Niste prijavljeni

Dragi posjetioče, Dobrodošli na Otvoreni Forum - Novi Pazar. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško
  • »Sandokan« je zabranjen

Datum registracije: 12.12.2003

• Poruku poslati

81

Subota, 26. Juni 2004

Aha 100%%%%!!!!!
holand-sverige
Losha tekma,a sudija josh gori!!
onaj nistelroy jdna velika NULA!!
I Zlatan,LOSH nochas
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško
  • »hadalj« je autor ove teme

Datum registracije: 26.07.2002

• Poruku poslati

82

Subota, 26. Juni 2004

Ibrahim promasi :rolleyes:
malo za promenu

• »annonimus« je muško

Datum registracije: 15.12.2002

• Poruku poslati

83

Subota, 26. Juni 2004

Zlatan promasi a i da je pogodio.Nisu imali sanse za dalje igrom srece su stigli i do ovde.
" Bilen alemlere rahmettir "

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

84

Ponedjeljak, 28. Juni 2004

Citirano

Orginalno od Giovanni
Ova za Grcku ti je bas hrabra, cijenim da ce ih pijetlovi dici najmanje 2:0.

Citirano

Orginalno od sans
Ne gledah noćas utakmicu pa nisam u toku, šta je to bilo? Ko je koga izdigao? Ko ide dalje?

Izgleda Grci, i to zasluzeno...Svaka cast za ovu, no...

Citirano

Orginalno od sans
Dakle, Nemačka max. osvaja jedan bod, što im je premalo da bi otišli dalje, jer Holandija pobedom nad Letonijom ima čitav bod prednosti nad Nemcima i kao drugi u grupi idu Švedima na noge ( i gube )...

Citirano

Orginalno od sans
Po mojim proračunima, ove godine imaćemo za šampiona zemlju koja je već bila šampion i to onu zemlju koja je na prvenstvo koje je osvojila otišla nezasluženo- umesto Jugoslavije, a na ovo opet nezasluženo - umesto Bosne. Dakle- Danci šampioni.

Nesto bas ne skuzih kako ce ovaj put Danci uzet' pehar, mozda ce Uefa Cesima sankcije spucat' posthumno 8)

Da "izmalerisem" Cesima ko Francuzima ;) Grcka ce ih dici najmanje 2:0. 8)

Co to je? Ceshi, Ceshi, Ceshi...

Zivili

[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

Dinna_

Zlatna sredina

(10)

• »Dinna_« je žensko

Datum registracije: 01.04.2003

• Poruku poslati

85

Citirano

Co to je?

No nic kamarede! :D Akorat semifinale :)

Ceska-Danska 3:0

Za mene se Cesi favoriti. Svaka cast Barosu za ona jucerasnja 2 gola.
[SIZE=2] Veseo čovjek je kao sunce; kud god ide osvjetljava[/SIZE]

• »And_U_Price« je muško

Datum registracije: 28.07.2002

• Poruku poslati

86

Ja mislim da ce u finalu igrati Grcka i Holandija i to zbog toga sto je Grcka bila domacin prvih Olimpijskih igara 1896. a tlo Holandije se nalazi ispod nivoa mora . Mislim da nema jacih argumenata za obaranje ove moje teze. :)

Sto se tice cetvrtfinalnih utakmica, najbolja je bila Portugal -Engleska, dok je Holandija - Ceska bila prava smaracina. Cesi su posteno (i zasluzeno) odvalili Dance a Grci su iz gore navedenog razloga prosli Francuze.
Sit Hungry Doesn't Believe

sans

Majstor

(31)

• »sans« je muško

Datum registracije: 29.07.2002

• Poruku poslati

87

Citirano

Orginalno od Giovanni

Nesto bas ne skuzih kako ce ovaj put Danci uzet' pehar, mozda ce Uefa Cesima sankcije spucat' posthumno 8)

Da "izmalerisem" Cesima ko Francuzima ;) Grcka ce ih dici najmanje 2:0. 8)

Co to je? Ceshi, Ceshi, Ceshi...

Zivili

He he he.. znam i ja za jadac... ja da pogađam a drugi da uzima lovu.. preko mojih leđa, i još da se hvali- ne ide !!! Namerno sam mašio - samo zbog tih i takvih!!!

E sad, Što se tiče dizanja, dakle- konačno i Giovanni nešto da pogodi: dakle Grci dižu Čehe garant, ali ne onako kako on reče, već nakon produžetaka ;)

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ja mislim da ce u finalu igrati Grcka i Holandija i to zbog toga sto je Grcka bila domacin prvih Olimpijskih igara 1896. a tlo Holandije se nalazi ispod nivoa mora . Mislim da nema jacih argumenata za obaranje ove moje teze. :)

I ja mislim da će u finalu ove dve evropske fudbalske "velesile".
To što je Grcka bila domacin prvih Olimpijskih igara 1896. je razlog zbog kojeg je opet domaćin i 2004 godine, a tek to je razlog što će se naći u finalu.

