzila,i odlucila da Swedjani idu dalje.Tako je to Nema svakad Pizze (u ovom slucaju :D )
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

rifche_golup

Profesionalac

(10)

• »rifche_golup« je muško

Datum registracije: 09.12.2002

• Poruku poslati

53

Srijeda, 23. Juni 2004

Iskreno mi je mozda zao Italijane,al sta cu im kad su sami sebe oterali kuci .... A za Svedjane i Dance ... pa sta se moglo drugo ocekivat ... komsijski hak nije ... :D braca nisu smoki ... :D
Fq the Politics ... Fq it,fq them ...
Pokusacu da te probudim a ti se pravi budna ....

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

54

Srijeda, 23. Juni 2004

Citirano

Orginalno od hadalj
Ja ne znam ko je sta gledo, ja ovj Italija Bugarsko i bi dobar vala sve do kraja...

Talijani ko Talijani.. majstori spletki i nameštaljki, napravili su ono što im je najbolje odgovaralo, tj, sve vreme su na udici držali kao mamac rezultat koji im "ne odgovara" edal bi se ovi skandinavci primili na to i počeli da igraju svak za sebe i za (samo) svoj račun. No ovog puta im nije prošlo za nogom... i pametni skandinavci odoše dalje a "ljukavi" Talijani se pakuju kući... podvijenog repa :]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

55

Srijeda, 23. Juni 2004

Dakle, imamo sa jedne strane emotivce (Elvinov_babo, Giovanni, hadalj...), one koji smatraju da je svaki sprotrtski dogadjaj zapravo objekat teorije zavere(sans) :) kao i one koji vise od ostalog vole dobar fudbal(da ih ne nabrajam) :) Ko ce na kraju biti u pravu videce se, ali ja se ipak nadam da ce do kraja sve biti posteno a to znaci da ce Nemci pobediti Cesku, Letonci pruziti otpor Lalama, Englezi igrate finale, Francuzi odbraniti titulu! Naravno, ne kazem a priori da ce, ukoliko se sve ovo ne dogodi, biti namesteljka, vec ovo uzmite kao moju prognozu! Zivi bili pa videli...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

56

Srijeda, 23. Juni 2004

Citirano

Orginalno od sans
Primećujem i da nema baš smelih prognoza :D i da se uglavnom prognozeri usuđuju prognozirati neke zicere.

Moraću da razočaram And-U-Pricea , jer Grci će i Francuzima zagorčati taj četvrtfinalni meč i proći u polufinale.

Po mojim proračunima, ove godine imaćemo za šampiona zemlju koja je već bila šampion i to onu zemlju koja je na prvenstvo koje je osvojila otišla nezasluženo- umesto Jugoslavije. Dakle- Danci šampioni.

Ova za Grcku ti je bas hrabra, cijenim da ce ih pijetlovi dici najmanje 2:0.

Elem, kazes nema smjelih prognoza. Ja sam vec jednu ispucao za Taliju (kazu (h)istorija se ponavlja ali ovaj put izgleda nije) mada mi ovaj mec Skandinavaca malo dismr na stelu, evo i Elvinov babo se javio pred mec suvereno s rezultatom 2:2 8) i gle cuda bi 2:2...

Moja prognoza je da ce finale bit Ceska - Engleska, i nazalost ce Gordi Albion pobijedit'...Moze li bit' smjelija od ove?

Aj zivili
Giovanni

Idemo Cesi

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

57

Četvrtak, 24. Juni 2004

Izgubise Nemci... pomalo tuzno, al' Stefan Raab povrati osmeh na mom licu :) ( "Böse Tschechien, böseTschechien ... " :D:D:D)
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 24. Juni 2004

I te fashiste poslasmo kuchi.Dakle svi su DOMA!!
Hajmo sad il Shvedjani ili Chesi!!Meni svejedno.
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 24. Juni 2004

Nemci su pokazali sta sve moze da se promasi. Ja sam odrao kolena i laktove od skakanja i padanja nakon svakog promasaja! Ne mogu da verujem da kod 1:1 ni jedna lopta ne udje u mrezu. X( Sto se tice taktike Rudi Feler ju je ocajno postavio uvodeci Klosea tek pred kraj utakmice. A Klose odveo Nemacku do finala SP 2002. Sta je tu je.

PORTUGAL - ENGLESKA 1:2

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

60

Četvrtak, 24. Juni 2004

Kad su Cesi dali drugi gol ja poskocih i glasno se nasmijah, toliko glasno da su me komsije mogle cuti. Onda se sjetih da sam u Njemackoj 8o :D .

Njemacki fudbal je los. Taktika protiv Ceha je mogla biti bolja ali sumnjam da bi prosli. Rudi Feler je danas podnio ostavku, Kao nasljednik pominje se Hicfeld, trener Bajerna.
Od otvaranja teme nikako da se javim i kazem da su Cesi moj favorit. Eto tek sada sa malim zakasnjenjem :) .
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Social bookmarks