Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

61

Četvrtak, 24. Juni 2004

Ih sad se ne racuna. Mog'o si sacekat finale pa rece da se voumis izmedju dvije reprezentacije koje igraju u finalu i da nisi bas siguran koja ce pobediti, ali da ces sacekati 89. minut i reci svoju prognozu :)) :)) Shala! :) Eto, nisam znao za Felera,a li dobro je uradio. Steta sto Nemci nisu imali bolji tim. Valjda ce se konsolidovati do sledeceg SP kada su domacini, 2006.
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

62

Četvrtak, 24. Juni 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ja sam odrao kolena i laktove od skakanja i padanja nakon svakog promasaja! Ne mogu da verujem da kod 1:1 ni jedna lopta ne udje u mrezu.

A padel ti na pamet ono što ja rekoh povodom ove utakmice.

P.S. Nije u pitanju nikakva zavera, već strogo profesionalni odnos prema svom, vrlo dobro plaćenom poslu.

Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

63

Četvrtak, 24. Juni 2004

Fantasticna utakmica, Portugalci zasluzeno pobedili.Beckham promasi penal, Costa takodje promasi.

Engleska - Portugalija : 7 : 8
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

Ibn Masud

Zlatna sredina

(10)

Datum registracije: 07.02.2004

• Poruku poslati

64

Petak, 25. Juni 2004

Pink, igras ti fudbala ili samo volis da gledas ???
Ozbiljno te pitam

Narkoman

Početnik

(10)

• »Narkoman« je muško

Datum registracije: 15.06.2004

• Poruku poslati

65

Petak, 25. Juni 2004

Ma jok,

ona to samo gleda da bi imala o cemu da pise na ovu temu :D

Salim se, pa izgleda da voli da gleda lepe momke koji se znojavi i prljavi bore i valjaju po terenu, drugo objasnjenje nema:)
Neke devojke gledaju playgirl, a neke Fudbal :))
Ako zelish da budesh HIGH --- Take a JOINT and FLY ---

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

66

Petak, 25. Juni 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ih sad se ne racuna. Mog'o si sacekat finale pa rece da se voumis izmedju dvije reprezentacije koje igraju u finalu i da nisi bas siguran koja ce pobediti, ali da ces sacekati 89. minut i reci svoju prognozu :)) :)) Shala! :)

:)
Evo skupih hrabrost i prognoziram finale Ceska-Portugal i naravno Cesi sampioni.
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

67

Petak, 25. Juni 2004

Cesi su veliki favoriti,kao i Danci(vec sam prestao da verujem u Swedsku reprezentaciju)ali ipak mislim da ce Francuska-Portugal u finalu,za sad toliko. :D
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

68

Petak, 25. Juni 2004

Eve prvo poluvreme 0:0
ovi Francuzi ko i dosad, nema nikakve igre, sad ce bit Zidanu lopta i gol, i kraj, ovo je najmrtvija utakmica sto vidosmo.
Steta samo sto trener gura ovako, na klupi bi imo super igrace koji bi mogli puno toga pokazat, a on ko mutaf stavlja ove strarce koje vise niko nece, pola od njih su bez kluba i ugovora, jedino dje igraju to je ode. Ovo mi lici malo na onu nekadasnju Jugoslovensku reprezentaciju, ono kad Susic i kompanija nisu mogli vise da hodaju, a jos su igrali za Jugu. Ja ne kontam, eno ona Saha, momak na proslu utakmicu za 15 min ucine vise no svi ovi za 75. Ima i ona Roten ona je cigra, dako cuje ovo sto ja napisa pa ce mo videt.
malo za promenu

69

Petak, 25. Juni 2004

Ja ne mogu da verujem 8o

Francuska - Grcka 0 : 1
"Ti sa svakim lijepo! I trazi da se dobra djela cine, a neznalica se kloni!" (El-'Araf, 199)

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

70

Petak, 25. Juni 2004

e vala nije bas za ne verovt, od pocetka je ovako bilo, sam sto su dosad imali dosta srece i jednog Zidana, a ono dosta i bi. Ovo je nadam se zadnja utakmica ove ekipe. I Susic presta jednog dana pa i ovi dako. No sigurno da ce mo Francusku i ubuduce vudjat, jer ima super igraca koji ce se tek pokazat.
malo za promenu

Chonbey

Zlatna sredina

(10)