A što se tiče nivoa mora ... tu se već slažemo :]
Ako nemaš iskustva-prevariće te , a ako imaš - onda već jesu , onda već jesu , onda već jesu... ;)

i ... bode mi oči

... al lahko je tebi kad imas olovku sa gumicom

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

88

Ja cisto sumljam u ove teorije, prvo gledajuci igru a laicki poznavajuci osnove fudbala cini mi se da su Chesi mlogo jaki, drugo oni su vec zajedno sa Slovacima bili u istoj zemlji, a nesto mi nije poznato da su Grci bili u asocijaciji sa nekim, sem ovog Kipra kojeg dele sa Turcima, a i to ne na dobrovoljnoj bazi, pa iz one narodne da dva bolje znaju no jedna ja bi reko Chesi sigurni.
malo za promenu

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

89

Finale Portugal-Cheshka
Portugal uzima titulu!!
Sve je namjeshteno,evo pitajte SHERIFA!
Pazare jedini ,pazaree jedinii najboljiiiii, oooo ooooo oooooo ooooooo!!!!![/URL]

90

Utorak, 29. Juni 2004

Licno ne verujem u ove teorije zavere.. Ne bar u onolikoj meri u kojoj ih vi forsirate. Sans ih i dobro objasnjava (meni je neke predstavio toliko blizu da se mogu i prevariti) ali kao sto mu rekoh ipak mislim da je fudbal jaci od toga.. Pokazuju to i nacini na koje su neke utakmice zavrsene.. ZA te neke garantujem da nisu namestene. A sto se tice plasmana ceske mislim da ce oni i osvojiti prvenstvo jer imaju najubojitiji napad a to mu danas dodje kao nesto najbitnije.. Svi trce, svi igraju, ali ako nisu efikasni sve im u prazno.. Grci otpadaju.. To su moje prognoze, a vi ako nastavite da prelazite okvire prognoza i odete u dalje teorije moracu vam svima zute kartone dijelit :D (sala mala.. samo opusteno ;).
mogu ja da se potpisem i bolje...

Giovanni

Profesionalac

(10)

• »Giovanni« je muško

Datum registracije: 13.09.2002

• Poruku poslati

91

Utorak, 29. Juni 2004

Citirano

Orginalno od fingersbroken
Licno ne verujem u ove teorije zavere.. Ne bar u onolikoj meri u kojoj ih vi forsirate.

...a vi ako nastavite da prelazite okvire prognoza i odete u dalje teorije moracu vam svima zute kartone dijelit :D (sala mala.. samo opusteno ;).

Nemo Fingers bogoti zute da dijelis no crvene i to namah, drito, avtomatski svim ovijem sto vjeruju u iste... :D

Sans-e evo i ja isto napravih par fula cisto da se paceri ne ovajde o prognozu a sve se unaprijed zna i ko ce i kako ce pehar osvojit' 8)

Evo recimo, nije ni tvoja i And_U-ova teorija losa no kad pogledam malo bolje sto se ne bi u finalu Cesi i Portugalci sastali.
Jer vidis, Portugalac Vasco de Gama je bio prvi moreplovac koji je svercovao biber iz Indije a s druge strane Cesi su ove godine organizirali Svjetsko prvenstvo u hokeju i gajili velike nade ali im je Kanada uzela trofej a posto je sve ravnoteza u prirodi ja kuzim da nema labuda da su vase teorije tacne i da ce se sporadi gore spomenutog ove dvije repke naci u finalu...
Pride, trener Ceh izgleda kao Svabo (pa sad opera Ivica, Ivica, Ivica Osim - Svabo Selektor) a Svabo te 1990 nije osvojio titulu...

Od navijaca bih zaista pohvalio zdravi humor Ceha koji su u tekmi sa Svabijom a onda i Danskom pjevali
auf wiedersehen Deutschland (Denmark)...Dobar fol...

Zivili
Giovanni
[SIZE=1]Sarajlija rozdenijem, Pazarac podrijetlom, Kanadjanin dekretom!

Homo homini lupus iliti Covjek je covjeku Vucko![/SIZE]

92

Srijeda, 30. Juni 2004

Zanimljivosti sa EP u fudbalu

Lopta koju je engleski kapiten Dejvid Bekam udario prilikom izvođenja jedanaesterca u četvrtfinalu protiv Portugala završila je 300 kilometara severno od Lisabona, u španskoj provinciji Galiciji. Vest je objavio portugalski dnevnik Rekord. Naime, lopta koju je udario Bekam nije, kako se u prvi trenutak činilo, otišla izvan stadiona, već ju je uhvatio 25-godišnji Pablo Karal iz Galicije, koji je trofej sakrio ispod majice i odneo kući kao uspomenu.

Grčkom selektoru, Nemcu Otu Rehagelu ministarstvo sporta Grčke ponudilo je počasno državljanstvo nakon što je Rehagel odveo Grke do polufinala. Do ovog EP-a Grčka nikad nije dobila nijedan susret na velikim takmičenjima, a Rehagel je stekao dodatne simpatije Grka kada je izjavio da ga ne zanima mesto selektora Nemačke jer u Grčkoj postiže čuda.
Birmingemski klub Aston Vila najavio je da će angažovati egzorcistu (isterivača đavola) kako bi od zlih čini oslobodio svoje igrače, i to one koji nastupaju na EP-u. Engleski prvoligaš zabrinuo se za narednu sezonu jer su dvojica njegovih igrača promašili ključne jedanaesterce. Reč je, naravno, o Englezu Dariusu Vaselu i Šveđaninu Olofu Melbergu, čiji su promašeni jedanaesterci bili ključni.

Neki Portugalci žale što je njihova reprezentacija izbacila Špance i Engleze jer su ostali bez značajnog prihoda u turizmu. Procenjuje se da je ispadanjem tih reprezentacija otišlo 50.000 Engleza i 25.000 Španaca, a za njihov odlazak krivi su Figo i ostali koji su bili bolji u grupi, a zatim u četvrtfinalu. Naravno, sve će im biti oprošteno ako Portugalci budu evropski prvaci.

Medicinski tim na prvenstvu sastoji se od 2.148 osoba, od čega je 305 lekara, 501 medicinska sestra, 1.078 bolničara, 48 psihologa i 216 administratora. Oni su pružili medicinsku pomoć 1.319 gledalaca na ukupno 24 meča prvoga kruga, što čini prosek od 55 pacijenata po utakmici. Trećina je povređena prilikom raznih padova i iščašenja, a ostali su nastradali od toplotnog udara, povišenog krvnog pritiska, astme i glavobolje.
mogu ja da se potpisem i bolje...

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

93

Srijeda, 30. Juni 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjacad.

Ja tipujem na Cesku, da ce da bude prvak evrope.
A vi kako hocete, bas me briga. :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

94

Srijeda, 30. Juni 2004

Uvek sam voleo zdravi humor, a njega hvala Bogu ima u izobilju na ovom Forumu. Odavno me nijedna izjavana forumu nije tako slatko nasmijala kao ova od Giovanni-ja da je Vasco de Gama "svercovao biber". Mislim, jarane strava si.

Inace, ja svoje razloge za ispadanje Portugala navedoh u nekom od ranijih postova a prognoza za finale stoji i dalje.

Sandokan

Profesionalac

(10)

• »Sandokan« je muško

• Poruku poslati

95

Srijeda, 30. Juni 2004

Portugal u finalu.
Josh samo chesi i dokaza JA tu teoriju ZAVJERE!!
Portugal uzima.....

Gerilac

Profesionalac

(10)

• »Gerilac« je muško
  • »Gerilac« je zabranjen

Datum registracije: 28.03.2003

• Poruku poslati

96

Četvrtak, 01. Juli 2004

Selam alejkum Bosnjakinje, Bosnjaci i Bosnjcad.

Sad se i babo po glavi Ceska ce da uzme trofej prvaka evrope ove godine. Smijel ko da se obloskamo? :)

Allahimanet.
HER DZAN ASURA, HER VER KERBELA - SVAKO VRIJEME JE ASURA, SVAKO MJESTO JE KERBELA. Imam Dzafer Essadik r.a.

ed

Veteran

(61)

• »ed« je muško

Datum registracije: 17.12.2002

• Poruku poslati

97

Četvrtak, 01. Juli 2004

Citirano

Orginalno od ed ... prognoziram finale Ceska-Portugal i naravno Cesi sampioni.

Prvi polufinalni mec: Portugal-Holandija 2:1

25% moje prognoze se obistinilo. Idemo dalje :).
Čvrsto je ubijeđen u svoje stavove. Nemojte ga zbunjivati činjenicama!

• »And_U_Price« je muško

• Poruku poslati

98

Četvrtak, 01. Juli 2004

Citirano

Orginalno od And_U_Price
Ove godine Portugal je kao domacin u polufinalu. Tradicija kaze da ce izgubiti. Ostali kazu da tradicija postoji da bi se rusila...

Dakle, tradicija je srusena! Medjutim, u finalu imamo novu situaciju. Opet ta tradicija, koja kaze da domacin koji se plasira u finale, osvaja Evropsko prvenstvo. Prvi put me izneveila, ovaj put ce siguran sam proraditi. Znaci, PORTUGAL ce biti sampion, a protivnik u finalu Ceska koja ce u utakmici sa puno golova pobediti Grcku.

hadalj

Profesionalac

(10)

• »hadalj« je muško

• Poruku poslati

99

Četvrtak, 01. Juli 2004

HE HE HE HE HE HE HE HE HE EH HE HE,
ipak je ovo samo jedna velika zavera
malo za promenu

Elvinov babo

Profesionalac

(10)

• »Elvinov babo« je muško

Datum registracije: 15.05.2003

• Poruku poslati

100

Četvrtak, 01. Juli 2004

Grcka i dalje nastavlja sa iznenadjenjima!!
Mislim da su bolje igrali cesi u 1-om i vecem delu 2-gog poluvremena,ali ko nema srece nema ni dobiti(u fudbalu bar :D ...)
Zaboravi na probleme,sutra dolaze novi.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Social bookmarks