• »Chonbey« je muško

Datum registracije: 10.03.2004

• Poruku poslati

71

Petak, 25. Juni 2004

taktika za Euro 2004 :D

Euro 2004
Solve it. Solve it quickly, right or wrong. If you solve it wrong, it will come back and slap you in the face, and then you can solve it right

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

72

Petak, 25. Juni 2004

Chonbey, ne nzam ko ti doturi ove planove, no ja iz ovog zakljuci da sutra ispada Holandija
malo za promenu

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

73

Petak, 25. Juni 2004

Citirano

Orginalno od pink
Ja ne mogu da verujem 8o

Francuska - Grcka 0 : 1

Pa vidjela si na TorciduSandzak da sam JA vech uzeo pare na GRKE u 8 sati!!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

74

Subota, 26. Juni 2004

Sandokan

Verovao ili ne to je to:) Ispadose sinoc i Englezi A veceras i Francuzi pa nam ostaje da tipujemo da ce se u Finalu naci:

Ceska i jos neko,a boze moj sve je moguce mozda i oni ispadnu nista se nezna.

" Bilen alemlere rahmettir "

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

75

Subota, 26. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni

Citirano

Orginalno od sans
Primećujem i da nema baš smelih prognoza :D i da se uglavnom prognozeri usuđuju prognozirati neke zicere.

Moraću da razočaram And-U-Pricea , jer Grci će i Francuzima zagorčati taj četvrtfinalni meč i proći u polufinale.

Ova za Grcku ti je bas hrabra, cijenim da ce ih pijetlovi dici najmanje 2:0.

Ne gledah noćas utakmicu pa nisam u toku, šta je to bilo? Ko je koga izdigao? Ko ide dalje? :] :]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

76

Subota, 26. Juni 2004

Sans

Bolje i da je nisi gledao odose kuci Francuzi.Izgubise 1:0 od Grka :)

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

77

Subota, 26. Juni 2004

Ko bi to mogao da pretpostavi. Mora da je neka teorija zavere u pitanju :]

i ... bode mi oči

• »annonimus« je muško

• Poruku poslati

78

Subota, 26. Juni 2004

Ma nema nikakve zavere!!! T.j ja ne verujem jer sam ja tipovao jos na samom pocetku na finalnu utakmicu Frnacuska-Portugal ali mi je samo ostao Portugal mada i njemu nije sigurno.A sta je sigurno pa to da bude.

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

79

Subota, 26. Juni 2004

Citirano

Orginalno od sans
Ko bi to mogao da pretpostavi. Mora da je neka teorija zavere u pitanju :]

Pre tacno deset godina kada je u jeku bilo svetsko prvenstvo u SAD-u, pojavila se jedna gospodja, se bugarske nacionalnosti koju su, cini mi se, zvali baba Vanga! E sad, ovaj moj post nema za cilj porediti bilo koga sa bilo kim, ali naprosto nije mi mogla izamci cinjenica da su se neke sansove prognoze ostvarile, bas kao sto je to bio slucaj sa pomenutom gospodjom. Istina, Vanga je te '94. prognozirala da ce se u finalu sastati dve reprezentacije na B (Bugarska i Brazil) ali ipak je u finale otisla Italija. Kako ce biti do kraja videcemo, ali u svakom slucaju sans pocinje da me plasi! :)

Sto se tice Portugala mislim da je njihov pohod na ovom prvenstvu zavrsen plasmanom u polufinale. Razlog, na prethodna tri EP domacani su uvek ispadali u polufinalu. Bilo je tako '92 (Svedska porazena od Nemacke), '96. (Englezi izgubili na penale od Nemaca), 2000. (Holandjane izbacili Italijani). Ove godine Portugal je kao domacin u polufinalu. Tradicija kaze da ce izgubiti. Ostali kazu da tradicija postoji da bi se rusila...
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

• Poruku poslati

80

Subota, 26. Juni 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
]

Pre tacno deset godina kada je u jeku bilo svetsko prvenstvo u SAD-u, pojavila se jedna gospodja, se bugarske nacionalnosti koju su, cini mi se, zvali baba Vanga!

Kako ce biti do kraja videcemo, ali u svakom slucaju sans pocinje da me plasi! :)

Možda jednog dana izađe knjiga sa ovakom naslovnom stranicom :D
sans je dodao/la ovu sliku:
  • NOVO!!!.jpg

i ... bode mi oči

Social bookmarks